Де можна взяти в кредит 50 тисяч гривень?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті
  Де позичити 50 000 гривень? Питання актуальне для багатьох шукачів. Комусь не вистачає на покупку авто, хтось хоче зіграти весілля, а комуто потрібно зробити ремонт. Причин може бути дуже багато, але рішення найчастіше буває тільки одне. Ми розглянули всі доступні варіанти і готові поділитися своїми висновками. Кожен зможе оформити кредит або картку.

  Кредит у банку

  Оформити заявку на одержання кредиту в банкуперша думка, яка приходить в голову кожному претенденту грошей. І в порівнянні з іншими варіантами, це найшвидший спосіб отримати необхідну суму. Однак криза банківської системи України призвели до посилення вимог до позичальників, а також підвищення відсотків по всіх кредитних продуктах. Щоб сьогодні отримати кредит в таких банках, як ВТБ, ПриватБанк, АльфаБанк і інших потрібно мати позитивну кредитну історію і надати додатковий пакет документів (підтвердження про працевлаштування з місця роботи, довідка про заробітну плату тощо) У категорію щасливчиків потрапили і зарплатні клієнти, для них у банках діють спеціальні умови кредитування. Фізособам, що не відповідають вимогам вхід в цей клуб закритий. Однак є й інші банки (Банк Михайлівський, ІдеаБанк і т. д.), де можна отримати терміновий кредит по 1-му або 2-му документами. Ми вже розповідали про картку ІдеаБанку. Взяти тут в кредит 50 тисяч гривень за 1 годинуне проблема. Першим ділом потрібно подати онлайнзаявку на сайті банку, вказавши особисті дані, необхідну суму/термін і номер телефону.

  Заявка на кредит готівкою в Банку Ідеа

  Другим можливим варіантом є варіант отримання кредиту на карту.

  Кредит готівкою від сервісу credit365

  Попереднє рішення не змусить себе довго чекати, вже протягом 5-10 хвилин ви отримаєте смсповідомлення. У разі позитивного рішення потрібно буде підійти в офіс банку у вашому місті, заповнити розширену анкету та дочекатись остаточного схвалення. Це займе ще 5-10 хвилин. Після цього залишиться підписати договір про надання кредиту і отримати гроші готівкою в касі банку або на спеціальну картку.

  Позика під заставу в ломбарді

  Ломбардне кредитування (ломбардное кредитование на рус.)— це крайній варіант. Тому що взяти в кредит 50 тисяч гривень без застави тут не вийде. Однак порівняно з іншими варіантами, цей є одним з найбільш вигідних з точки зору процентної ставки, способу погашення боргу і вимог. В якості застави при такій сумі може виступати автомобіль або інше рухоме майно (мотоцикл, квадрацикл тощо).

  Як правило, ломбарди надають позику на суму, що дорівнює 60-70% від ринкової вартості авто. Процентна ставка варіюється від 0,2% до 0,3% в день, що нараховуються щодня. Терміни варіюються від декількох днів до 1-6 місяців з можливістю пролонгації або дострокового погашення в будь-який момент.

  Як правило, в ломбардах діє 2 види позик під заставу авто:

  Коли власник залишає автомобіль на стоянці, що охороняється та не може користуватися ним до тих пір, поки не сплатить весь борг
  Коли власник залишає в ломбарді ПТС, але може користуватися автомобілем протягом всього терміну позики. ПТС повертають після повного погашення.

  Середній час від заповнення заявки до отримання грошей становить кілька годин. Тут все залежить від моторності ломбарду, адже авто потрібно оцінити, заповнити необхідні папери і т. д. Вимоги до позичальників мінімальні: вік від 18 років + громадянство України. З документів потрібно паспорт і документи на авто (поліс, ПТС і т. д.) Кредитна історія не має значення.