Кредит готівкою в Тернополі

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  kredit v ternopoli
  Задаєтесь питанням, де можна взяти кредит готівкою в місті Тернопіль? В цьому питанні вам може допомогти далеко не одна фінансова організація. Велика кількість кредитних програм у порівняно невеликому місті дозволяє його жителям підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.Популярністю в Тернополі користується банк Райффайзен, ПриватБанк і Ощадбанк, і не тільки.
  Якщо у вас немає довідки про доходи, найбільш раціональним буде варіант із банківською позикою. У різних банків сформувалась приблизно однакова низка умов, висунутих позичальнику. Розглядання запиту відбувається на протязі одного-п’ять днів. Якщо для вас час грає надто велику роль і ви не бажаєте чекати довше, оформіть заявку в режимі онлайн, і в окремих випадках ви зможете розраховувати на відповідь на протязі декількох годин. Це дуже зручно, оскільки для подання заявки пропадає необхідність в обов’язковому відвідуванні банківської установи. Вам прийдеться туди навідатись тільки для того, щоб забрати свої гроші, підписавши договір. Оптимальний варіант в такій ситуації – мати банківську карту тієї установи, в якій ви оформлюєте кредит. За таких умов гроші вам будуть перераховані моментально.

  Вимоги тернопільських банків до позичальника

  Що стосується вимог, які висовуються позичальнику, необхідно зауважити, що залежать вони виключно від політики банківської установи. Кожен банк в першу чергу звертає увагу на вікову категорію людей, які до нього звертаються, орієнтуючись на установлені мінімальні і максимальні вікові рамки. Більшість банків цікавиться зайнятістю потенціального позичальника, вимагаючи при цьому надання відповідної документації. Немаловажним являється і рівень доходів. Сума позики може вар’юватись, в залежності від наявності поручителів або застави. Підсумкова відсоткова ставка також має пряму залежність від цих обставин.
  Перед тим, як наважитись оформити кредит у одному із тернопільських банків, делікатно вивчіть всі вимоги і норми кредитування, щоб у майбутньому не виникало зайвих питань.

  Конкретні пропозиції

  Лідером серед банківських установ, які надають кредити фізичним і юридичним особам у Тернополі, посідає Альфа-Банк. Максимальною сумою позики являються 200 000 грн., в той час коли відсоток річних складає всього 0,01%. Наступні місця зайняли собою Банк Російський Стандарт і Дельта Банк, які на річний термін видають до 50 000 грн. На подібних умовах працює і Імексбанк, але відсоткова річна ставка складає тут 19% (сума – від 3 000 до 50 000 грн.). Також Імексбанк страхує до 9% кредитної суми, що залежить від терміну, на який був оформлений кредит.
  В хіт-параді найбільш вигідних пропозицій для позичальників у Тернополі наступне місце посідає Ренесанс Банк, пропонуючи готівкою до 50 000 гривень (максимальний кредитний термін може складати до 60 місяців). Являється одним із найбільш вигідних варіантів для тих осіб, які не можуть надати довідку про доходи, не мають поручителів і не готові оформити заставу майна. Проте Ренесанс Банк висовує цілу низку своїх вимог до позичальників: їх вік повинен складати від 25 до 70 років, необхідна довідка про офіційне працевлаштування за останні 6 місяців.
  На шостому місці находиться Ідея Банк, який може надати до 5 000 грн. кредитних коштів терміном на один рік. В цьому випадку річна ставка складе біля 30%, мінімальний вік для надання позики – 21 рік. Довідка при доходи не вимагається.
  Ще один варіант, який необхідно розглянути – Радикал Банк, який дозволяє розраховувати на суму до 30 000 грн. (граничний термін сплати складає 36 місяців). Річна відсоткова ставка не на цілий один відсоток вища, чим у попереднього розглянутого банку.
  Кредитні кошти для використання в освітянських цілях дозволяє отримати банк «Київська Русь». В цьому випадку вам потрібно орієнтуватись на відсотковий показник річних 31,39%, максимальна сума кредиту дорівнює 10 000 грн. Сплачувати можна на протязі одного року, наявна функція дострокової виплати.
  Серед додаткових варіантів можна відзначити Банк Михайлівський і MoneyVeo, які видають від 3 000 до 7 000 грн кредитних коштів, а також Швидко Гроші, основна перевага якого проявляється в мінімальному віковому показнику потенціального позичальника, який складає 18 років, проте відсоткова ставка дорівнює 2% в день.
  Проаналізувавши всі наявні пропозиції по кредитуванню фізичних і юридичних осіб, ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант, в залежності від вашого віку, матеріального становища, терміновості оформлення кредиту, наявності поручителів і майна для застави. Безумовно, вище представлені далеко не всі фінансові установи, послугами яких можна скористатись при наявній необхідності отримання кредитних коштів, тому перед вами постає дійсно непростий вибір…

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг