Кредит без відмови для осіб без офіційного працевлаштування

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Недосконалості трудового законодавства дозволяють роботодавцям працевлаштовувати найманий персонал без записів у трудовій книжці. Однак працівники, які отримують зарплату «в конвертах», втрачають не тільки офіційного трудового стажу і гідного розміру пенсії, але і можливості взяти кредит в банку для покупки дорогих товарів, оплати лікування або оренди житла, інших потреб, що потребують додаткового фінансування. Відсутність довідки про доходи є вагомою підставою для відмови в кредитуванні, навіть якщо розмір неофіційною зарплати дозволяє своєчасно повернути кредитні кошти.

  Де швидко і без проблем отримати фінансову допомогу

  Якщо банки відрізняються зайвою педантичністю в питаннях перевірки платоспроможності клієнта, то в мікрофінансових організаціях існує дещо інший підхід до потреб позичальника. Нерідко саме послуги МФО є єдиною можливістю швидко вирішити виниклі проблеми, оскільки тільки тут позики видаються без довідок про доходи, заставного майна і поручителів.
  Величезною перевагою мікрокредитування також є можливість оформити позику в режимі онлайн. Цілодобова робота кредитних сайтів означає миттєве перерахування коштів на карту. Крім того, багато МФО пропонують своїм клієнтам безвідсоткові позики, програми лояльності, різні акції по зниженню відсотків або збільшення кредитного ліміту, пролонгацію термінів кредитування. Все це дозволяє легко справитися з поверненням кредитних коштів, особливо якщо заздалегідь провести аналіз існуючих пропозицій.
  Чому ж МФО не вимагають від своїх клієнтів документального підтвердження своїх доходів? По-перше, діяльність таких компаній менш формалізована, ніж діяльність банківських структур. По-друге, розмір мікропозик обмежений. Якщо за рахунок банківського кредиту можна придбати автомобіль або нерухомість, то клієнтів МФО зазвичай потребують незначних сумах, в межах 200 – 3000 гривень. А збільшений кредитний ліміт, як правило, доступний тільки постійним клієнтам, уже довели свою обов’язковість у своєчасному поверненні боргу.
  По-третє, кожен позичальник, сам того не знаючи, обов’язково проходить перевірку автоматизованими скоринговими системами. Такі програми повідомляють кредитору всю необхідну інформацію, починаючи від наявності майна, здійснення дорогих придбань, виїздів за кордон і закінчуючи відомостями з кредитної історії.
  У такій ситуації офіційне працевлаштування або довідка про доходи не мають традиційно великий важливості. Явні авантюристи і шахраї будуть виявлені ще на етапі перевірки, а незначні огріхи кредитної історії рідко стають на заваді в отриманні фінансової допомоги. Так що якщо потрібен терміновий кредит без відмови для осіб без офіційного працевлаштування, вихід один – звертатися в мікрофінансову організацію.

  Iнші можливості


  Звичайно, взяти гроші в борг можна і в інших місцях, наприклад, в ломбарді або у приватника. Але і той, і інший варіант має істотні недоліки. У першому випадку Ви ризикуєте втратити цінного майна, а в другому – потрапити в руки до шахраїв, які не упустять можливості вилучити з ваших кишень якомога більше грошових знаків. Звернення в надійну МФО можна вважати єдиним практично безвідмовним і безпечним способом отримання позики. Особливо в тих випадках, коли Ви не можете пред’явити кредитору відомості про свої доходи через відсутність офіційного працевлаштування.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг