Грошi в борг
Калькулятор
мікрокредитів

Більше заповнених заявок - вище шанс отримати гроші!

Калькулятор мікрокредитів
Вибір позики
Сума кредиту, грн.
5 000 10 000 30 000
+500 +1 000 +5 000
Ставка, %
в день за тиждень
Термін позики, днів
10 днів 20 днів 30 днів

Кредитний калькулятор

При оформленні мікрокредиту дуже важливо попередньо розрахувати його повну вартість. Вона складається з бажаної суми (тіла кредиту) і відсоткової ставки, що нараховується за кожен день користування позиковими засобами. Тільки знаючи повну вартість кредиту, тобто розмір остаточної виплати, позичальник зможе оцінити свої можливості для погашення боргу. Втім, багато клієнтів мікрофінансових організацій не обтяжують себе виконанням таких розрахунків.

Непроста арифметика

До чого це може призвести? Наприклад, вам потрібно 3 тисячі гривень, і Ви впевнені, що через пару тижнів, отримавши зарплату, з легкістю повернете цю суму. Але давайте порахуємо, скільки грошей знадобиться повернути з урахуванням відсотків. Отже, при ставці 2% в день за два тижні підсумкова сума до повернення виросте до 3840 грн, тобто вам доведеться повернути майже на тисячу гривень більше, ніж Ви планували.
А тепер уявіть, що зарплату вчасно не виплатили, що не є рідкістю в наші дні, і Ви не зможете вчасно погасити мікропозику. У цьому випадку вас чекає нарахування пені, і навіть якщо МФО запропонує вам пролонгацію кредиту, сума все одно буде рости на 2% кожен день, ускладнюючи остаточний розрахунок з кредитором.

У той же час, заздалегідь визначивши вартість кредиту, Ви зможете зробити необхідне коригування, наприклад, зменшивши початкову суму. Багато клієнтів при оформленні кредитних коштів схильні завищувати свої вимоги. Якщо потрібний вам товар коштує 2300 гривень, не потрібно займати 3 тисячі, а якщо до зарплати при скромному веденні бюджету вам не вистачає 1,5 тисячі, не потрібно брати в МФО 2,5 тисячі гривень. Реально оцінивши вартість послуг МФО, позичальники зможуть уникнути зайвих нарахувань і заощадити свої гроші.

Чим допоможе кредитний калькулятор?

Такий підрахунок необов’язково робити самому, адже на сайтах багатьох МФО є кредитні калькулятори, які автоматично зроблять всі необхідні арифметичні дії. З їх допомогою можна отримати точну фінансову інформацію і можливість «пограти» з розміром і терміном кредиту для визначення оптимальних для вас умов.

Все, що потрібно від позичальника – ввести бажану суму кредиту та кількість днів, протягом яких він зможе здійснити виплату боргу. В результаті Ви отримаєте такі відомості:
-розмір відсотків в залежності від діючої ставки;
-загальний розмір боргу з урахуванням відсотків;
-кінцеву дату повернення кредиту.

Тепер Ви зможете наочно переконатися, наскільки зміниться вартість кредиту в залежності від того, яка суму Ви введете в калькулятор, і не станете брати в борг гроші про запас, надлишок яких може привести до сильного подорожчання мікропозик. Такий підхід призведе до розуміння відповідальності позичальника перед кредитором і дозволить дотримуватися фінансової дисципліни при витрачанні кредитних коштів.

Більше функцій – більше можливостей

Такий калькулятор є і на нашому сайті, проте ми дещо розширили його функціонал. Тепер вам не потрібно переходити на численні сайти МФО, щоб вибрати відповідні умови кредитування. Наш калькулятор допоможе порівняти процентні ставки, пропоновані різними кредитними організаціями, і визначити оптимальний розмір позики, виплата якого принесе найменшої шкоди вашому гаманцю.

Розглянемо, як працює наш калькулятор. Перш за все, клієнт має можливість вибрати компанію з найменшим розміром процентної ставки. Натиснувши на відповідну кнопку, можна побачити список компаній і пропоновані ними максимальні розміри позики, а також відсотки за надання кредитних послуг. Після цього потрібно ввести необхідну суму і визначитися з терміном дії кредитного договору.

Після заповнення всіх полів клієнт побачить відповідні дані (загальна вартість позики, сума до оплати, дата повернення), які супроводжуються графічним зображенням розміру позики та переплати. Якщо зазначені цифрові дані вас влаштовують, Ви зможете перейти на сайт кредитора і оформити там повноцінний кредитний договір.

admin

Гроші в борг терміново

Отже, настав час, коли тобі терміново знадобилися гроші в борг. Причини на це можуть бути різні – зламався телефон, залили сусіда і тепер потрібно робити складний ремонт, хтось із рідних потрапив у лікарню, син йде в садок/школу/університет, потрібно ремонтувати стару машину. Стандартний варіант рішення, тобто ходіння по численним банкам, тебе як сучасної людини не влаштовує. І зрозуміло – навіщо витрачати сили на стомлююче, довгий і неоднозначний в плані отримання результату захід, якщо існує приємна альтернатива? Яка – ти можеш запитати? Ти чесна людина і твоя проблема тільки в тому, що терміново знадобилися гроші? Звернися до послуг нашої компанії, і отримай кошти сьогодні – без оформлення документів та простоювання черг! Просто оформи заявку і повір, що будь-яка фінансова ситуація вирішується. Перед тобою – унікальний сайт актуальних кредитних пропозицій, який працює у режимі онлайн. Простоювання черг і болісне очікування банківського рішення залишилися в минулому – у нас все вирішується виключно тут і зараз. Варто лише заповнити нескладну форму та надіслати нам заявку, не вилазячи при цьому з улюбленого домашнього крісла. Чи дивно, що наш сервіс настільки популярний. Така форма кредитування – це рішення майбутнього, і в це віримо вже не тільки ми. Але все ж, яким ще чином ти можеш взяти гроші у режимі онлайн?

Термінові гроші в борг

У будь-якого серйозного банку в мережі є власний сайт, і оскільки Інтернет є нині в будь-якій сім'ї, процес оформлення кредитів робиться максимально простим і максимально зручним. Якщо сума невелика, отримати гроші в борг онлайн буде нескладно – потрібно тільки визначитися з вибором відповідного банку. Для початку знайди розділ про сервіс онлайн-кредитування та форму заявки. Якщо сума невелика, довідка про доходи не знадобиться. Деякі банки такого сервісу не передбачають, і доводиться заповнювати анкету в телефонному режимі. Здається – не так вже й складно, але насправді пошук підходящої інстанції забирає багато дорогоцінного часу. Будь сучасним – шукай спеціальні сервіси, які вже зробили всю роботу за тебе. З усіма відповідними банками такі віртуальні помічники вже налагодили співпрацю, і заповнюючи анкету один раз, ти розсилаєш її в усі банківські установи з їх списку. Коли береш гроші в борг під відсотки в інтернеті, зберігаються стандартні умови кредитування обраного тобою банку. А це означає, що розмір кредиту, наявність або відсутність початкового внеску, видача грошей у національній чи закордонній валюті будуть такими ж, як і при реальному зверненні. Чого не скажеш про відсоткових ставках – вони, звичайно, зростуть, оскільки зростають ризики банку. Ти можеш зайняти грошей у борг через Інтернет, все буде простіше, але і дорожче. Запам'ятай – банк думає тільки про себе, і даючи гроші, він намагається убезпечити себе як можна більше.

Потрібні гроші в борг

Отже, ти хочеш відіслати заявку, щоб отримати свій кредит, і хочеш знати, які ще в тебе є можливості, зрозуміти, як це робиться в мережі Інтернет? Є сервіси, які надають кошти в електронному вигляді, і видаються вони частинами. Людині, якій терміново потрібні гроші в борг, знадобиться відповідний електронний гаманець із заповненим персональним атестатом (і завести його не так просто). І якщо боргові зобов'язання ти дотримуватися не будеш, гроші автоматично перетечуть назад, а гаманець заблокується системою. Занадто складний шлях, щоб отримувати якісь подачки замість серйозної допомоги – тобі кажуть «дам грошей в борг», а насправді обплутують технічними зобов'язаннями і не дають права на помилку. Отримати електронний кредит ти можеш і на спеціальних форумах. Там збираються бізнесмени, які готові надати приватні гроші в борг. На такому форумі потрібно зареєструватися та писати повідомлення з проханням про допомогу. Потрібно вказати необхідну суму, час повернення боргу, а також процентну ставку, яку ти готовий на себе взяти. Повірте, таких звернень там безліч, та відповідають далеко не всі. Якщо пощастить, тобі напишуть, але поставлять такі умови, що борг доведеться виплачувати все життя. Крім того, позичальник повинен надати гарантії своєї чесності. Людина може взяти грошей у борг, якщо у нього є власні онлайн-проекти в Інтернеті, а також гарна кредитна історія в реальних банках. Очікується, що він буде брати активну участь в житті форуму. Можливо, люди, що живуть в мережі, мають шанс на отримання кредитних коштів від приватної особи, але звичайна людина, як ти або твій друг, в цих хитросплетіннях просто загубиться.

Взяти гроші в борг терміново

Якщо тобі дійсно потрібно взяти гроші в борг, не йди за сумнівною доріжці. Потрібно чітко вирішити для себе, з якою організацією ти працюєш, чиї умови приймаєш, і готовий пройти всю процедуру до кінця. Пам'ятай – сьогодні виграє той, хто вміє вчасно знайти підходящі варіанти, вміє розпорядитися інформацією, яка потрапила йому в руки. Тобі пощастило – ти знайшов справжній кредитний сервіс, який надає реальні гроші в короткі терміни і володіє рядом незаперечних переваг. Серед них наступні: 1. Заявку розглядається в самі короткі терміни (гроші в борг у Києві видаються в першу чергу) 2. Гроші видають протягом доби після моменту звернення 3. Позику можна погашати щотижня 4. Коли оформлюється заявка, потрібно тільки паспорт 5. Ми працюємо прозоро – без прихованих комісій, про своєму графіку погашення кредиту ти знаєш заздалегідь 6. Ми співпрацюємо з кожною людиною, якій потрібна допомога, умови роботи завжди індивідуальні Будь-яка проблема вирішується окремо – цього ти не дочекаєшся, коли гроші в борг дає приватна особа. Йому ще потрібно довести, що ти порядна людина і що ти реально готовий виплачувати позику. А з нами ти можеш розраховувати на те, що тебе хоча б спробують зрозуміти.

Гроші в борг під заставу

Ти запитаєш – а чи є недоліки при такому способі співпраці? Звичайно, є! Отримати кредит в нашій компанії дуже просто, і ти можеш взяти більше грошей, ніж тобі дійсно потрібно. Спочатку ти дізнаєшся, як гроші в борг брати, оформляє заявку, отримуєш кредитні кошти, а потім повертаєш – свої кровні гроші. Але проблеми при цьому улагоджені, а гроші завжди можна повернути достроково. Небезпекою є й те, що позичальник може забути пароль до свого інтернет-гаманця або втратить файли ключів, які потрібні при роботі з системою Вебмані. Бували випадки, коли електронні гаманці хакери зламували і забирали кредит замість позичальника. Ситуації можуть бути різні, і від них ніхто не застрахований. Якщо всього боятися – потрібно відключити будинку Інтернет і йти брати гроші в борг під розписку. Насправді тут більше ризикує компанія-кредитор – адже повністю перевірити відомості про потенційного клієнта ми не можемо, і часто доводиться сподіватися на його чесність і порядність. Але саме тому наше підприємство процвітає – ми допомагаємо людям, і вони йдуть до нас. Ти теж можеш отримати гроші в борг без застави, і прямо зараз. Виріши свої фінансові труднощі сьогодні, адже ти вже знаєш, до кого слід звернутися.

Гроші в борг у приватної особи

Приватні кредитори так і ваблять позичальників, які бажають отримати легкі гроші, листівками на автобусних зупинках, оголошеннями в інтернеті. І, напевно, вже кожен знає, що 99% таких оголошень - липа, фікція і обман. Однак поки залишається той самий 1% реальних кредиторів, здобувачі не зупиняються в пошуках. Де знайти чесне приватна особа, яка погодиться видати гроші в борг? Як не попастися на вудку шахраїв? Де взяти номери і контакти реальних інвесторів? Про все це ви зможете знайти на нашому сайті.

Гроші в борг під розписку

Коли потрібно терміново взяти гроші в борг у місті або селі, то можна звернутися в банк, а можна зайняти у приватного інвестора.При зверненні до інвестора потрібно обговорити умови приватної позики: суму і час, на яке ви берете гроші в борг, а так само потрібно буде написати розписку, якою Ви підтвердите свої зобов'язання по виплаті. Взяти гроші в борг під розписку у приватного кредитора в місті або селі - це ідеальний варіант коли Ви отримуєте відмови в банках. Адже для отримання позики не потрібна перевірка кредитної історії, так само велика зручність становить те, що можна взяти гроші в борг готівкою в день звернення, а це не мало важливо коли гроші потрібні терміново, а в банку зажадають купу довідок і кілька днів очікувань. Та й не факт, що кредит в банку взагалі схвалять, тому найшвидшим способом зайняти грошей - це звернутися до приватного позикодавцеві.

Де взяти гроші без кредиту

Трапляються ситуації, коли потрібні гроші прямо зараз. Далеко не у всіх є депозити або заначки, де можна терміново взяти потрібну суму грошей, наприклад, на весілля, квартиру, будинок або на відкриття свого бізнесу з нуля. Без кредиту можливо взяти гроші на картку онлайн.