Кредит без довідок – це реально

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Більшість банків для видачі кредиту вимагають надати чимало різних документів і довідок: паспорт або водійське посвідчення, завірену копію трудової книжки, довідку про доходи, а іноді навіть закордонний паспорт для підтвердження поїздок за кордон протягом певного проміжку часу. Але не завжди виходить зібрати весь пакет документів, дуже часто виникають труднощі з довідками про доходи, в яких зазначено недостатній заробіток.

  У зв’язку з цим багато хто намагаються отримати кредит без довідок та поручителів. А щоб заощадити час і нерви, нерідко звертаються до професійних кредитним брокерам, які прекрасно орієнтуються у всіх сучасних банківських продуктах, допоможуть зробити осмислений вибір і оформити необхідні папери. При цьому вам достатньо надати лише паспорт громадянина РФ і іноді другий документ, що засвідчує особу.

  Кому цікавий кредит без довідок?

  У Росії за оцінками кредитних експертів, загальне число кредитів, що видаються банками без підтвердження офіційного доходу, становить приблизно 50%. З них більша частина – споживчі кредити, які можна отримати прямо в магазині при пред’явленні 2 документів, що підтверджують особу. В цьому випадку позичальник на місці заповнює анкету, де вказує свої доходи. Банківська установа на підставі такої заяви може перевірити достовірність даних, зв’язавшись з роботодавцем.

  Але багато громадян отримують низьку офіційну заробітну плату, яка не дозволяє взяти кредит. Для таких ситуацій банки надають можливість отримувати кредит без довідок про доходи. Даний спосіб найбільш вигідний тим громадянам, які отримують зарплату «в конверті». При цьому мається важливий фактор – уповноважений банківської установи, що надає такий кредит, не звертається до роботодавця, щоб перевірити інформацію про фактичної їх зарплати працівника.

  Переваги і недоліки експрес-кредиту

  Експрес-кредит дає можливість отримувати гроші в банку при пред’явленні мінімального пакету документів в короткий термін. Іншими словами це кредит без довідок, застави та поручителів.

  До його переваг можна віднести:

  швидкий процес (протягом 1-2 годин можна отримати гроші);
  мінімум документів;
  без поручителів.

  Але є і недоліки:

  досить високі процентні ставки;
  обмежена сума кредиту.

  Але, тим не менш, сьогодні експрес-кредит досить популярний серед населення.