Онлайн заявка на кредит з відповіддю відразу. Як і де найшвидше?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Коли людині потрібні гроші і немає знайомих, готових допомогти великою сумою. Людина йде в банк і намагається отримати гроші там. Але сенс втрачати часу, стоячи в чергах в банк. Очікування може скласти від 1 години і більше. Інший варіант подати заявку на кредит онлайн. Але питання в тому, чи зможете ви отримати позитивне рішення відразу? Адже інший раз, прийшовши в банк і заповнивши купу документів можна чекати і не долждаться рішення банку. А зателефонувавши — отримати відмову. Буде ввічливе вибачте, що не подзвонили…

  В результаті-втрата часу. На даний момент існують 2 типи банків. Перший тип — реальна заявка та рішення відразу. Тобто ви подаєте заявку і чекаєте. Якщо рішення позитивне — вам дзвонять, ви приходите з потрібними паперами і реально відразу ж отримуєте гроші. До таких належать банки з наступного списку:

  1. ПриватБанк
  2. Альфа-Банк
  3. Ідеа-Банк
  4. Банк Михайловський (онлайн-заявка в цей банк)

  Процес отримання кредиту простий — подаємо заявку, чекаємо дзвінка — у разі позитивного рішення відразу йдемо отримуємо кредит. Пропозиції банків даних зі списку вище. Наголошую — якщо вам сказали, що кредит схвалений — це значить можна йти за грошима і отримувати їх. Оформити кредит в деяких з них можна прямо тут.

  Кредитна картка АльфаБанку

  Альфа-БанкСума кредиту до 100 000 грн.

  Грейс на покупки 55 днів

  Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

  Безкоштовний інтернетбанк
  Оформити картку

  Попередня онлайн заявка на кредит.

  Другий тип банківбанки, які люблять мурижити людей. Начебто це не погані банки, але ви подаєте заявку і вам схвалюють її попередньо. Тобто, навіть якщо вам телефонують і кажуть, що вам схвалили кредитце попередньо схвалення. Вам потрібно прийти в банк і підтвердити вашу заявку, а потім з’явитися другий раз за грошима, якщо заявку схвалять.
  Ось список з попередніми заявками:
  ВТБ 24
  Райффайзен банк
  Сбербанк Росії


  Звичайно ж список можна продовжити. Він досить великий. Звичайно можна говорити про те, що ставки у банків з попередньою заявкою істотно нижче, але не скрізь. Візьмемо той же Сбербанктам одні із самих великих ставок.
   

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг