Де і як купити біткоіни?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Сьогодні я розповім вам, де і як купити біткоіни . На даний момент навколо цієї криптовалюта великий ажіотаж, оскільки вона дуже сильно зростає в ціні. І хоч немає ніяких гарантій, що так буде тривати завжди (історії вже відомі і зворотні руху курсу), багато хто хоче купити біткоіни, щоб використовувати його як спекулятивний або інвестиційний актив. Як це зробити різними способами – про це ви дізнаєтеся в сьогоднішній статті.

  Перш за все, я хочу звернути увагу на те, що покупка біткоіни ніяк не гарантує вам примноження і навіть збереження вкладених коштів. Перед тим як купити біткоіни, потрібно хоча б чітко уявляти собі, з чим ви маєте справу. Якщо ви ще не в курсі, чи слабо розумієте, що це таке, рекомендую для початку ознайомитися з цими статтями:

  • криптовалюта;
  • Що таке біткоіни?Зокрема, в останній статті описані всі ризики вкладення коштів у біткоіни, які ви повинні повністю усвідомлювати і приймати, якщо плануєте їх купити.Далі, потрібно знати, що перед тим, як купити біткоіни, потрібно створити спеціальний електронний гаманець – це те місце, де буде зберігатися куплена криптовалюта, і звідки ви зможете здійснювати з нею будь-які операції: переводити іншим особам, оплачувати будь-які покупки , продавати, обмінювати на інші криптовалюта і т.д.Створити гаманець біткоіни найкраще за допомогою офіційного сайту системи за посиланням blockchain.info/ru/wallet /. У цьому немає нічого складного – просто виконуйте покроково дії, які запропонує вам система. Завантажити та встановити зручні програми для роботи з гаманцем біткоіни для різних пристроїв можна, наприклад, за посиланням bitcoin.org/ru/choose-your-wallet .

   Тільки після того, як у вас буде особистий номер гаманця біткоіни (він складається з 30-34 латинських букв і цифр і називається “біткоіни адреса”), ви можете приступати до покупки. Як реквізитів для перерахування необхідно буде вказувати свій біткоіни адресу. Де і як купити біткоіни: розгляну кілька можливих варіантів.

   Купити біткоіни на біржі

   Оптимальний, на мій погляд, варіант – покупка біткоіни на біржах криптовалюта. Таких бірж вже чимало, найпопулярніша на даний момент – біржа btc-e , вона знаходиться за адресою btc-e.nz .

   На цій біржі можна купити біткоіни за долари, євро та інші криптовалюта. Для цього необхідно зареєструватися, поповнити свій рахунок будь-яким з можливих способів (міжнародні пластикові карти, електронні гроші тощо). Операції на біржі можна здійснювати анонімно, а можна персоніфіковано, пройшовши процедуру верифікації – це відкриває більш широкі можливості (докладніше ви можете почитати про це в правилах біржі).

   Коли на вашому торговому рахунку будуть кошти, ви можете зробити покупку біткоіни в будь-який момент, почекавши прийнятний для себе курс. Біржові курси відображаються в режимі онлайн на графіках на головній сторінці біржі. А під цими графіками є розміщення заявки на покупку і продаж. Курс продажу, як правило, трохи вище біржового, а курс покупки – трохи нижче.

   Щоб купити біткоіни, ви можете оплатити чиюсь зустрічну заявку на продаж або створити свою заявку на покупку, і чекати, що хтось оплатить її (так буде вигідніше, але доведеться довше чекати), натиснувши відповідні кнопки. Після покупки ви можете вивести біткоіни на свій гаманець, або залишити на рахунку біржі, щоб через якийсь час продати. Загалом, вивчайте і експериментуйте.

   Купівля біткоіни через біржу хороша тим, що там цю операцію можна зробити максимально вигідно і безпечно. Мінімальний обсяг операції на біржі btc-e на даний момент становить 0,01 лот (для покупки 0,01 біткоіни зараз потрібно близько 23 доларів), а комісія за операцію – 0,2%. Угоди укладаються в автоматичному режимі, щохвилини (внизу сторінки ви можете бачити перелік останніх вже здійснених операцій).

   Також ви можете використовувати будь-яку іншу вподобану біржу криптовалюта, цю я просто навів як приклад.

   Купити біткоіни в обмінному пункті.

   В інтернеті функціонує безліч різних обмінних пунктів, що пропонують обмін біткоіни на кошти інших платіжних систем. Недолік такого способу покупки біткоіни – невигідний курс і висока комісія за операцію (як правило – не менше 4-5%). Перевага – висока швидкість здійснення операції, можливість розрахуватися величезною кількістю способів, повна анонімність і відсутність необхідності розбиратися в функціоналі біржі (як в першому випадку).
   Угоди з біткоіни в обмінних пунктах найчастіше здійснюються в ручному режимі. Відбувається це приблизно так. Ви реєструєтеся або створюєте заявку на покупку без реєстрації, з вами зв’язується співробітник обмінника (для цього може використовуватися електронна пошта або чат) і повідомляє реквізити для перерахування оплати. Ви перекладаєте йому розраховану суму, а він переводить біткоіни на вказаний вами гаманець.

   Звичайно ж, у такій операції присутні ризики шахрайства. Тому, перш ніж користуватися послугами обмінного пункту, потрібно уважно його вивчити: історію і період функціонування, відгуки на незалежних ресурсах, репутацію.

   Купити біткоіни у приватної особи.

   Думаючи про те, де купити біткоіни, можна розглянути і варіант покупки у приватної особи. Для цього необхідно знайти людину, яка, навпаки, хоче продати криптовалюта, і домовитися з ним про угоду за бажаною ціною. Де знайти таку людину? Наприклад, на форумах, на яких обговорюють криптовалюта, в чатах бірж криптовалюта, на сайтах про криптовалюта, в тематичних спільнотах соціальних мереж.
   В цьому випадку ви можете зробити покупку за найвигіднішим курсом, так як взагалі відсутні всілякі комісії: це вигідно як для покупця, так і для продавця. Але і ризики шахрайства тут максимальні: абсолютно невідомий вам людина може просто зникнути після того, як ви перекладете йому потрібну суму.

   Тому таким способом краще користуватися тільки якщо ви впевнені в своєму контрагента. Наприклад, це ваш давній знайомий, людина з одного міста, з яким ви можете зустрітися і здійснити операцію за особистої присутності, дуже авторитетна людина (власник або адміністратор сайту, наприклад). Також для підвищення безпеки угоди можна користуватися різними варіантами протекції при перерахуванні коштів або послугами авторитетного гаранта-посередника, але той візьме за це свою комісію.

   Купити біткоіни в інших платіжних системах.

   Можна здійснити покупку біткоіни в деяких інших електронних платіжних системах. Наприклад, в системі Вебмані є окремий тип гаманця – біткоіни (WMX), в системі Perfect Money можна теж відкрити гаманець в біткоіни типу B.
   Відкривши такий гаманець, можна обміняти будь-яку іншу валюту на біткоіни прямо всередині системи, або зробити це за більш вигідним курсом через біржу (наприклад, в Вебмані – біржа wm.exchanger.ru). Після цього можна зберігати біткоіни на гаманці платіжної системи (у цьому випадку ви піддаєте себе ризиків, пов’язаних з можливими проблемами всередині системи), або вивести їх на свій біткоіни гаманець.

   Купити біткоіни через брокера.

   Можливість купити біткоіни пропонують і деякі дилінгові центри (форекс-брокери). Для цього буде потрібно зареєструватися у вподобаного брокера (у якого є можливість здійснювати операції з біткоіни), відкрити торговий рахунок, завести на нього необхідну суму, скачати і встановити торговий термінал – програму для здійснення операцій.
   Купівля біткоіни у таких брокерів здійснюється переважно зі спекулятивною метою (для подальшого перепродажу), але може бути передбачена і можливість їх виведення. Якщо вам потрібно купити біткоіни, щоб вивести його, торговий рахунок повинен бути без кредитного плеча (воно повинно бути 1: 1).

   За допомогою торгового терміналу ви зможете купити біткоіни онлайн в будь-який момент по вподобаному курсу, вибравши необхідну кількість для покупки. Точно так же ви зможете здійснити зворотну операцію – продаж.

   При проходженні реєстрації у брокера уважно читайте правила торгівлі, з якими ви погоджуєтеся, і консультуйтеся з приводу можливості здійснення конкретної необхідної вам операції, тому що вона є не у всіх і не завжди.

   Тепер ви знаєте, де і як купити біткоіни. Особисто я б рекомендував перший спосіб (через біржу криптовалюта), оскільки він найбільш вигідний і безпечний. Однак, ви можете скористатися будь-яким із запропонованих способів, який з якихось критеріям найкращим чином підходить вам.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг