Кредит на картку банка Аваль. Де отримати швидше і дешевше всього?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Банк Аваль є одним з найбільших емітентів банківських карт в Україні. У його активі є спеціальні кобрендові карти, які дозволяють отримувати бонуси і знижки в звичних місцях оплати, кредитні та дебетові картки з кешбек і нарахуванням відсотків на залишок, передплачений і віртуальний пластик.
  Які види карток емітує банк Аваль? Які з них підходять для отримання позики в інтернеті? Де можна взяти найвигідніший і швидкий позику? Як підібрати мікрофінансову організацію? Що робити, якщо гроші не дійшли? Куди звернутися за допомогою?

  Які картки випускає банк Аваль?

  У кредитної організації понад 30 карткових продуктів для різних категорій клієнтів. У таблиці представлені лише основні і найпопулярніші види карт, якими щодня користуються мільйони клієнтів банку.

  Тут знайдуться спеціальні картки для безпечних покупок в інтернеті, для людей, які люблять подорожувати і хочуть заощадити, для тих, хто потребує в позикових коштах і т.д.

  Де отримати позику на картку банка Аваль?

  Якщо вам пощастило, і ви є власником картки банку Аваль, яка підходить для отримання дистанційного позики, саме час – визначитися з вибором мікрофінансової організації. У позичальника, якому потрібно невеликий мікрокредит до зарплати десятки варіантів, де можна взяти позику на карту Аваля (MoneyVeo, Море Грошей, СС Лоун, ШвидкоГроші та ін.)

  Звертатися в першу-ліпшу компанію не варто. Адже від вибору МФО залежить дуже багато чого: умови кредитування, максимальні ліміти, вимоги до позичальника, методи стягнення простроченої заборгованості, відношення до боржників, лояльність при вирішенні, наявність додаткових опцій і т.д.

  Знайти мікрофінансову організацію, яка буде відповідати вашим побажанням і вимогам допоможе автоподбор на нашому сайті.

  Проста програма підбере список організацій, відповідних заданим параметрам (зазначеній сумі, способу отримання, терміну і т.д.) А вже з цього списку потрібно буде вибрати найкращу компанію, наприклад, за відгуками позичальників або по додаткових послугах. Наприклад, деякі організації пропонують перший займ без відсотків, або програму лояльності для повторних позичальників, якісь акції і бонуси і т.д.

  Найкраще вибирати компанію, яка має скоринг-перевірку позичальників і розглядає заявки за 2-3 хвилини. В організаціях, де все відбувається вручну, є шанси прочекати 30-60 хвилин поки приймуть остаточне рішення. Тут часто бувають додаткові перевірки. Наприклад, дзвінки на роботу або контактним особам, запит сканкопію або фотографій паспорта.

  Для того щоб заощадити час, позичальник може подати заявки відразу в кілька мікрофінансових організацій зі списку. Таким чином, він підвищить шанси на схвалення.

  Стандартна анкета мікрофінансової організації – це прості питання, де потрібно вказати паспортні дані, персональну інформацію, відомості про роботу, місце проживання, контактах і т.д. На заповнення анкети у клієнта йде в середньому 12-15 хвилин.
  Вибираючи займ на картку Аваля не варто забувати про те, що в більшості кредитних організацій потрібно прив’язувати пластик до особистого кабінету.

  Ця процедура повністю копіює процес оплати покупки з карти в інтернет-магазині. Клієнт вводить реквізити пластика, підтверджує оплату виставленого рахунку кодом з смс-повідомлення від банку і гроші списуються. Тут все відбувається аналогічно, тільки згодом сума списання зараховується назад на рахунок позичальника.

  Така процедура дозволяє мікрофінансової організації списувати гроші з картки позичальника без його відома в будь-який момент.