Де срочно взяти гроші

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Багато людей опиняються в такій ситуації: коли терміново потрібно десь взяти гроші, а в банку відмовляють. Причин для відмови може бути безліч, на них зупинятися не будемо. І людину починає мучити питання: де взяти грошей, якщо банки не дають?

  Де взяти гроші терміново?

  1 варіант — попросити в борг у родичів або знайомих. Це найкращий спосіб, адже при цьому можна взяти в борг без відсотків. Але не завжди родичі і друзі можуть позичити велику суму, так як і у них такої суми немає в наявності. Не варто дивуватися, якщо знайомі попросять написати розписку або навіть скласти договір позики або ж надати заставу. Кожна людина хоче підстрахуватися і не втратити свої гроші.

  2 варіант найпростіший спосіб узяти грошей, якщо банки не дають — звернутися в ломбард. Тут під заставу ювелірних виробів, побутової і комп’ютерної техніки і багатьох інших речей буквально протягом години можна отримати кредит. Причому, потрібно тільки паспорт. Секрет такої довірливості в оцінці застави. Ломбарди приймають тільки ліквідну заставу, якщо людина не заплатить за нього, щоб його можна було продати.
  Оцінюють в кращому випадку від 30 до 40 відсотків від його вартості. Ломбардні позики обходяться позичальникам досить дорого. За кожен день його використання доведеться заплатити від одного і більше відсотків. Але позикові кошти можна не повертати, на відміну від банківської системи, просто предмет застави назад ви не отримаєте.

  3 варіант взяти мiкропозик онлайн. Прямо зараз Ви зможете отримати мікропозик в Києві, Одесі, Харкові, в будь-якому місті України на кредитну карту протягом 20 хвилин. Якщо Ви подасте заявку зараз, то після швидкого підтвердження можна буде відразу скористатись грошима.

  Де взяти гроші в борг?

  Грошима в борг можна розжитися в кредитній спілці. Хоча багато хто з них і збанкрутували, все ж деякі успішно розвиваються і продовжують кредитувати громадян. Без застави там можна отримати невелику суму, але видають її неохоче і вимагають поручителя. І позики ці набагато дорожче банківських — до 40 відсотків річних, а буває і до 70 відсотків.

  Якщо банки не дають, то взяти грошей у борг можна і у приватної особи. Такі оголошення можна знайти в Інтернеті або в будь-якій газеті. Ці операції здійснюються вільно і є цілком законними. Але просто так грошей ніхто не дасть, буде потрібно написати розписку або укласти договір позики. У випадку не повернення грошей позичальником кредитор зможе подати на нього в суд. У договорі позики чітко прописується сума позики, строк і порядок його погашення. Усна домовленість може обернутися для кредитора втратою грошових коштів.

  Деякі люди звертаються до кредитних брокерів. Брокери є посередниками між позичальниками і банками і можуть досить швидко підібрати для клієнта кредитна пропозиція, що відповідає його вимогам. Ці люди заздалегідь знають про всі умови кредитування в різних банках, вони навіть можуть допомогти отримати кредит людині з поганою кредитною історією . Щоб скористатися послугами брокера, йому потрібно заплатити і тоді він бере на себе всю роботу і надає вам тільки інформацію. Бувають випадки, коли кредитний брокер надає клієнтові навіть кращі умови, ніж позичальник міг би собі уявити.

  Гроші завжди потрібні терміново

  Якщо нічого з вищевказаного у вас не вийшло і гроші потрібні терміново, а ніхто не дає, спробуйте продати що-небудь. У кожної людини вдома є багато непотрібних, але цінних речей. Наприклад, старий бабусин комод, який може коштувати чимало грошей або ж колекція марок, яку із задоволенням купить колекціонер і викладе за неї чималу суму. Потрібно просто подати оголошення в Інтернет або в газету, що ви продаєте таку-річ.

  Для користувачів соціальних мереж і любителів спілкуватися на форумах є реальна можливість швидко зайняти в борг на форумі. Доведеться назвати точну потрібну суму і, швидше за все, надати завірені нотаріально копії своїх документів, адресу проживання та телефони, вся інформація буде обов’язково попередньо перевірятися. Великі кредитори надають свої сайти. Але відсотки по кредитах в Інтернеті набагато вище, ніж у банках. Це зрозуміло, адже в цьому випадку кредитні ризики вищі.