Як і де взяти 3 тисячі гривень в кредит?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Коли стоїть гостре питання з грошима, ми шукаємо різні шляхи вирішення фінансових проблем. У марних пошуках грошей в борг, часто не зважаючи на прості рішення. Ми підготували всі можливі варіанти, де можна взяти в кредит 3000 гривень без застави та поручителів. Сума досить велика, особливо в провінції, тому варіантів отримання грошей не так вже й багато.

  Варіант 1 — попросити в борг у знайомих

  Попросити в борг у друзів і близьких — перше, про що думає людина, що опинилася в скрутному фінансовому становищі. Однак такий варіант підійде виключно небагатьом. По-перше, не у всіх є друзі або родичі, здатні дати в борг велику суму. По-друге, психологічно важко клянчити гроші у знайомих, деяким претендентам простіше звернутися в банк. Проте якщо у вас є така можливість, то краще взяти необхідну суму у родичів. Таким способом можна заощадити час і гроші на відсотках.

  Варіант 2отримати кредит або картку в банку

  Відразу хочеться відзначити, що цей варіант підійде позичальників з позитивною кредитною історією, зарплатним клієнтам або тим, хто зможе надати копію трудової книжки та довідку про зарплату. Сьогодні отримати кредит навіть 3 тисячі гривень досить важко. Це пов’язано в першу чергу з кризовими настроями в банківському секторі, посиленням вимог до потенційних позичальників і високим відсотком боржників.
  Тому без хорошої кредитної історії, забезпечення або документального підтвердження з роботи в таких банках, як ПриватБанк, Альфа-Банк робити нічого. Однак ніхто не відміняв невеликі банки, які навіть за часів кризи з полюванням видають невеликі мікрокредити і карти з лімітом по 2м документами (Ідеа-Банк, Банк Михайлівський тощо) Щоб отримати заповітні гроші потрібно мати постійну прописку на території України і трудовий стаж на останньому місці роботи не менше 6 місяців. Ви можете подати заявку на карту для отримання ліміту більше 3 тис. прямо тут:

  Кредитна картка АльфаБанку

  Альфа-Банк

  Сума кредиту до 100 000 грн.

  Грейс на покупки 55 днів

  Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

  Безкоштовний інтернетбанк
  Оформити картку

  Що стосується кредитних зобов’язань позичальника перед іншими організаціями, то допускаються затримки платежів не більше 15-30 днів. В іншому разі на отримання кредиту можна не розраховувати. Першим ділом позичальнику потрібно залишити онлайнзаявку на кредит, вказавши особисті дані і номер телефону.
  У разі попереднього позитивного рішення потрібно підійти в найближчий офіс банку для заповнення детальної анкети. Її розгляд заміт від 10 до 60 хвилин. У разі схвалення, залишиться лише підписати договір та одержати гроші готівкою в касі.
  Строкові кредити з мінімальним пакетом документів видаються на строк не більше 1-2 років і мають найвищі відсотки, приблизно 60-70% річних. Повертати борг доведеться щомісячними рівними частинами, згідно графіку.

  Варіант 3мікрозайм в МФО

  Взяти в кредит 30 тисяч рублів можна тільки у великих мікрофінансових компаніях і на тривалий термін. Як правило, такі позики надаються на термін до 52 тижнів з можливістю щотижневого погашення ануїтетними платежами. Середня процентна ставка варіюється від 0,3% до 0,8% в день в залежності від обраної організації. Вимоги до позичальників тут набагато лояльніше, ніж у банку і отримати кредит може навіть здобувач з поганою кредитною історією. Додаткові документи та довідка з місця роботи не потрібні. Однак 30 тис. сума досить велика для МФО, навряд чи вам дадуть її, якщо ви раніше не зверталися в даний МФО.
  Щоб отримати кредит, першим ділом потрібно оформити заявку на офіційному сайті компанії і дочекатися позитивного рішення. У зручний час з вами зустрінеться персональний менеджер для заповнення розширеної анкети та підписання договору. Протягом дня заявку повторно розглянуть і в разі позитивного вирішення гроші переведуть на рахунок у банку чи видадуть готівкою. Способи отримання залежать від конкретної компанії. Вся процедура від заповнення заявки до отримання грошей займе 1-2 робочих дні.

  Варіант 4знайти приватного інвестора

  Відразу хочеться відзначити, що це самий трудомісткий і тривалий спосіб отримання грошей. По-перше, приватного інвестора потрібно спочатку знайти, а зробити це не просто. Шахрайство в цьому секторі б’є всі рекорди і чи не кожен другий вимагає передоплату, що апріорі повинно викликати підозри.
  По-друге, навіть якщо вдасться знайти приватника, переговори про умови надання коштів також можуть зайняти багато часу.
  По-третє, приватні інвестори неохоче дають позику такі суми, віддаючи перевагу невеликим позиками. Цілком ймовірно, що кредитор може вимагати заставу або виписку з УБКІ, підтвердження про працевлаштування Що стосується термінів і платежів, то тут все залежить від побажання сторін і обговорюється індивідуально. Якщо вам вдасться знайти приватника, то спочатку потрібно обговорити всі умови (термін, графік платежів, способи погашення, відсотки, штрафи і т. д.) Далі укладається договір, який можна завірити нотаріально. Після підписання, позичальник повинен отримати гроші і написати розписку.

  Підсумуємо

  Взяти в борг 3 тисяч гривень за 1 годину вийде тільки в банку або кредитом на карту. Напевно це буде товарний кредит, тобто якщо ви купуєте техніку в кредит. Якщо можете почекати більше 1 дняоптимально кредитна картка. Інші варіанти більш дороги. Найбільш оптимальним тут можна назвати отримання мікропозик в МФО. Мінімальні вимоги, прийнятні умови надання, зручний графік погашення, необхідна сума і термінграють на користь МФО. Але знову ж, якщо ви повторний клієнт
  Вам буде цікаво:  Де взяти 50 000 гривень?