Де вигідно оформити швидкий кредит на картку терміново?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  У світі, де результат справи може вирішити кожна секунда, ми звикли жити швидко і приймати важливі рішення блискавично. Того ж ми чекаємо від усього, що нас оточує в цілому і різних послуг зокрема. Сьогодні не знайдеться людина, яка не хотіла б отримати кредит так швидко, як це тільки можливо.
  Як отримати швидкий кредит на картку терміново? Який спосіб отримання буде найшвидшим? Що ще впливає на швидкість оформлення і отримання грошей? Які мікрофінансові організації видадуть гроші без перевірок і відмови? Про все докладно в статті.

  Що впливає на швидкість отримання позикових коштів?

  У цього фактора безліч показників. В першу чергу, підсумкова швидкість отримання грошей складається з часу, який потрібен компанії для розгляду анкети і винесення остаточного рішення. Саме цей час займає близько 50-60% від загального терміну очікування.

  Час розгляду залежить від типу перевірки клієнта. Якщо у мікрофінансової компанії варто скоринг-програма, яка виносить рішення за 1-2 хвилини, то підсумкове час оформлення буде мінімізовано. Якщо ж у кредитора немає скорингу і все заявки скористайтесь, термін може збільшитися від 30 хвилин до 1-2 днів в залежності від компанії.

  На швидкість отримання грошей також може вплинути людський фактор. Стандартне «забув», «не встиг», «не подумав» і т.д.

  Важливу роль в підсумковому часу очікування грошей може зіграти наявність або відсутність додаткових перевірок. До таких перевірок можна віднести несподіваний дзвінок на роботу або заповнивши контактну форму, щоб з’ясувати місце роботи позичальника, його стаж і дохід, отримати якісь інші дані. До таких перевірок можна додати запит компанією фото паспорта і карти, інших документів.

  Одним з важливих чинників є спосіб отримання позики, який вибере позичальник. Найповільніший переклад буде зараховуватися 3-5 робочих днів. Йдеться про позику на банківський рахунок.

  Якщо розглядати зарахування грошей на банківську картку клієнта, цей варіант виявиться більш надійним і швидким. Хоча отримати моментальний займ на карту терміново можна далеко не завжди. Це обумовлено можливими затримками при перекладі.

  Якщо клієнт вибере переклад позики на електронний гаманець, гроші надійдуть на його рахунок моментально. Однак після цього клієнту доведеться виводити гроші на карту, оплачуючи комісію, і чекаючи зарахування. Так що найшвидшим перекладом цей спосіб можна назвати лише умовно.

  Буде цікаво: 5 причин взяти кредит в ШвидкоГроші

  Чому кредит на картку буде швидше інших способів?

  Моментальний займ на карту терміново – найшвидший спосіб отримання позикових коштів в будь-який мікрофінансової організації.

  Швидкість зарахування позики на карту залежить від декількох факторів. По-перше, це платіжна система. Найбільш бажаними варіантами по швидкості будуть картки VISA Classic, або Mastercard Standart і вище. На них грошові кошти надходять за лічені хвилини. А ось на пластик Маестро переклад може йти від декількох годин до декількох діб. Зате займ на електронний гаманець завжди приходить моментально. Так чому ж переклад на карту все-таки швидше, запитаєте ви ?!

  Все просто. Після того, як сума позики надійде на електронний гаманець позичальника, йому доведеться їх звідти виводити, наприклад, на свою банківську карту, гаманець Вебмані, іншу платіжну систему і т.д .. Термін зарахування таких перекладів становить від декількох хвилин до 3 робочих днів, що відповідає максимальному строку зарахування позики на карту. Більш того, при виведенні з Ківі або ЯД клієнтові доведеться заплатити комісію в районі 3% від суми виводу. А при отриманні позики відразу на карту ніяку комісію платити не потрібно.

  Таким чином виходить, що оформити моментальний займ на карту буде швидше і дешевше, ніж будь-яким іншим способом.

  Де отримати швидкий кредит?

  Оформити швидкий кредит на картку терміново можна далеко не в кожній онлайн компанії. Ми вже розглянули чинники, які впливають на швидкість отримання позикових коштів. Залишилося розібрати мікрофінансові організації і виявити серед них ті, які відповідають головним критеріям отримання швидкого позики:

  Наявність скоринг-перевірки
  Відсутність додаткових перевірок (дзвінки, запити фото документів і т.п.)
  Повна автоматизація всіх процесів і як наслідок – відсутність людського фактора
  Можливість отримати позику на банківську карту клієнта

  До мікрофінансовим організаціям, які відповідають перерахованим параметрам можна віднести не так вже й багато компаній: MoneyVeo, Море Грошей, Ccloan, Єврогроші. У кожної з цих компаній процес оформлення кредиту автоматизований, виключений людський фактор, тобто скоринг-оцінка і відсутні додаткові перевірки.

  Нижче представлена пропозиція отримання позики реально для всіх. Це справжня помічниця для термінового знаходження грошей.

  Позика на карту під невисокий відсоток. Перший кредит під 0%!!!

  Швидке оформлення і високий відсоток схвалення
  Тут дійсно дають гроші
  Схвалення 97 з 100 заявок
  Рішення про видачу від 10 хв до 1:00
  Отримання грошей на карту або рахунок у банку
  Термін позики до 1 місяця

  Подати заявку