iPhone 7 обігнав попередника з продажу

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Ми вже розповідали як купити в кредит iphone6. Така ж схема покупки діє і для нового флагмана iphone7. Всього в жовтні 2016 року в Україні було продано трохи менше 9 тисяч iPhone 7 і iPhone 7 Plus.
  iphone7
  Інтерес до нової моделі смартфона виявився вище, ніж у його попередника iPhone 6s і 6s Plus – за аналогічний період минулого року було продано 4 тисячі смартфонів. Про це повідомляють непроверненые джерела в інтернеті

  Також Вам буде цікаво: Як купити смартфон в кредит?

  Всього ж в Україні минулого місяця було продано близько 250 000 смартфонів. При цьому iPhone 7 зайняв 3,7% українського ринку смартфонів в штуках.
  Відзначається, що найбільш ходовий моделлю виявився iPhone 7 з 128 Гб пам’яті – за місяць продано майже 35 тисяч пристроїв.
  iPhone 7 став одним з найпопулярніших смартфонів в «» в жовтні. Він могутніше попередника, у нього нові можливості фото – і відеозйомки, пристрій захищений від бризок. На затребуваність моделі iPhone 7 Plus впливає також розмір: все більше людей в Україні вибирає фаблет в якості «першого екрану» – він суміщає в собі функції смартфона і планшета.
  Частка Apple в високих сегментах смартфонів, в принципі, дуже висока, а в місяць виходу новинок вона стає ще більше, так як люди цілеспрямовано чекають їх. Протягом декількох тижнів з моменту прем’єри і появи в магазинах iPhone впливають на всіх виробників, інтерес до флагманських пристроїв яких знижується.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг