Де отримати мікрокредит готівкою без довідок про доходи в день звернення?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Позики готівкою — найпопулярніший і швидкий спосіб взяти гроші в борг у мікрофінансової організації. Цей спосіб надання грошей є в активі багатьох компаній, він має також кілька різновидів.
  Де можна отримати позику готівкою? Як правильно подати заявку, щоб отримати моментальне рішення? Що потрібно для оформлення позики? Достатньо мати при собі паспорт або потрібні додаткові документи? Що робити, якщо у тебе погана кредитна історія? Найпопулярніші питання і відповіді на них у цій статті.

  Де отримати микрокредит готівкою?

  Микрокредити готівкою — це позикові кошти, які видаються готівкою в руки позичальнику. Апріорі можна виключити дистанційні позики на карту, електронні гаманці, рахунок і т. д., адже вони видаються іншими способами. Це також цікаво: Де взяти гроші в кредит?
  До списку готівкових мікрокредитів можна віднести видачу в касі офісів мікрофінансових організацій, кур’єрську доставку грошей додому і т. д.

  Кожен із способів має свої переваги і недоліки, різну процедуру отримання. Позика готівкою в касі МФО — найшвидший спосіб отримати гроші серед перерахованих. Після прийняття позитивного рішення позичальнику відразу ж видають витратно-касовий ордер, по якому він повинен отримати готівку в касі. На це потрібно менше 2-х хвилин.

  До компаній, які займаються видачею мікрокредиту готівкою в офісі можна віднести: ШвидкоГроші, CreditUp, Credit365 і т. д.

  Готівковий позику також можна отримати за допомогою кур’єрської доставки прямо на будинок або в офіс. У цьому випадку після прийняття позитивного рішення з позичальником зв’язується кур’єр і домовляється про час і місце зустрічі. У призначену годину приїжджає за вказаною адресою та передає документи на підпис, а разом з ними і гроші. Це може зайняти від декількох годин до цілого дня, в залежності від домовленості між позичальником і кур’єром.

  З паспортом і номером переказу позичальник повинен підійти в будь-який офіс обраної системи і повідомити про те, що на його ім’я зроблений переклад. Співробітник видасть позичальнику документи на підпис, після чого можна буде отримати гроші. Середній час зарахування коштів перекладом варіюється від 10 до 60 хвилин.

  Як подати заявку? Де розглянуть швидше?

  Якщо порівнювати між собою перераховані способи отримання позик готівкою, то самим швидким виявиться отримання грошей в касі МФО. На другому місці будуть позики перекладом, ну а найбільш тривалими виявилися позики готівкою за допомогою кур’єрської доставки. Розглянемо спосіб отримання грошей в перших 2-х варіантах і порівняємо загальний час, витрачений на оформлення, розгляд та отримання.

  Офлайн організації, які надають позики готівкою в касі мікрофінансової організації, пропонують своїм позичальникам спочатку залишити коротку заявку на сайті. Заява-анкета складається з декількох полів, де потрібно вказати ПІБ, дату народження, номер телефону, місто проживання і вибрати зручний офіс і час для відвідування. Приблизно через 15 хвилин на телефон у вигляді смс-повідомлення надійде попереднє рішення. Якщо воно буде позитивним, позичальникові потрібно буде звернутися з паспортом в зазначений у заявці офіс.

  Тут клієнту доведеться відповісти на ряд питань, щоб співробітник МФО правильно заповнив розширену анкету. Позичальникові потрібно буде надати інформацію про місце роботи, адресу постійного проживання, залишити 2 контактні номери для екстреного зв’язку (колеги по роботі, друзі, родичі). Співробітник компанії також зробить скан паспорта та фото позичальника. Після цього анкету відправлять на остаточний розгляд.

  В залежності від організації він може тривати від 5 хвилин до декількох годин. На швидкість розгляду також вплине той факт, як швидко служба безпеки додзвониться до контактів позичальника, щоб перевірити достовірність зазначених даних. Як тільки відповідні дзвінки будуть зроблені, СБ винесе остаточне рішення, про позичальника сповістять дзвінком або смс-повідомленням. Коли стане відомо, що позичальникові остаточно схвалений позику, потрібно буде знову звернутися в офіс для підписання договору та отримання грошей.

  Розрахуємо приблизний час від заповнення заявки до отримання грошей: 5 хвилин (заявка на сайті) + 10 хвилин (попереднє рішення) + 30 хвилин (дорога до найближчого офісу) + 15 хвилин (заповнення розширеної анкети) + 30 хвилин (остаточний розгляд) = 1 ч. 30 хв. Саме стільки знадобиться в середньому для отримання офлайн позики готівкою в касі офісу.

  Процес оформлення онлайн позики, де надають мікрокредит готівкою через систему переказів, відбувається зовсім по-іншому. Позичальнику слід вибрати потрібну суму і бажаний термін на спеціальному калькуляторі. Тут він відразу побачить переплату і підсумкову суму до погашення у зазначений день.

  Після цього потрібно буде зареєструвати особистий кабінет на сайті. Залежно від МФО потрібно вказати ПІБ, мобільний телефон, електронну пошту, дату народження. Слідом контакти доведеться підтвердити перевірочними кодами, які прийдуть на телефон і електронку відповідно.

  После реєстрації позичальнику потрібно заповнити анкету-заяву на отримання позики. Вона складається зі стандартних запитань про місце роботи, адресу реєстрації, особистої інформації, паспортних даних і т. д. Вся складність самостійного заповнення анкети полягає в точності і правильності введених даних. Будь-яка помилка, скорочення або зайва точка можуть призвести до відмови в наданні кредиту. Як тільки буде заповнена анкета, позичальникові потрібно буде вибрати спосіб отримання позики — переказом через систему переказів.

  По темі: Чи варто брати мікрокредит?

  Розгляд анкети в онлайн МФО триває в середньому близько 2-х хвилин. Є й такі організації, де перевірка може зайняти 20-60 хвилин. У разі позитивного рішення позичальнику на телефон прийде код АЦП цифровий підпис). Цей код потрібно вписати в спеціальне поле особистого кабінету. Тоді договір позики буде вважатися підписаним і ув’язненим. Після цього на телефон прийде нове СМС з номером переказу в обраній системі. Позичальнику залишиться лише отримати гроші в найближчому пункті видачі.

  Розрахуємо приблизний час для отримання онлайн позики готівкою через Контакт: 15 хвилин (заповнення анкети) +2 хвилини (розгляд) + 30 хвилин (дорога до найближчого офісу системи переказів) + 5 хвилин (заповнення видаткового ордера та отримання переказу) = 52 хвилини.

  В середньому саме стільки потрібно для дистанційного отримання мікрокредиту готівкою через систему переказів, що значно швидше, ніж одержання аналогічного позики в офісі офлайн МКК. Однак розрахунки приблизні і складені з урахуванням МФО з самим швидким розглядом заявок скоринг-програмою. До них можна віднести такі організації, як: Moneyveo (акція від moneyveo), Ccloan, GlobalCredit та інші.

  Що потрібно для отримання? Де взяти позику готівкою за паспортом?

  Готівкий мікрокредит практично завжди видається за одним документом — паспортом. У рідкісних випадках може знадобитися додатковий документ, що посвідчує особу: СНІЛС, ІПН, водійські права.

  Якщо позика оформляє пенсіонер і МФО передбачені спеціальні умови кредитування для цієї категорії громадян, то з собою обов’язково потрібно взяти пенсійне посвідчення.

  Додаткові вимоги виставляють і онлайн МФО. Щоб отримати гроші в борг у таких організаціях паспорта недостатньо. У клієнта обов’язково повинен бути особистий мобільний телефон, електронна пошта.

  микрозаймы наличнымиНи одна мікрофінансова організація, що надає позики «до зарплати», не просить у позичальників довідки про працевлаштування чи зарплати, хоча раніше таке цілком успішно практикувалося. Нині ж конкуренція між МФО настільки велика, що вони готові видавати мікрокредити навіть позичальникам із зіпсованою КИ, не те, щоб просити довідки з роботи.

  Взяти мікрокредит готівкою в день звернення за паспортом без довідок про доходи можна в наступних МФО: MoneyVeo, CreditUp, Ccloan, ШвидкоГроші та ін.