Чорний список клієнтів банків: хто ці люди?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Відмова в оформленні кредиту в банку без пояснення причин – ніяк не рідкість. Українці розуміють, що неможливість кредитування в багатьох випадках пов’язана з попаданням в так званий «чорний список». Такий перелік неблагонадійних клієнтів дійсно існує, але, щоб потрапити в нього, потрібно дуже постаратися. Навіть ті, хто несвоєчасно виконує свої кредитні зобов’язання, можуть уникнути цієї долі.

  Що ж є приводом для отримання «чорної мітки» від кредиторів?

  Люди, що мають проблеми з законом, не викликають довіри у кредиторів. Тому, отримавши судимість, людина автоматично потрапляє в «чорний список» банку. Але не варто ставити на собі хрест за дрібне скоєний злочин. Якщо тільки воно не пов’язане з фінансовими махінаціями, розкраданням і будь-яким іншим видом протиправних дій з метою роздобути чуже майно.


  У разі дрібного злочину «темне минуле» давністю більше 5 років навряд чи буде служити приводом для відмови в отриманні кредиту. Маючи постійне місце роботи, ви можете відновити статус матеріально відповідальної особи. Так, не варто розраховувати на отримання великої суми. Почніть з невеликого позики. Стабільну співпрацю в рамках договорів, укладених з фінансовими установами, поступово створить вам позитивний кредитний рейтинг.
  Тяжкі злочини, на жаль – вагома причина. Жоден банк не захоче мати справу з таким позичальником, незважаючи ні на який термін давності судимості. У цьому випадку шанси отримати кредит близькі до нуля.
  Фігурування в кримінальній справі в якості обвинуваченого
  Якщо у вашій біографії є ​​такі моменти, як звинувачення в шахрайстві, грабежі, розбої або заборгованості по аліментах, не думайте, що вдасться приховати ці неприємні факти від служби безпеки банку. Попадання в поле зору правоохоронних органів в такому непривабливому якості також може служити причиною для занесення в «стоп-лист».


  Підозра у скоєнні шахрайських дій


  Фінансова безграмотність нерідко стає причиною закредитованості (кредитного «перевантаження») і неможливості впоратися з борговим навантаженням. Набравши кредитів, де тільки можна, і зіткнувшись з неможливістю їх виплачувати, люди відразу ж потрапляють в «чорний» (іноді – в «сірий») список. Банківські співробітники формують його, виходячи з даних кредитних історій. У цю ж групу можна віднести осіб, які неспроможні виразно назвати місце роботи, персональні дані та контактну інформацію свого оточення.
  Участь в судах з фінансовими організаціями
  Спритність і вміння відсудити у банку належні йому відсотки теж грає проти позичальників, навіть якщо вони представляли в суді інтереси юридичних структур. Цікавий нюанс: спеціальність юриста може послужити приводом для відмови в кредитуванні, або воно буде можливо в разі надання застави.


  На жаль, в цьому списку – і ті, хто попався на вудку фінансових шахраїв, які використовували чужі особисті дані для оформлення будь-якого роду позик. Незалежно від того, чим закінчилося судовий розгляд, клієнти назавжди знаходять статус «нелояльного відношення до банківським структурам».
  Прострочені кредити – привід чи ні?
  Позичальники, невчасно погашають кредитні борги, часто вішають на себе ярлик неблагонадійності. Однак прострочення регулярних виплат не такі значущі і важливі, як сам факт виконання умов кредитного договору.


  Порожня кредитна історія


  Ніколи не користувалися кредитними пропозиціями? Погано! Ваш нульовий рейтинг як позичальника навряд чи позитивно вплине на рішення банку. Повна відсутність відомостей про кредитні взаємини в базі даних Бюро кредитних історій викликає сумніви кредитора. Перевірка благонадійності потенційного клієнта в такому випадку сильно ускладнюється.
  Щоб уникнути відмови, візьміть кілька невеликих безвідсоткових позик в МФО і вчасно поверніть їх. Таким чином буде сформована позитивна кредитна історія.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг