Ідеа Банк — онлайн заявка на кредит готівкою

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Одним з плюсів сучасного кредитування є можливість оформити заявку на кредит віддалено, не виходячи з дому або не отпрашиваясь у роботодавця. Співробітники Ідеа Банку також можуть розглянути попереднє звернення потенційного клієнта по телефону або інтернету. Подана в банк Ідеа Банк онлайн заявка на кредит готівкою розглядається у той же день, проте сама процедура має ряд особливостей, пов’язаних з форматом кредитування, прийнятому саме в цьому банку.

  Ідеа Банк має свої представництва не скрізь, а тільки в великих містах України: у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Вінниці, Кіровограді та Харкові. Географія присутності постійно розширюється.

  Рішення на видачу кредиту приймають фінансові консультанти, тому всі кредитні продукти інакше іменуються «кредит після бесіди».
  Якщо вам не хочеться довго ходити в офіс, рекомендую розглянути заявки, де в банк доведеться сходити тільки за грошима:

  Заявка на кредит готівкою в Ідеа Банку

  Заявка на кредит готівкою в Банку Міхайловський

  Тим не менш, такий крок має ряд переваг:

  Істотна економія часу – не треба чекати в черзі і витрачати час на те, поки співробітник введе персональні дані в комп’ютер. У випадку з онлайн заявкою вони вже будуть там;
  Психологічний комфорт – за клієнтом закріплюється персональний фінансовий консультант, який запросить на зустріч. Тому, вперше потрапивши в офіс, достатньо знайти «менеджера Аню», а не питати в інших очікують «як тут кредит оформляють»;
  Можливість підготуватися заздалегідь до ряду питань. При попередньому розгляді заявки фінансовий консультант в обов’язковому порядку зв’язується по телефону з клієнтом і задає ряд уточнюючих питань. Відповіді на них можна більш ретельно обміркувати до візиту в банк.

  Форма онлайн заявки на карту готівкою в даний банк досить лаконічна і містить мінімум полів. Крім стандартних ПІБ, статі, віку та дати народження потрібно ввести дані двох документів і відомості про місце роботи. Тому приступаючи до заповнення заявки в інтернеті, під рукою повинен бути паспорт і будь-другий документ (СНІЛС, ІПН, закордонний паспорт, військовий квиток, посвідчення особи офіцера тощо). Чим точніше буде введена інформація, тим більше шансів отримати попереднє схвалення. Тому рекомендуємо ще раз перевірити введені дані перед тим, як натиснути кнопку «Відправити».

  Окрему увагу слід звернути на суму. Стандартно продукти ІдеаБанку дозволяють оформити до 250 000 гривень. Однак ряд міст і офісів мають знижений ліміт, що дозволяє отримати не більше 20 000 або навіть 15 000 гривень. Дізнатися максимальну суму можна безпосередньо подавши заявку.
  Процес розгляду онлайн заявки в ІдеаБанку!

  Після того, як заявка відправлена, вона потрапляє на розгляд до вибраний офіс, працівники якого самостійно розподіляють все онлайн обігу між собою. Далі фінансовий консультант вводить отримані дані в банківське програмне забезпечення і здійснює мінімальний ряд перевірок. В основному до них відноситься перевірка персональної інформації (відповідність вимогам кредитного продукту, наприклад, вік не менше 22 років, не прострочений паспорт, проживання в регіоні звернення тощо).

  Далі співробітник зв’язується по указному в анкеті телефоном з заявником і запрошує відвідати офіс для прийняття остаточного рішення. Як правило, з моменту подачі заявки до дзвінка проходить кілька годин. Звичайно ж, з урахуванням того, що заявка була подана в робочий час відділення. Зверніть увагу, що запрошення не є 100% гарантією видачі кредиту. Тільки при особистому візиті здійснюється запит до бюро кредитних історій, оскільки для цього потрібен письмовий дозвіл заявника. Дзвінки контактних осіб і роботодавця також відбувається в присутності клієнта.

  Прийнявши позитивне рішення, фінансовий консультант банку знімає копії з паспорта та другого документа і приступає до формування кредитного досьє. Воно невелике і включає в себе:

  Анкету (роздруковується з банку, клієнту необхідно поставити лише підпис):
  Кредитний договір;
  Графік;
  Дозволи для БКІ.

  Після того, як всі формальності дотримані, новоспечений позичальник проходить в касу, розташовану тут же в офісі, і отримує готівку на руки. У середньому вся процедура оформлення кредиту після подачі онлайн заявки займає не більше години.