Кредит на картку Приватбанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Мікрокредитні організації інтенсивно заповнюють сектор кредитного ринку, який утворився внаслідок небажання банків позичати своїм клієнтам незначні суми. Дійсно, потребу в мікропозиках відчувають безліч людей, що яскраво підтверджується кількістю МФО в Україні, яка невблаганно зростає. Популярність такого виду кредитування пояснюється за допомогою безлічі факторів, серед яких важливу роль відіграє можливість миттєвого отримання грошей на картку.

  МФО чи банк ― хто швидше?

  Умови отримання мікропозик — зазвичай прості й зрозумілі, а отримання мікрокредитів доступно ледь не кожному українцеві. Тому, попри високі відсотки, все більше позичальників вибирають МФО як власного кредитора. Уявіть ситуацію: до наступної виплати з роботи залишилось декілька днів, попередня зарплатня уже витрачена, але раптом виникає непередбачена ситуація, для вирішення якої потрібні термінові кошти. Хвороба, необхідність ремонту труби, що протікає, термінова оплата боргу за комунальні платежі ― ці та інші проблеми вимагають негайного вирішення.

  Спробуйте прийти в банк і попросити кредит розміром в 1–2 тисячі гривень з поверненням через декілька тижнів. Скільки б банківських установ Ви не обійшли, Вас, скоріш за все, всюди чекатиме відмова. Але навіть якщо Вам пощастить, і банк погодиться видати потрібну суму, чимало часу буде витрачено на збір документів та очікування рішення установи. А якщо кошти потрібні вже і зараз? До того ж, якщо Ви студент або безробітний, якщо Ваша кредитна історія не бездоганна, звертатися в банк — безглуздий намір.
  У той же час після подачі заявки в МФО Ви гарантовано отримаєте потрібну суму протягом декількох хвилин. Наприклад, кредитна компанія CCloan гарантує переказ коштів на карту ПриватБанку всього через 10–15 хвилин після отримання заявки, що дозволить Вам швидко вирішити свої фінансові труднощі. Практично всі МФО працюють в режимі онлайн, що дозволяє клієнтам оформляти заявки та отримувати фінансові кошти, не виходячи із власного дому.

  Вибираєм найкращі МФО

  Перш за все, необхідно вибрати кредитну організацію із найбільш вигідними для позичальника умовами. Лякають високі відсоткові ставки? Чимало МФО пропонують пільгові умови кредитування. Такі компанії, як Moneyveo або CCloan, видають новим клієнтам безвідсоткові позики. Таким чином, Ви можете взагалі не платити відсотки за кредитом! В якому банку Ви знайдете кращі пропозиції? У тій же компанії Moneyveo постійні клієнти можуть користуватися кредитом, отримуючи при цьому значні знижки за відсотками.
  При виборі компанії-кредитора варто звернути увагу на мінімальний та максимальний розмір позики. Наприклад, Moneyveo пропонує своїм клієнтам взяти мікропозику в діапазоні від 50 до 3500 гривень, ШвидкоГроші надають кредит в розмірі від 400 до 3000 гривень, а максимальна позика в CCloan може досягати й 10 тис. грн.
  Термін повернення мікропозик в різних компаніях теж відрізняється. Користуватись кредитом від компанії CCloan або Moneyveo можна до 30 календарних днів, а ШвидкоГроші взагалі не ставлять ніяких обмежень щодо користування позикою за умови оплати відсотків кожні 7 або 14 днів.

  Як отримати мікропозику на карту Приватбанку?

  Вибрали умови отримання кредиту? Залиште свою заявку на сайті компанії. Для її оформлення Вам знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Перевірка Ваших даних відбувається автоматично за допомогою використання скорингової системи, тому вказуйте свої дані без помилок. Після схвалення запиту Ви отримаєте повідомлення на свій мобільний номер або на електронну пошту. Протягом декількох хвилин Ваша банківська карта поповниться необхідною сумою.
  Перед підписанням договору уважно перечитайте всі пункти, особливо ті, що стосуються повернення кредиту та заходів, які застосує компанія в разі порушення умов кредитування. Також варто порівнювати розмір кредиту зі своїм доходом, щоб у майбутньому не допускати прострочення платежів та нарахування штрафних відсотків.

  Всі кредитні компанії, які перераховані вище, працюють з картами будь-якого банку України. Втім, карти ПриватБанку залишаються найпопулярнішими серед клієнтів МФО, навіть після всім відомих революційних змін. Велика мережа банкоматів, а також відсутність комісійних платежів при знятті готівки дозволяють вигідно використовувати карту цього банку в будь-якому регіоні країни. Повернення кредиту за допомогою картки Приватбанку — також нескладне завдання. У кожному відділенні встановлені платіжні термінали, хоча повернути борг можна і через касу цього банку. Найбільш прогресивний варіант — скористатись послугами Інтернет-банкінгу, повертаючи позикові кошти в режимі онлайн.
  Мікрокредит на карту Приватбанку може отримати практично будь-хто при наявності активного паспорта з підтвердженням повноліття громадянина. Відсутність довідки про доходи або «нечиста» кредитна історія не стають на заваді отримання термінової матеріальної допомоги для численних клієнтів МФО.