Де знайти поручителя по кредиту?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Якби існував «магазин поручителів», або, наприклад, по вихідних відкривалася «ярмарок» вільних поручителів, то ні у кого б не було проблем з кредитами. Але, на жаль, просто так поручителя не знайдеш, а шукати, проте треба.

  Мабуть, головною проблемою для позичальника став пошук поручителя. Банк, може «закрити очі» на вашу не зовсім чисту кредитну історію, юний вік, маленкий трудовий стаж, але тільки за умови, що ви приведете поручителя.

  пошук благодійника
  Поручитель – це та людина, яка довіряє вам і згоден виплачувати борг банку, якщо у вас виникнуть будь-які труднощі. Дуже ответственнная посаду. І небезпечна. Адже «чужа душа-темний ліс», і ручатися навіть за найкращого друга, те саме що гра в «російську рулетку». Але знайти людину, це ще півбіди, необхідно, щоб він і банку «сподобався» тим, наприклад, що має хороший дохід, відмінну кредитну історію.
  А от хто зіпсував своє досьє затримками по кредиту, нехай подумає, як виправити погану кредитну історію.

  рідними узами
  Є у нас люди, які за гроші готові стати вашими поручителями. Але часто під масками можуть ховатися искуссно шахраї. А ми не хочемо, щоб ви стали жертвою кредитної афери, тому радимо зазирнути сюди.

  Загалом, все в підсумку приходять до одного і того ж. Поручителя можна знайти тільки серед своїх родичів. І вам спокійніше, і вибраному поручителю. Банкіри проти родинних уз нічого проти не мають, і раді, навіть коли поручителем виступає чоловік або дружина позичальника.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг