Гроші до зарплати на картку онлайн. Вибираємо оптимальний варіант

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Зміст статті

  За останні роки все більша кількість українців намагається брати термінові мікрозайми до зарплати. І якщо раніше найчастішою причиною отримання позики були дорогі покупки, то сьогодні людям просто не вистачає власних коштів на найнеобхідніше. Звичайно, це пов’язано з високою інфляцією і тотальним підвищенням цін на послуги ЖКГ. Сьогодні багатьох людей цікавить питання — де можна отримати гроші до зарплати на картку? Які з варіантів найшвидші, а які — найдешевші? Можна брати в борг без нарахування високих відсотків? Також Вам буде цікаво поповнити знання постом “Де позичити гроші до зарплати?

  Де можна взяти гроші до зарплати на картку?

  Людина, терміново потребує грошей, може піти кількома шляхами:

  1. Попросити гроші в борг у родичів/друзів
  2. Взяти термінову мікропозику
  3. Позика грошей у приватної особи

  Якщо порівнювати обидва варіанти по швидкості, то однозначно швидше і простіше попросити в борг у знайомого. Незважаючи на той факт, що вас можуть розділяти десятки міст і тисячі кілометрів, онлайн переказ з кредитної картки на картку здійснюється протягом кількох секунд. А для його відправки потрібно знати лише номер картки одержувача.

  Звичайно, і тут трапляються накладки з часом перекладу. Наприклад, моментальне 100% зарахування можна гарантувати лише в тому випадку, якщо в одержувача карта VISA. Якщо ж платіжна система Mastercard, то в рідкісних випадках можуть бути затримки до декількох годин. Найдовше йдуть гроші на пластик Maestro. Такий онлайн-переклад може досягати по часу від декількох годин до 3-х діб.

  Якщо говорити про МФО, які видають гроші до зарплати, то тут теж не все однозначно. По-перше, швидкість зарахування коштів також залежить від типу платіжної системи та самої карти.

  По-друге, потрібно враховувати людський фактор та вибирати тільки ті МФО, де всі процеси автоматизовані, а перевіркою позичальника займається скоринг-система (MoneyVeo, ШвидкоГроші і т. д.)

  Онлайн заявка на гроші до зарплати на картк узі скринг-перевіркою дозволяє отримати позику вже через 20 хвилин після початку заповнення анкети.

  А ось у тих позик, де є ручна перевірка клієнта або скоринг-система, але гроші відправляються співробітниками, засобів чекати доведеться не менше 40-60 хвилин в кращому випадку (Credit365, Єврогроші і т. д.)

  Можна отримати гроші на картку ПриватБанку? Які карти підходять, а які — ні?

  При будь-якій онлайн транзакції з використанням реквізитів картки вирішальну роль грає сам пластик. Тобто, для онлайн-переказу або зарахування позики підійде далеко не будь-яка банківська карта.

  Якщо мова йде про переказ коштів між фізичними особами, то тут тип і статус пластику не має ніякого значення. Переклад, відправлений через інтернет-банк за реквізитами картки, дійде до адресата, незважаючи на тип платіжної системи та інші показники.

  А от з позиками на карту справи йдуть інакше. Тут до пластику висуваються досить жорсткі вимоги:

  • Вона обов’язково повинна бути іменною і належати позичальнику. Тобто на пластику повинні бути зазначені ім’я та прізвище власника.
  • Її номер повинен складаються з 16-ти або 18-ти цифр
  • Вона обов’язково повинна мати захист 3D-Secure для здійснення операцій в інтернеті
  • На карті повинен бути підключений СМС-банк

  Які картки ПриватБанку підійдуть для отримання на них позики через інтернет? Оскільки ПриватБанк є лідером серед емітентів банківських карт в Україні, це питання є далеко не пустим. Розглянемо в таблиці можливість отримати гроші до зарплати на різні карти ПриватБанку.

  Карта ПриватБанкуМожна отримати гроші до зарплати на неї?
  Іменна карткаТак
  Картка миттєвого випуску УніверсальнаТак
  Іменна дебетова картка VISA Electron/MaestroТак
  Картка для виплат ПриватБанкуТак
  Класична дебетова картка VISA Classic/Mastercard StandartТак
  Іменна кредитна карткаТак
  Віртуальна картаНемає
  Передплачена карткаНемає
  Подарункова карткаНемає

  Незважаючи на дані таблиці, є деякі нюанси, пов’язані з картками Maestro. Деякі МФО можуть їх не приймати через «нестандартного» 18-тизначного номери пластику. У багатьох онлайн-організаціях приймають картки тільки з 16-тизначным номером.

  І пов’язано це з тим, що раніше карти Maestro не мали достатніх рівнів захисту для здійснення онлайн-операцій через інтернет. Наприклад, був відсутній CVV2-код і 3D-Secure.

  Пластик Maestro сучасного зразка підтримує ці технології захисту. Принаймні, першу з них, а другу можна підключити у відділенні Ощадбанку абсолютно безкоштовно.

  А от взяти гроші до зарплати на карту Momentum Maestro не вийде, тому що вона не персоніфікована, не іменна.

  Можна отримати гроші до зарплати без відсотків?

  Звичайно можна. Є кілька варіантів, де можна отримати гроші до зарплати на карту абсолютно безкоштовно:

   1. Знову ж попросити в борг у одного. Навряд чи приятель дасть гроші в борг під відсотки.
   2. Взяти перший позику в МФО безкоштовно. Є такі організації, які пропонують новим клієнтам безвідсотковий перший позику (ШвидкоГроші).

  Є й альтернативний варіант, який дозволить користуватися позиковими грошима безкоштовно і без звернення до МФО або до знайомого — кредитна картка з пільговим періодом.

  Зазвичай грейс-період діє тільки на операції покупок товарів і послуг з використанням картки. А ось при знятті готівки вже нараховуються відсотки, як у випадку з кредитом.

  У більшості банків пільговий період діє близько 50 днів, в деяких досягає 100 днів. Протягом цього часу власник картки може користуватися коштами банку абсолютно безкоштовно. І якщо погасить заборгованість, яка утворилася до кінця грейс-періоду, то відсотки нараховані не будуть.

  Для отримання кредитки з невеликим лімітом знадобиться лише паспорт і 30-60 хвилин вільного часу.

  Висновок: куди краще йти, коли терміново потрібні гроші до зарплати?

  Ідеальним варіантом отримання позики до зарплати є безвідсотковий кредит у Езаем. Але питання, чи дадуть таку позику.
  Вирішити грошовий питання можна, оформивши кредитну картку одного з банків і користуватися пільговим періодом.

  Однак у цього варіанту є один істотний мінус — при знятті готівки з кредитки грейс-період не діє. Ще одним мінусом є швидкість. Якщо взяти гроші до зарплати на картку потрібно терміново, то цей варіант можна відразу відкинути. Він підійде лише в довгостроковій перспективі.

  Читайте також: Кредитна боргова яма: FAQ


  Звернення до знайомого теж не завжди обіцяє 100% успіх. У одного може просто не виявитися необхідної суми або можливості її позичити.

  Якщо ці варіанти не підходять, то самим оптимальним варіантом отримати гроші до зарплати на мапу є позика в онлайн-МФО зі скоринг-системи перевірки клієнта.