Онлайн заявка на кредитну картку

Дізнатися умови на кредитні карти банків і оформити кредитну карту онлайн

Які можливості сьогодні надають «кредитки»?

Кредитні картки сьогодні надають можливість не носити з собою досить великі грошові суми. Поряд з цим у будь-який момент можливо використовувати саме ту суму грошей, яка буде необхідною.

Про багатьох зручності і переваги, якими володіє кредитна картка, напевно, навіть діти чудово обізнані сьогодні. Така карта, яка надається сьогодні для потенційних клієнтів багатьма банками, що дозволяє їх власникам забути про необхідність носить з собою велику кількість грошей. При цьому за надання вам
всіляких послуг та придбання товарів без перешкод досить просто і легко можна розрахуватися, використавши кредитні картки банків, в яких ви перебуваєте в якості клієнтів.

Одним з найбільш зручних і простих способів отримання в банку кредиту є онлайн заявка на кредитну карту

Трохи про заявку на кредитну карту

Коли кілька різних банків заявки надіслати одночасно, то шанси отримати кредит будуть істотно збільшені
Для своїх клієнтів різними банками «кредитки» надаються теж різні. Між собою вони відрізняються насамперед надається сумою грошей, умовами, за яким здійснюється виплата та відсотками, які потім будуть нараховуватися на кредитні кошти. Але головна перевага таких позик полягає в тому, що сьогодні банки пропонують «пільговий» період при видачі кредитів, протягом якого жодний відсоток не нараховується на кошти, якими довелося скористатися.

Карта лімітом до 10 000 гривень

Коли необхідно оформити кредитну карту, ліміт якої складе менше, ніж 10000 гривень, то для цього потрібно:

 • Паспорт, що підтверджує українське громадянство;
 • Будь-який інший документ на ваш розсуд;
 • Посвідчення водія, а також свідоцтво, яке підтверджує реєстрацію транспортного засобу, яким володіє позичальник;
 • закордонний Паспорт, в якому хоча б одна відмітка поставлено на кордоні контролем, що підтверджує те, що за шість останніх місяців перетиналася кордон України (країни СНД тут не враховуються);
 • Виписка по наявному відкритому рахунку в банку із зазначенням повного звіту операцій, які проводилися з банківською карткою (якщо така є) клієнта. При цьому необхідно чітко вказати суму надходжень за останніх півроку, і таку інформацію запевнити повинен той банк, який обслуговує рахунок;
 • Для військовослужбовців або тих, хто є співробітником правоохоронних органів, знадобиться довідка, видана фінансового відділу, з доходами за шість останніх місяців.

Карта лімітом більше 10 000 гривень

Коли ліміт картки становить більше 10000 гривень, то знадобиться надати:

 • Паспорт, що підтверджує українське громадянство;
 • Будь-який інший документ;
 • Довідка про доходи за останні шість місяців, видана бухгалтерією співробітникам правоохоронних органів або військовослужбовцем.

Кредитні карти без кредитної історії

Бувають ситуації, коли клієнту кредитні карти без кредитної історії знадобиться оформити, або навіть уникнути відвідування банку. Для цього існує сервіс groshi-v-borg.com.ua, скориставшись яким можливо дізнатися всю інформацію і скласти заявку. Всі існуючі пропозиції описані там досить коротко, але з усіма подробицями. Ознайомившись з усіма умовами та критеріями, легко можна прийняти правильне рішення в який саме банк подавати заявку.

Сьогодні практично оформити кредитну карту онлайн можливо в будь-якому банку, який клієнт вибирає на свій розсуд, враховуючи при цьому умови, що надаються окремими банками. Зараз багато банків при оформленні кредиту серед умов надають пільговий період. Також існує цілий список установ, які надають послугу «кредитна карта терміново», і видають їх у день безпосереднього звернення.

Кредитна картка онлайн

Коли клієнта зацікавила кредитна картка онлайн, то перевага її полягає в наступному:

 • виходить економія часу для розгляду заявки на отримання кредиту;
 • існує можливість свій вибір зупинити на бонусних картах. Такого виду кредитна карта умови свої пропонує клієнту такі, при яких до 100 днів не нараховуються і не сплачуються відсотки. За такий період цілком можливо і зробити бажану або необхідну покупку, а також і встигнути повернути витрачену суму. Дуже вигідно з фінансової сторони таким безвідсотковим периодом скористатися, і клієнт обов’язково оцінить такий вид послуги.

У будь-який час власник картки може придбати необхідний йому товар, і при цьому не знадобиться оформляти кредит товарний безпосередньо в магазині.
Коли клієнт побажає оформити кредитну картку онлайн, то у відділення ему приходить не обов’язково.

Як правильно подати заявку?

Досить просто тепер можливо отримати кредит, і процедура ця прискорена.

 • Заявка на кредитну карту заповнюється тепер навіть у себе вдома

Для цього знадобиться тільки відвідати сайт обраного вами банку. Зовсім ніякі додаткові документи для цього не потрібні, необхідно вказати паспортні дані. Після того, як заявка подана, можна спокійно займатися іншими справами. Протягом дня про рішення банку щодо надання кредиту вам буде повідомлено.

 • Коли відсутня кредитна історія чи можливо отримати в банку кредитну карту?

 

Можливо, і дуже просто. Якщо ви ніколи не користувалися кредитом, та кредитна історія у вас відсутній, то саме з того моменту, як отримана кредитна карта і почнеться ваша історія. Головне тільки дуже ретельно вивчити всі запропоновані умови, і подавати заявку в той банк, який більш всього відповідає необхідним вам критеріям.

 • В разі появи утруднений, яка карта для вас буде найбільш прийнятною?

 

В цьому випадку можливо створити універсальну онлайн заявку на порталі Гроші в борг.ком.юа.
Коли банком буде прийнято позитивне рішення, то з вами зв’яжеться певний фахівець. З його допомогою можна прийняти рішення, яку саме оформити кредитну карту.

admin