Для чого потрібна кредитна карта

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Відповідь на це питання знають ті, хто вже є щасливим власником кредитної картки «Універсальна». Вона виконує відразу кілька важливих функцій. По-перше, за допомогою даної карти ви зможете здійснювати будь-які покупки, включаючи оплату замовлень в мережі інтернет і різних терміналах. Якщо ви розраховуєтесь карткою за кордоном, відсоток від здійснення переказу вашої валюти у валюту держави буде розраховуватися виходячи з обмінного курсу, актуального на момент покупки.

  По-друге, баланс картки складається не тільки з кредитного ліміту, але і ваших особистих коштів. Гроші на карту можуть надходити як від вас, так і від ваших близьких або ділових партнерів. У випадку, якщо ви скористалися кредитом карти, протягом 55 днів ніяких комісій банком нараховуватися не буде. Якщо вами здійсняться повернення витрачених грошей в рамках цього періоду, то ви можете витрачати їх знову. З питань отримання картки «Універсальна» ви можете звернутися до будь відділення ПриватБанку. Наші консультанти з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію.
  Оформлення картки «Універсальна» без зайвих документів.

  Для отримання картки вам буде потрібно мати при собі лише паспорт. Оформлення здійснюється в короткі терміни в будь-якому відділенні нашого банку. Крім того, при наданні довідки про зарплату або інших документів грошовий ліміт по кредитній карті може бути збільшений. Безкоштовне користування коштами складає 55 днів з дня зняття кредитних коштів.
  Особливості використання кредитної картки «Універсальна» ПриватБанку.

  Розмір кредитного ліміту залежить від наданих вами документів і може складати до 25 000 гривень. У перебігу 55 днів після першого зняття грошових коштів ваш ліміт не обкладається відсотками. Якщо з якихось причин ви не змогли поповнити кредитний баланс картки в рамках цього терміну, відбувається нарахування комісії. Ми піклуємося про наших клієнтів, тому заздалегідь оповіщаємо вас про дату чергового платежу. Ви можете бачити його в смс повідомленні або в листі на зазначену вами електронну пошту. Для повного контролю за кредитним лімітом ви можете скористатися нашим інтернет-банком Приват24, онлайн-чатом, банкоматом, а також відвідавши будь-яке відділення ПриватБанку. Якщо у вас все ж залишилися питання, просто подзвоніть нашим консультантам.
  Для чого ще потрібна кредитна карта?

  Крім того, що на кредитній карті «Універсальна» ви можете зберігати ваші особисті кошти, ви також можете щомісяця одержувати додаткову вигоду. Для цього необхідно скористатися депозитними властивістю карти. Активувати його можна кількома способами: через банкомат, через інтернет-банк Приват24 або через термінал самообслуговування. Виплата відсотків проводиться банком в останній день кожного місяця і становить 10% річних. Кредитна картка – це зручний спосіб оплати покупок, зберігання та примноження власних коштів. У разі виникнення будь яких труднощів зверніться до наших фахівців або заповніть форму «Питання? Скарги? Пропозиції?» На нашому сайті.
  Переваги кредитної картки «Універсальна» ПриватБанку.

  Безсумнівною перевагою даної карти є її багатофункціональність. Здійснюйте покупки, розплачуйтеся за різні послуги в банкоматах і терміналах, подорожуйте з карткою “Універсальна» за кордоном. Надійно зберігайте ваші гроші на карті, а також щомісяця поповнюйте свій баланс активувавши її депозитне властивість. Отримайте кредит швидко і без документів. Живіть простіше з картами ПриватБанку!