Де взяти мікрокредит на 10 000 швидко і дешево?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  У житті часто трапляються ситуації, коли потрібна невелика сума в борг буквально на 3-4 тижні. Гроші можуть знадобитися абсолютно з будь-якого приводу: затримали зарплату і потрібно оплатити оренду квартири чи внести платіж за кредитом, купити ліки або заплатити за курси англійської мови, купити подарунок на весілля одного або вилікувати хворий зуб. Як говориться “Гроші всім потрібні”
  Де можна взяти мікрокредит до 10000 гривень? Наскільки це дорого? В якій МФО можна отримати гроші на короткий термін, а якою — на тривалий? Як Дмитру Васильовичу з Києва вдалося взяти мікрокредит на 10000 грн. у популярній МФО?

  Де можна отримати мікрокредити на 10000 гривень терміном до 1 місяця?

  Такі мікрокредити видають практично всі мікрофінансові організації, що надають позики дистанційно або готівкою в офісі. При цьому окрему увагу у виборі організації потрібно приділити не максимальної суми позики, яка заявлена компанією в рекламі, а максимального ліміту для нових клієнтів.

  Як правило, МФО вказують суму, яка доступна для оформлення постійним клієнтам, а для нових позичальників можуть стояти обмеження. Про таких казусах ніхто заздалегідь не попереджає. Подібна інформація прописується дрібним шрифтом в самому низу сайту, або в офіційних документах (загальні умови кредитування, правила надання і т. д.)

  Наприклад, МФО Moneyveo надає мікрокредити до 10000 гривень, але новачок може отримати тут не більше 8000 тис. Швидко гроші готові надати до 3 тис. грн., але для нових клієнтів ліміт складає всього 2000 грн. І таких випадків безліч. Також у MoneyVeo є акція кредит під 0%.

  Практично в кожній організації є свої обмеження і ліміти на максимальну суму. Тому, отримати мікрокредити до 10000 на 30 днів не так просто, як може здатися на перший погляд.

  Серед МФО, в яких немає обмеження на максимальну суму для нового клієнта, або воно перевищує 10 тис. грн., можна виділити: Ccloan, Creditup.

  При виборі підходящої МФО зі списку враховуйте і статус організації: онлайн або офлайн. В онлайн компаніях можна розраховувати на отримання мікрокредитів до 10000 грн. на карту, банківський рахунок. В офлайн компаніях гроші видадуть готівкою безпосередньо в офісі. Час, витрачений на оформлення заявки, розгляд і отримання грошей сильно варіюється між цими компаніями, як і сам процес оформлення. Розглянемо обидва способи.

  Отримання мікропозик на 10000 в онлайн МФО відбувається наступним чином: позичальник вибирає суму і строк, реєструє особистий кабінет, заповнює анкету-заяву, надсилає її на розгляд. На це потрібно не більше 15 хвилин. Розгляд триває ще 2-3 хвилини.
  При позитивному рішенні клієнту потрібно вибрати спосіб отримання грошей і підписати договір цифровим підписом (код з СМС-повідомлення).

  Вам буде цікаво: Чи варто брати мікрокредит?

  Якщо у вас на руках є банківська картка VISA або Mastercard, то краще вибрати спосіб отримання на карту. В інших випадках простіше отримати гроші на електронний гаманець або через систему переказів. У першому випадку зарахування буде моментальним, у другому — протягом 30-60 хвилин.
  На весь процес позичальник витратить від 30 до 45 хвилин з урахуванням отримання позики на карту Віза.

  Процедура отримання мікропозик готівкою в офісі мікрофінансової організації виглядає наступним чином: спочатку позичальник заповнює коротку заявку на сайті, чекає попереднього позитивного рішення і йде в офіс МФО.
  На місці співробітник з його слів заповнює анкету, робить фото позичальника і скан паспорта, відправляє анкету на підсумкове розгляд. В цей час СБ дзвонить на зазначені позичальником контактні номери і задає питання про клієнта.

  Через 15-30 хвилин приймається остаточне рішення. Якщо заявку схвалять, гроші видадуть моментально в касі компанії. На весь процес потрібно не менше 70 хвилин з урахуванням дороги до найближчого офісу МФО.

  Очевидно, що простіше і швидше отримати мікрокредит в 10000 грн. на карту в онлайн організації, ніж йти за готівкою в офіс офлайн-компанії.

  Як взяти мікрокредит 10000 гривень з поганою кредитною історією?

  Тут все буде залежати від ступеня зіпсованості кредитної історії. Якщо мова йде про відкриті простроченнях за кредитами, які не перевищують 90 днів, то отримати гроші в борг можна практично в будь-якій з перерахованих організацій. Якщо кредитна історія суттєво зіпсована (прострочення більше 3-х місяців, судові рішення, ІП у ФССП), то розраховувати на отримання мікрокредиту можна лише у МФО, які пропонують позики за програмою поліпшення КИ (MoneyVeo, Швидко Гроші, а також Ccloan).

  Однак отримати у них микрозаем 10000 гривень на карту не вдасться. Спочатку позичальникові потрібно буде повністю пройти всю програму виправлення кредитної історії, яка складається з 3-х або 5-ти послідовних позик у сумі від 1 до 5 тисяч гсоответственно. Термін і процентна ставка кожного позики в рамках програми встановлюється для позичальника індивідуально.

  Після проходження такої програми клієнт з поганою КИ може отримати в цій організації гарантований мікрокредит на 10000 гривень за стандартними умовами кредитування. Однак для цього може знадобитися не один місяць проходження програми підвищення кредитного рейтингу.

  Історія Дмитра Васильовича з Києва, якому вдалося вирішити свої фінансові проблеми

  Дмитро — звичайний продавець в одному з супермаркетів Києва з зарплатою 10 тис. грн. в місяць. При цьому сам він не місцевий, але живе в місті на постійній основі, працює і знімає квартиру навпіл разом з другом.

  Днями у Дмитра розболівся зуб, а взяти талончик на безкоштовне лікування не виходило з-за відсутності місцевої прописки. Їхати з-за одного зуба додому теж не найкращий варіант, тому що Дмитра не відпустили з роботи, тому він вирішив йти на платний прийом. За роботу в стоматології взяли трохи більше 3000 гривень. Це були буквально останні гроші Дмитра, що залишилися від зарплати, а до наступної виплати залишалося ще 2,5 тижні.

  Щоб заповнити фінансову пролом, Діма вирішив звернутися за позикою в одну з мікрофінансових організацій. Він довго переглядав інтернет-сайти в пошуках підходящої МФО, в якій можна було б отримати мікрозайм на 5000 гривень на 30 днів.

  У результаті Григорій знайшов наш сайт, почитав кілька статей і вирішив подати заявку в МФО ШвидкоГроши. Ця компанія пропонувала мікрокредити до потрібної суми на 5 тижнів. Діма залишив заявку на сайті, вибравши суму і строк, вказавши ПІБ та номер телефону, паспортні дані, особисті відомості, відомості про роботу і кредитної історії і т. д. Заповнивши всю анкету, він ще раз переглянув поля. Переконавшись у правильності введених даних, відправив заявку на розгляд.

  Відповідь прийшла вже через 1 годину. З Дмитром зв’язався персональний менеджер в Києві повідомив, що йому попередньо схвалений позику, але потрібно зустрітися для підписання паперів і заповнення розширеної анкети.

  У призначений час менеджер вже стояв на порозі квартири, яку Григорій знімав разом з другом. Він дозаполнил анкету, попросив зробити сканкопію всіх сторінок паспорта, взяв 2 номери контактних осіб і залишив конверт з карткою та ПІН-кодом, а також копію підписаних документів на отримання позики.

  Йдучи, менеджер повідомив, що підсумкове рішення буде відомо приблизно через кілька годин. Про це Діма дізнається з смс-повідомлення. Відразу ж після цього гроші переведуть на картку, яку він залишив.

  І дійсно, через 3,5 години Діма отримав смс-повідомлення з схваленням і відразу ж пішов у найближчий супермаркет, де був банкомат. Перевірив баланс картонки і зняв всю суму позики. Таким чином Діма зміг вирішити фінансову проблему, оформивши довгостроковий микрозаем на 10000 гривень строком на 25 тижнів. Щотижневий платіж в його випадку становив 695 гривень.

  Серед позитивних сторін МФО ШвидкоГроші Діма зазначив дистанційне оформлення, видачу позики на карту, відсутність додаткових перевірок і документів. До мінусів відніс досить тривалий розгляд, необхідність вносити платежі щотижня, а не 1 раз в місяць.