Чому відмовляють у позиках

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Отримати схвалення заявки на гроші в борг під відсотки у мікрофінансової організації дещо простіше, ніж у банку. І мало хто, навіть постійні клієнти МФО, знають, що відсоток схвалених заявок на мікропозики вище, ніж на кредит в банках тому, що високі ставки за користування позиками, які набагато вище відсотків за банківськими кредитами, дозволяють МФО успішно вести фінансову діяльність при великому числі непогашених мікрокредитів.

  У різних мікрофінансових організаціях відсоток схвалених заявок становить від 6 до 98 пунктів, за умови, що клієнт відповідає всім вимогам МФО до позичальників. Особливо мало відмов у видачі мікрокредиту в тих МФО, в яких подана онлайн потенційним позичальником анкета з даними аналізуються спеціальною комп’ютерною програмою скорингу. Мінімальний же показників видачі позик в мікрофінаснових організаціях, в яких клієнтам доступний тільки мікрокредит готівкою в офісі або доставкою додому (роботу).

  Основні причини відмови в позиці

  Відмова по онлайн-заявці на позику необов’язково пов’язаний з невідповідністю особистості клієнта з вимогами мікрофінансової організації до позичальників. Серед причин відмови у видачі грошових коштів під відсотки основними є.

  Місце постійного проживання людини не збігається з адресою реєстрації (постійної або тимчасової).
  Заявка на позику, сума якого перевищує максимально можливий поріг для нових клієнтів або клієнтів з поганою кредитною історією.
  Заявка на позику з періодом використання, який вище максимального порога терміну мікрокредитування при першому зверненні в МФО.
  Співробітникові мікрофінансової організації не вдалося додзвонитися до клієнта за номером мобільного і / або стаціонарного телефону, зазначеного в заявці на позику.
  Відсутність в населеному пункті проживання клієнта офісу МФО, незалежно від зазначеного в заявці способу отримання грошових коштів: на карту, рахунок, електронний гаманець або перекладом.

  Якщо зазначені вище причини відмови виключити, то ймовірність схвалення онлайн-заявки на позику значно зростає.
  Погана кредитна історія – не причина відмови в позиці

  У багатьох МФО не відмовляють в позиці навіть при наявності у клієнта поганою кредитною історії (КІ). Звичайно, розраховувати на позитивне рішення по заявці при значній прострочений кредит в банку або мікропозик в МФО не доводиться. Отримати позику з поганою КІ можна лише при незначній простроченні, як правило, до 30 днів по вже погашеному мікрокредитів. До числа мікрофінансових організацій, готових видавати позики особам зазначеної категорії, відносяться.

  Як правило, кожна онлайн-заявка на мікрокредит з поганою кредитною історією або позику без КІ в МФО розглядається індивідуально, і рішення по ній виноситься в строк, що перевищує стандартний час відповіді по заявкам від клієнтів з позитивною КІ.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг