Кредит в обхід військкомату

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Можна довго і наполегливо збирати на щось, відкладаючи з зарплати і економлячи на обідах. А можна піти і взяти швидкий кредит. Виходячи з рівня доходів основної маси працездатного населення, великі покупки найчастіше робляться з оформленням кредитної позики.

  Банки надають різноманітні умови кредитування, йдуть на послаблення при зборі документів, щоб охопити якомога більший контингент і збільшити кредитний ринок.

  Кредит без військового квитка

  Молоді люди призовного віку (до 27 років) при запиті кредиту часто стикаються з вимогою надання військового квитка. Банку необхідна впевненість, що військкомат до позичальника претензій не має, і його не відправлять проходити строкову службу в будь-який момент, наслідком чого стане неможливість повернення боргу банку.

  Саме тому взяти кредит без військового квитка вдається далеко не завжди. Якщо ви не є призовником (наприклад, якщо вам присвоєно офіцерське звання в період навчання на військовій кафедрі Вузу), спробуйте використовувати в якості альтернативи військовому квитку приписне свідоцтво.

  Не можна сказати, що отримати кредит без військового квитка неможливо. Деякі банки пропонують видати такий кредит, навіть без довідки про доходи, проте у такому випадку розгляд кандидатури і заявки клієнта відбувається особливо ретельно.

  На що можна оформити кредит

  Кредит без військового квитка оформлять в магазинах, що продають прикраси та побутову техніку. Там все передбачено для швидкої видачі кредитів за наявними документами (паспортом). Якщо потрібні готівкові, можна взяти експрес-кредит на невелику суму, там також з високою часткою ймовірності не потрібно військовий квиток.

  Без пред’явлення військового квитка можна оформити кредитну карту, причому в даному випадку ви маєте шанс збільшити займану суму – спочатку ви отримаєте невеликий кредитний ліміт, але по мірі обслуговування карти він буде збільшуватися. Однак ставки по таким кредитам може доходити до 25%.

  Зазвичай, при оформленні споживчого кредиту без військового квитка, банк встановлює високі процентні ставки. Може знадобитися порука або застава. Якщо позичальник хоче взяти кредит на автомобіль, що купується машина може стати предметом застави, причому в такому випадку вона підлягає обов’язковому страхуванню.

  Перед оформленням кредиту без військового квитка та інших документів варто ретельно зважити всі позитивні і негативні фактори, і брати позику усвідомлено.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг