iOS 9 вже готова і буде представлена найближчим часом

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Сенсаційна новина: iOS 9 вже щосили тестується розробниками, і, ймовірно, вийде для яблучних пристроїв до кінця цього року, в черговий раз порадувавши шанувальників Apple широким функціоналом і бездоганним дизайном. Авторитетний світовий ресурс Macworldопубликовал переконливі докази того, що нова платформа для пристроїв вже активно тестується і перебуває, щонайменше, на етапі працюючої версії.   iOS 9, якщо дійсно з’явиться, стане дев’ятою операційною системою iOS для фірмових яблучних телефонів – з’явившись з виходом першого «айфона», вона отримала велике поширення в усьому світі, поступово захоплюючи нові й нові частки ринку. Власне, в тому, що операційна система з’явиться, сумніватися не доводиться – але щодо термінів поки не було відомо нічого, і взагалі її вихід відкладався у припущеннях журналістів на довгий термін.

  Дані про те, що в лабораторіях компанії вже її тестують, спростовують ці чутки: по всій імовірності, вона з’явиться зовсім скоро. Все почалося з того, що авторитетний чеський блогер і IT-фахівець Роман Заврел вирішив подивитися статистику свого сайту, який розповідає про яблучних продуктах. Коли ж він дійшов до статистики кінця року, його здивування перевищила усі межі: серед пристроїв, що відвідали сайт, були три гаджета під управлінням iOS 9, навіть про розробку якої ще навіть ніхто не чув. Ймовірно, ці пристрої використовувалися в лабораторіях самої яблучної компанії, яка тестувала на них веб-серфінг. Втім, можливо, справа просунулася ще далі, і на сайт заходили вже володарі «тестових» айфонів з готової дев’ятою версією ОС.

  Чеський журналіст негайно поділився своїм відкриттям з сайтом Macworld, з яким співпрацював – спочатку це списували на програмну помилку, але Google Analytics довів власникам сайту: інформація правдива, і з iOS 9 справді вже існують цілком робочі пристрої. Версії ОС були різними: старшою була 9.2, також «засвітилася» версія 9.0.9 – ймовірно, проміжна і тестова.   Висувалися скептичні версії, що це може бути просто помилкою аналітичної служби «гугла», або ж підступами «джейлбрейкеров» – адже не до кінця відомо, що вони вписують в код програми, яка відкриває файлову систему пристроїв. Так чи інакше, а нова, дев’ята версія операційної системи дійсно не за горами: її збираються представити на наступній світовій виставці досягнень техніки.

  З іншого боку, цілком імовірно, що вона вийде лише з наступним поколінням «айфонів». До речі, iPhone 6s навряд чи буде відрізнятися від нинішньої моделі – з-за цього чохли iphone 6 будуть добре захищати ваш Iphone, який вийде приблизно наступної осені. Чохли для iPhone 5 не підійдуть під новий телефон, але будуть відмінним подарунком власникам старої модифікації телефону. Купити стильні аксесуари можна в нашому інтернет магазині.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг