Кредит готівкою без офіційного працевлаштування

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Зміст статті

  Отримання кредиту у багатьох банківських установах вимагає оформлення великого пакету документів, які можуть підтвердити Вашу особу, місце проживання та роботи, розмір заробітної плати. Але багато громадян вимушені працювати без офіційного працевлаштування, що не дає їм змоги отримати необхідні кредитні грошові кошти.

  Якщо Вам потрібна досить велика сума кредитних коштів, Ви маєте можливість отримати її під заставу нерухомості або автотранспорту. Банки охоче приймають подібні умови, надаючи Вам кредитні кошти, які можуть становити близько 80% від вартості заставного забезпечення.

  Для того, щоб отримати кредит готівкою без офіційного працевлаштування та без застави, можна скористатися експрес-кредитами, які не потребують наявності довідок про доходи або про місце роботи. Надання паспорта та ІПН забезпечить Вам отримання кредиту протягом півгодини, але процентна ставка по ньому може досягати 50% річних.

  Якщо Ви не бажаєте витрачати час на відвідування банків в пошуках оптимальних умов для отримання грошей, Ви можете оформити мікрокредит в режимі онлайн. Така форма кредитування є досить поширеною, тому що надає змогу отримати потрібну суму без будь-яких довідок, до того ж досить швидко. Зазвичай від заповнення анкети на сайті кредитної установи до виплати готівки проходить буквально декілька хвилин, потрібних, щоб прийняти рішення по Вашому запиту.

  Приватні особи, які мають більш-менш високий рівень доходів, залюбки виступають в ролі інвесторів, даючи можливість отримати гроші під заставу майна всім бажаючим. Такі угоди, як правило, мають нотаріальне оформлення. Знайти приватного інвестора не складно, це можна зробити, скориставшись доступом в Інтернет або ознайомившись із тематичними оголошеннями у одній із газет.

  Ломбард – ще один доступний всім заклад, в якому гроші видаються миттєво, і тому, якщо у Вас в будинку безцільно зберігається запас коштовностей, Ви можете швидко обміняти їх на готівку. Працівників ломбарду абсолютно не цікавить Ваше працевлаштування і рівень доходу, так як в разі несплати вони отримають можливість повноправно розпоряджатися Вашими цінними речами.

  Ще однією можливістю отримання позики є оформлення кредитної картки. Банки, видаючи кредитні карти з невеликим лімітом коштів, не вимагають документального підтвердження Вашої платоспроможності. Якщо Ви погашаєте заборгованість вчасно, банк може значно підвищити доступну суму кредиту. Також можна скористатися послугами кредитних брокерів, завдання яких полягає в тому, щоб знайти для Вас банк або приватного інвестора, готового видати Вам необхідну суму грошей на вигідних умовах. Вони беруть на себе повне оформлення документації, Вам залишиться лише підписати кредитний договір.

  Ви можете бути впевнені, що банки перед видачою кредиту перевіряють найрізноманітнішу інформацію про позичальника. Це не тільки кредитна історія, а й багато інших відомостей. Несплачені податки і штрафи, борг по комунальних платежах, будь-які, навіть дрібні порушення закону можуть стати критичною перешкодою для отримання необхідного кредиту.

  Слід розуміти, що отримати будь-який вид кредитування набагато простіше людям без офіційного працевлаштування, ніж громадянам, які взагалі не мають роботи. Будь-яка фінансова організація зацікавлена в поверненні своїх коштів, тому людина, що має дохід, нехай навіть і не офіційний, користується більшою довірою банків. Відсутність документально підтвердженої інформації про заробітну плату не зможе перешкодити Вам отримати кредит, але значно знизить можливість отримання великих сум, та й відсотки за такою позикою будуть незрівнянно вищі. Тому, якщо у Вас є можливість якимось чином підтвердити свою платоспроможність, слід без вагань нею скористатися.

  Знизити свої витрати по виплаті кредиту в разі відсутності офіційного працевлаштування можливо, якщо дотримуватися певних правил. Перед підписанням кредитного договору уточніть у співробітника банку суму всіх прихованих платежів, пов’язаних з його отриманням, обслуговуванням і погашенням. Така інформація часто буває досить несподіваною для позичальника, і краще одержати її перед отриманням кредиту. Якщо у Вас є можливість вибору, розрахуйте свої щомісячні платежі за допомогою калькулятора, наявного на сайтах фінансових організацій, які видають кредити, і оберіть максимально вигідний для себе варіант.

  Якщо Ви берете гроші в кредит у приватних інвесторів, кредитних брокерів або маловідомих організацій, досконало вивчіть інформацію, розміщену про них в Інтернеті, і почитайте відгуки інших користувачів про їхні послуги. Такі відомості допоможуть Вам уникнути неприємностей, пов’язаних з махінаціями шахраїв і недобросовісних кредиторів.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг