Де ще можна взяти кредит сьогодні? Що відбувається в кризу?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Питання отримання грошей у борг перед новим роком дуже актуальне. Всім хочеться робити подарунки і робити покупки. Грошей, як завжди, не вистачає. Тут ми біжимо в банк або МФО..
  Проте на даний момент на ринку кредитування України досить складна ситуація.
  По-перше, у зв’язку з кризою банки бережуть гроші. Їм немає звідки їх взяти. Банки перестали видавати гроші. Це робиться шляхом посилення скорингу. Ви можете отримати кредит, якщо ви білий і пухнастий — є постійна робота і зарплата, є депозит в банку і ви давній клієнт того банку, в якому хочете отримати кредит.
  Якщо у вас зіпсована кредитна історія або ж її немає, то швидше за все банки вам кредит не дадуть. Наприклад, такий великий банк, як Укрсиббанк видає кредити тільки 10 відсотків звернулися людей, які вже його клієнти. Подавати заявку в Ощадбанк Росія через інтернет людині з вулиці марно, відсоток схвалення тут дорівнює нулю. Аналогічна ситуація з Дельта банком, який все пускав рекламу з відомими особистостями по телебаченню.
  деньги Украины
  Якщо вам і справді потрібні гроші і ви хочете взяти кредит у банку, то раджу розглянути наступні банки. Нижче представлений список банків з можливістю подачі онлайн заявки через сайт та отримання рішення протягом 1-2 днів.

  Банк Михайловський – онлайн заявка

  Кредитна карта ІдеаБанку – стаття та кнопка на заявку

  Картка Альфа-Банку (рекомендуємо) – кнопка на заявку доступна на верхній частині сайту

  Швидко Гроші (рекомендуємо) – кнопка на заявку доступна на верхній частині сайту

  Moneyvyeo (100% згода на кредит) – кнопка на заявку доступна на верхній частині сайту

  Якщо і справді не хочете чекати і терміново потрібні гроші, — подавайте заявку в усі п’ять. Приготуйте свій телефон. Практично скрізь заявку вимагають підтвердити по смс. Десь так схвалять. Ще раз повторюся — якщо у вас гарна кредитна історія, стабільний дохід і ви давно працюєте на поточному місці. Вас напевно попросять надати довідку про доходи з роботи і другий документ.

  Після подачі заявки діє золоте правило — не чекайте. Хто перший схвалив, там і беріть. Якщо кілька банків схвалило — вибирайте банк з мінімальною процентною ставкою.

  Окремо хотів відзначити перший банк — АльфаБанк. Тут не потрібно ходити в банк двічі. Відправляєте онлайн заявку, якщо вам її схвалять — приходьте з документами і отримуєте гроші. В банк доведеться йти один раз. Це дуже економить час і зусилля.

  Якщо кредит не дали — єдиний варіант МФО

  Поточна ситуація на ринку мікрокредитування

  З організаціями, що дають микрозаймы, ситуація теж неоднозначна. Частина з них фінансувалося з-за кордону. Вони стали давати гроші з великими труднощами або не давати взагалі. Частина мфо пішло з ринку. Частина мфо кредитувалася в українських банках.

  Тобто Ланцюжок така — банк дає кредит мфо під одну ставку, мфо дає гроші населення під вищу ставку. Чим більше ставка у МФО, тим більше дохід. Середня ставка у мфо в Україні складає 1-3 відсотки. Для ринку мфо актуальне питання взаємодії з боржниками. Чим крупніше мфо — тим менше шанс отримати дзвінок вночі у випадку прострочення. Деякі регіональні мфо використовують не зовсім законні методи вибивання боргів. Тому раджу мати справу з більш великими гравцями.

  Вони і справді дають гроші в борг. Правда трохи і на іменну банківську карту. Гроші можна отримати в цей же день.
  Однак грошей вам все одно не дадуть, якщо у вас погана кредитна історія і були прострочення. Ви можете спробувати всі три МФО.

  Ринок оффлайн мфо, тобто Організацій видають гроші в борг зростає. Лідери однак також відомі: Moneyvyeo, Credit365 і Быстроденьги. Дані організації мають офіси та представництва по всій Україні. Суми позик тут більше — можна отримати в борг 30 тис і більше за 1 раз. Ставки зазвичай нижче, ніж в оффлайн МФО. За грошима доведеться йти в офіс МФО або ж отримати гроші за системою Контакт. Терміни схвалення вище — якщо вам пощастить, то сьогодні. А якщо немає, через 3 дні. Загалом, знову подаємо заявки на все і чекаємо перше схвалення.

  Інші джерела отримання коштів

  Серед інших розумних джерел є ломбард. Ваші цінності в обмін на гроші. Ну або кредит під заставу авто. Але ставки тут аналогічні мфо, плюс з’являється ризик втратити предмета застави. Другий можливий шанс — кредитні брокери. Подаючи заявку відразу в багато банків вони тим самим збільшують шанс отримання кредиту. Також питання актуальне у разі іпотеки.

  Куди не слід йти за грошима?

  У пошуках легких грошей раджу не зв’язуватися з затоками на карту. І втратите гроші та отримаєте кримінальне минуле. А з кримінальним минулим кредит не Дає ніхто. Також обходьте стороною допомогу співробітників банку. Пам’ятайте — ніякої допомоги ви не отримаєте, особливо в Ощадбанку. Рішення про видачу приймає програма і ніхто не може на неї вплинути. Якщо хто-небудь спробує — про це відразу дізнається весь банк і працівник буде звільнений. Зараз в Інтернет повно таких оголошень — працівник банку допоможе в отриманні кредиту…

  Не вірте низьким ставкам. Ставка менше двадцяти відсотків — напевно шахраї. Або ж це кредит під заставу. Кредити під заставу у сторонніх осіб краще не брати. Пам’ятайте — підпис у договорі може означати процес відбирання у вас майна. Нехай і не зовсім законного. Читайте уважно договір кредиту під заставу.

  Я специфічно ставлюся до позик від фізичних осіб. Зрозумійте — мета кредиту-це одержання доходу. Позика пов’язаний з ризиком неповернення. Подумайте — який чоловік буде давати в борг під низьку ставку і без застави? Я б не дав. Однак, такі оголошення можна досить часто зустріти — даю гроші в борг по всій Україні. Як людина буде зустрічатися з вами, якщо, наприклад, він з Києва, а ви зі Львова. Чи можливо дати людині в борг, не бачачи його? Або ж у таких кредиторів існують незовсім законні методи вибивання боргів.

  Висновок: ринок чекає — банки чекають закінчення кризи. Частина мфо понабирало грошей в кредит. Вони все ще кредитують. Однак шанс отримати гроші в борг з поганою кредитною історією зараз практично дорівнює нулю. Мфо зараз не потрібно боятися. Вони зарекомендували себе з позитивної сторони як розумного кредитора на рівні з банком. Гроші дають цілком розумні цілі — ремонт, придбання побутової техніки і телефонів, на лікування і навіть на дрібні пластичні операції. До інших варіантів отримання грошей у борг потрібно ставитися вкрай обережно.