Кредит на картку ОщадБанка. Де отримати швидше і дешевше всього?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  ОщадБанк спеціалізується на випуску різних пластикових карт і є одним з найбільших емітентів в Україні. Своїм клієнтам кредитна організація пропонує дебетові, кредитні, зарплатні картки з великими можливостями.
  Огляд всіх карт ОщадБанку: на які з них можна отримати позику? В яку мікрофінансновую організацію краще звернутися за отриманням вигідного і швидкого мікрокредиту? Подайте заявку в MoneyVeo на нашому сайті ! Що робити, якщо позика схвалена, а грошей на карті немає? Куди звернутися за допомогою в такій ситуації? Де знайти реквізити ОщадБанку для позики на рахунок?
  Огляд банківських карток ОщадБанка: на яку з них можна отримати кредит на картку?

  Де можна отримати позику на картку ОщадБанка?

  Отримати терміновий мікрокредит можна в будь-якій організації нашого сайту, яка займається наданням грошей через інтернет. Підібрати вигідний позику допоможе автоподбор найвигіднішою мікрофінансової організації. Потенційному позичальникові потрібно задати параметри, які будуть відповідати основним вимогам і програма підбере список компаній, відповідний їм.

  Стаття з теми: Позика на картку ПриватБанка

  Відмінною особливістю цього автопідбору від більшості інших є точний результат, який буде повністю відповідати заданим параметрам.

  Щоб знайти організації, що надають термінові позики на картку ОщадБанка, потрібно вибрати параметр отримання позики «На картку». В такому випадку в списку відобразяться лише ті компанії, в яких можна отримати інтернет-позику на пластикову картку. Не варто забувати, що більшість мікрофінансових компаній просять позичальників прив’язати банківську карту до особистого кабінету нібито для того, щоб зарахування грошей було миттєвим. Насправді процедура прив’язки дає банку можливість безакцептно списувати суму боргу з пластика в будь-який момент, наприклад, в разі, якщо клієнт самостійно не погасить заборгованість вчасно.

  Прив’язка банківської картки до аккаунту нагадує покупку в інтернет-магазині. Позичальнику спочатку потрібно заповнити поля з реквізитами пластика (номер, CVC / CVV2 коди, ім’я та прізвище латинськими літерами і т.д.), потім підтвердити списання певної суми грошових коштів з картки кодом підтвердження з смс-повідомлення від мобільного банку. Перш ніж відправляти заявку на отримання мікропозик на карту ОщадБанку, переконайтеся, що на рахунку пластика є хоча б 10 гривень.

  См. також: Де взяти гроші терміново

  Що робити, якщо гроші по кредиту на картку не дійшли?

  Для початку хочеться відзначити, що гроші можуть просто затримуватися. Міжбанківський переказ за номером картки може займати 3-5 робочих днів. Так що «бити на сполох» раніше 5 діб з моменту схвалення заявки не варто.
  І в банку, і в мікрофінансової компанії пошлють на максимальний термін таких перекладів. Тут також потрібно враховувати платіжну систему банківської карти.

  Якщо позика видана на пластик VISA Classic і вище, гроші повинні зарахуватися моментально. Справа в тому, що тільки картки VISA підтримують миттєве зарахування коштів. Хоча і тут платіжною системою встановлений максимальний термін обробки транзакції – 3-и робочих дня.

  Позики на Mastercard доходять за 3-10 хвилин, іноді трапляються затримки до декількох годин. Максимум встановлений в районі 3-х робочих днів. Хоча в більшості випадків затримка не перевищує 24-х годин.

  Якби ОщадБанк випускав картки платіжної системи Maestro, то гроші б на них приходили лише на другий, третій день після схвалення позики. Міжбанківський переказ за номером цієї картки йде найдовше.

  Якщо 5 робочих днів минуло, а позики на картці як і раніше немає, зайдіть в особистий кабінет інтернет-банку і переконайтеся, що з карткою все в порядку (вона не заблокована, що не арештована приставами і т.д.) Зробіть скріншот останніх транзакцій за 7-10 днів і збережіть на телефон або комп’ютер.

  Потім зверніться в службу підтримки мікрофінансової організації і повідомте, що максимальні терміни зарахування позики вийшли, а грошей ви до сих пір не отримали, чому підтвердженням стане скріншот з інтернет-банку.
  У таких випадках практично всі мікрофінансові організації в усьому звинувачують банки і відправляють клієнтів для «розборів» саме туди.

  Більшість компаній готові надати підтвердження того, що гроші були перераховані на зазначену картку. Це може бути платіжне доручення або інший документ, що підтверджує факт відправки грошей позичальникові.

  Якщо мікрофінансова організація такий документ надасть, то його потрібно зберегти і звернутися в службу підтримки ОщадБанку по будь-якому зручному каналу зв’язку (електронна пошта, телефон, чат). В ході розмови зі співробітником банку потрібно детально пояснити ситуацію, надати скан документа від МФО. Якщо потрібно, залишити заяву-претензію з докладним описом події.

  Також потрібно взяти з банку офіційну виписку по рахунку з підписом співробітника та печаткою банку, де буде видно, що займ на рахунок карти не надходив. У разі судових розглядів, якщо все-таки гроші не надійдуть, це буде підтвердженням того, що клієнт фактично не отримував позику.

  Не дійти до картки гроші можуть в деяких випадках, більшість з яких здаються дуже рідкісними, але і вони зустрічаються в реальному житті.

  Позичальник вказав при заповненні анкети реквізити чужий банківської карти. Таке буває часто-густо. Позичальники вводять реквізити карти друзів, батьків, інших родичів, тому що у самих немає карти або вона не підходить під вимоги. У разі невідповідності ПІБ позичальника і власника карти гроші будуть відправлені банком назад в мікрофінансову компанію. Аналогічна ситуація буде і в разі, якщо позичальник зробить помилку при заповненні реквізитів картками, наприклад, вкаже неправильний номер або помилиться буквою в імені і т.д.
  Карта заблокована (з ініціативи банку) або операції по рахунку тимчасово припинені. Таке може статися в різних ситуаціях, наприклад, кредитна організація може встановити тимчасову блокування на карту в разі, якщо якась із транзакцій здасться СБ підозрілою, або банк вважатиме, що карткою або її реквізитами заволоділи шахраї і т.д. Заблокованою карта може виявитися також за ініціативою самої платіжної системи.