Чи варто шукати допомогу в отриманні кредиту?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Кредитні брокери набувають все більшої популярності на ринку фінансових послуг. Але чи справді вони так потрібні сучасному позичальникові? І чи реально вони можуть надати допомогу в отриманні кредиту? Всі ці питання ми розглянемо в сьогоднішній статті.

  Кредитний брокер – це, по суті, посередник, що стоїть між вами і банком. Його функція полягає в тому, щоб знайти для вас найбільш вигідний кредитний продукт, надати допомогу в зборі та підготовці необхідних документів до банку, забезпечити юридичну підтримку при укладенні кредитного договору між вами і банком, а в разі потреби і з’ясувати причини, з яких кредитори відмовляють вам у видачі позики.

  Вдаватися до допомоги кредитних брокерів слід в кількох випадках:

  При оформленні іпотечного кредиту, оскільки ця процедура дуже довга і складна, а також багато метушні з документами.
  Якщо ви оформляєте великий кредит вперше, так як без наявності позитивної кредитної історії велика ймовірність відмов банків.
  Якщо ви є безробітним, працюєте неофіційно або перебуваєте в декретній відпустці по догляду за дитиною.
  Якщо у вас погана кредитна історія.

  В інших випадках (вибір і оформлення кредитних карт, споживчого кредиту і т.д.) послугами кредитного брокера користуватися необов’язково. Якщо вже ви хочете підібрати для себе найбільш вигідний кредит, але не знаєте, як це робиться і в який банк краще звернутися, скористайтеся послугами фінансового консультанта. За послуги фінансового консультанта вам не доведеться платити ні копійки, а допомога від нього може виявитися суттєвою, тим більше для тих, хто не розбирається в нюансах кредитного ринку.

  Зазвичай послуги кредитного брокера стоять 3-5% від суми виданого вам кредиту. При цьому велика частина цієї суми оплачується тільки за фактом отримання позики. Про те, як знайти кредитного брокера і не нарватися на шахраїв, я розповім вам в наступній статті на нашому блозі ..