Де дістати гроші на зимовий відпочинок

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Новорічні та різдвяні свята зовсім не обов’язково відзначати вдома, адже можна влаштувати собі додаткові зимові канікули і відправитися в захоплюючу подорож. Тим більше що варіантів такого відпочинку не перелічити: можна відвідати гірськолижний курорт, придбати екскурсійний тур в будь-яку європейську столицю або перенестися на тропічні острови, де під жарким сонечком ми забуваємо про морозах і зимової сльоти. Але залишається одне питання – де ж взяти кошти, адже далеко не кожен українець може виділити зі свого бюджету гроші на таку подорож ?!
  Давайте розглянемо декілька варіантів отримання фінансової допомоги, які відкриють нові можливості для планування зимових поїздок.

  Оптимальний варіант – розраховувати на свої сили і заздалегідь почати збір грошей для реалізації планів. На жаль, скористатися цим способом можуть тільки самі цілеспрямовані громадяни, а ось для інших тривале накопичення потрібної суми зазвичай важко. Крім того, люди охочіше відкладають гроші для літніх відпусток, тому до початку зими просто не встигають зібрати скільки-небудь значну суму.
  Багато громадян регулярно відкладають певну суму з зарплати – хтось хоче купити новий смартфон, кому-то потрібна нова шубка, а деякі просто звикли до ощадливості і піклуються про створення фінансової «подушки безпеки». Що ж, в цьому випадку варто задуматися, що для вас важливіше – нова модель смартфона швидко застаріє, в старій шубці Ви все одно виглядаєте чарівно, а заховані гроші під впливом інфляції втрачають свою цінність. Зате зимові канікули, проведені в Парижі, Буковелі або на Балі подарують настільки незабутні відчуття, що витрачені суми здадуться абсолютно незначною платою за отримане задоволення.
  Гроші на поїздку можна зайняти і у друзів, заодно запропонувавши їм спільну подорож. На жаль, у ваших знайомих і родичів напевно вистачає своїх проблем. Як приклад, кращий друг готується до весілля, колеги оплачують іпотеку, а улюблена тітонька вважає за краще витрачати гроші на благодійність. Так що цілком розраховувати на допомогу знайомих не варто, але якщо серед ваших друзів знайдеться людина, яка з радістю оплатить вашу поїздку – не нехтуйте такою можливістю.
  Якщо перші три варіанту не надихнули і не поселили в вас бажання скористатися рекомендаціями, можна перейти до наступного способу – отримання кредиту в банку. Звичайно, для оформлення кредиту знадобиться чимало сил і часу. Потрібно порівняти пропозиції кількох кредиторів, зібрати всі потрібні документи, відстояти в черзі до менеджера, заповнити цілу гору паперів, а потім терпляче чекати кілька днів відповіді на свою заявку. А якщо вам підвернулася палаюча путівка, цей варіант навряд чи допоможе вам отримати потрібну суму в короткий термін.
  На щастя, в наші дні банки не є єдиним джерелом фінансової допомоги. Десятки і сотні мікрофінансових організацій готові буквально за 10-15 хвилин ощасливити вас необхідної грошової сумою. Найпростіше отримати мікропозик в режимі онлайн. Ви спокійно сидите вдома за комп’ютером або ноутбуком і розглядаєте умови мікрокредитування в різних компаніях, вибираючи найвигідніші пропозиції. Після заповнення заявки Ви отримаєте швидку відповідь, і при позитивному рішенні гроші будуть миттєво перераховані на вашу карту. Без довідок, поручителів і довгих очікувань Ви зможете зайняти потрібну суму і відправитися в своє незабутню подорож.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг