Кредит на дому

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Зміст статті

  Кредитування, як спосіб отримання сторонньої фінансової допомоги, широко використовується ще з часів тамплієрів, і за минулі століття його суть практично не змінилася. Позичальник повинен особисто звернутися до кредитора, надати будь-яку забезпечення свого позики (довідку про доходи, транспорт або нерухомість в заставу), взяти гроші і потім, в зазначені терміни, повернути борг з відсотками, які є свого роду платою за надану послугу.
  Здавалося б, змінити що-небудь в цій схемі неможливо. Однак цифрові технології відкрили нам не тільки доступ до глобальної інформації і безмежне спілкування з людьми з різних країн, а й унікальні можливості для отримання кредитних коштів без особистого відвідування офісів і філій кредитних установ.

  Мікропозики – секрет успіху

  Традиційне кредитування володіє декількома вкрай неприємними для позичальника факторами, наприклад, необхідністю:
  1.Передавати в заставу своє майно;

  2.Шукати поручителів;

  3. Мати досить високий рівень офіційного доходу.
  Крім того, банки можуть відповісти відмовою без пояснення причин, мають можливість перевіряти кредитну історію клієнта, відсікаючи доступ до своїх фінансів для порушників боргових зобов’язань. Але головний недолік – довгий час очікування, що в наш час є синонімом втрачених можливостей.
  Миттєве отримання грошей на будь-яку карту українських банків можливо тільки при мікрокредитування – нововведення сучасного фінансового ринку. Численні мікрофінансові організації готові надати своїм клієнтам невеликі суми без застав і поручителів, не звертаючи уваги на низький кредитний рейтинг і не вимагаючи документальних підтверджень про рівень доходів. До того ж, не потрібно нікуди ходити і витрачати час на очікування в чергах – всі операції відбуваються в будь-який час доби, в режимі он-лайн, з будь-якого електронного пристрою, підключеного до Інтернету.
  При подачі заявки позичальник повинен тільки вказати деякі відомості про себе, докласти відскановану копію паспорта та ідентифікаційного коду (в деяких компаніях досить введення даних з цих документів), і буквально через кілька хвилин потрібна сума буде переведена на його карту. Звичайно, всі дані клієнта проходять перевірку, але вона не займає багато часу завдяки використанню скорингових систем, які за лічені хвилини виявляють неправдиву інформацію або явних шахраїв.
  Але у мікропозик є і істотний недолік – завищена процентна ставка, що нерідко призводить до лавиноподібного збільшення боргу.

  Легке вирішення складних фінансових проблем

  Втім, серед численних пропозицій мікрофінансових організацій можна знайти вельми лояльні умови, завдяки яким з виплатою позики не виникне ніяких проблем. Наприклад, компанія Moneyveo видає перший позику під нереально низький відсоток – клієнт повинен сплатити всього 0,01% в день, що руйнує будь-які стереотипи про грабіжницьких ставках. Оформивши кредит розміром 10000 грн. на 10 днів, потрібно буде повернути 1001 гривню – в якому банку Вам запропонують настільки вигідні умови? А мікрофінансових організація Dinero пропонує перший займ абсолютно безкоштовно – узяв п’ять тисяч, і повернути повинен п’ять тисяч. 0% на кредит – такі пропозиції не часто зустрінеш у інших компаній …
  При цьому весь процес оформлення мікропозик повністю автоматизований, тому клієнту доводиться чекати не більше 15 хвилин, щоб отримати доступ до фінансових коштів. Більшість кредитних організацій працює в цілодобовому режимі, без вихідних і перерв на обід. У який би час не виникла потреба в грошах, клієнти МФО можуть оперативно отримати відповідну підтримку.
  Чи не встигаєте вчасно повернути борг? До Ваших послуг – функція пролонгації договору, яка допоможе уникнути штрафних нарахувань. До слова, саме ця послуга користується найбільшою популярністю серед інших. Не секрет, що своєчасного погашення позики нерідко перешкоджають затримки у виплаті заробітної плати. Провини позичальника в цьому немає, тому багато МФО охоче продовжують договори, зберігаючи колишній рівень процентної ставки і дозволяючи клієнтам спокійно виплатити борг в комфортні для них терміни.

  Шляхи підвищення кредитного рейтингу

  Серед клієнтів МФО зустрічаються люди з різними потребами – комусь потрібні гроші до зарплати, хтось хоче отримати фінансову «подушку» під час відпускних подорожей або придбати необхідні товари за акційними цінами. Але найчастіше до послуг мікрокредитування вдаються позичальники із зіпсованою кредитною історією. Якщо в минулому допускалися порушення термінів у виплаті кредиту, знову звертатися в банк безглуздо – низький кредитний рейтинг не дозволить взяти великі суми на придбання нерухомості або автомобіля.
  Зате в МФО таким клієнтам, як правило, надають невеликі кредити, своєчасне повернення яких позитивно позначається на кредитній репутації. Якщо стати старанним позичальником, що не порушує умов договору мікрокредитування, то вже незабаром можна буде знову користуватися кредитними послугами від великих банківських структур.