Чи варто брати кредит на авто в Україні?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Автомобіль – мрія будь-якого чоловіка! І кожен мріє про сучасний, комфортний і надійному авто, бажано, іномарці. Однак, коли необхідної суми для покупки нового автомобіля немає в наявності, а необхідність відчувається досить гостро, багато хто приймає рішення про придбання авто в кредит. Наскільки вірним воно виявляється і чи можна брати кредит на авто в Україні сьогодні? Саме на ці питання ми і постараємося знайти відповіді в даній статті.
  Переймаємо досвід Європи

  У більшості розвинених країн Європи кредитування є однією з основних форм товарообігу. Практично кожен сучасний європеєць має пару-трійку кредитів (у тому числі і на авто), які поступово погашає. Що ж стосується України, то у нас подібна форма співпраці з банками знаходиться на початкових етапах свого зародження. Крім того, різні «незалежні» фінансові експерти та аналітики постійно лякають нас позамежної жадібністю банків, різними прихованими комісіями і високими відсотками. Так як же купити авто в кредит і, при цьому, затягнути себе в кабалу величезних переплат і відсотків?
  Беремо кредит на автомобіль правильно!

  Перше, що вам необхідно зробити – це, звичайно ж, вибрати той автомобіль, який ви збираєтеся придбати. Сподіваємося, що в цьому питанні наша консультація не буде потрібно :). Після того, як вибір зроблено, необхідно дізнатися про те, який банк готовий надати вам кредит на купівлю обраного автомобіля. Сьогодні, практично всі автосалони України співпрацюють з різними банківськими установами, тому вам особисто не доведеться шукати банк, а вибирати з пропозицій, які вам запропонує автосалон. Відразу ж акцентуємо увагу на тому, що видача автомобільних кредитів безробітним або неофіційно влаштованих громадянам практично виключена.

  Перед тим, як вирішуватиметься на покупку автомобіля в кредит, необхідно дуже уважно вивчити всі умови. Кілька разів перечитайте і, якщо треба, перепитаєте у консультанта, який відсоток буде стягувати з вас банк, який буде щомісячний платіж і яку суму, зрештою, вам доведеться заплатити.

  Отримавши всі необхідні дані, ретельно зважте їх зі своїми реальними фінансовими можливостями? Чи буде у вас можливість виплачувати щомісячний платіж без заборгованостей? Врахуйте, що, в разі своєчасної невиплати по кредиту, банк має право забрати у вас автомобіль, тому будьте гранично уважні в даному питанні!
  Перший внесок

  Дуже важливу роль в автокредитуванні має сума початкового внеску. Саме від її обсягу залежатимуть умови і процентні ставки по кредиту. Якщо у вас на руках є більше 50% необхідної суми, яку ви готові внести, то ваші умови з кредитування будуть набагато більш вигідними, ніж при 10% -му первинному внеску. Багато сучасних банки пропонують кредити на авто без початкового внеску, однак пам’ятайте, що умови такої послуги будуть найбільш невигідними для вас. Як правило, середня сума початкового внеску становить 10-40%.
  Підписуємо договір

  Підписання договору – одне з головних питань автокредиту. Саме з того моменту, як ви поставите підпис під даним документом, умови співпраці набудуть чинності і ви оформите кредит на авто. Напевно, вам вже сотню раз доводилося чути про те, що договір потрібно читати дуже уважно. Так от, ми ще раз хочемо акцентувати на цьому вашу увагу, оскільки будь-який запис, наявна в договорі, буде вимагати виконання.

  На жаль, багато наших людей дуже легковажно ставляться до даного питання і не прочитавши договір на автокредит, підписують його. В якійсь мірі, їх навіть можна зрозуміти. Людина протягом декількох днів збирав великий пакет документів, робив їх ксерокопії, брав довідку з місця роботи, вистоював черги в різних інстанціях, чекав позитивного рішення від банку і ось, коли до здійснення заповітної мрії залишається лише поставити підпис під договором, у багатьох просто не вистачає на це сил. І все ж, запасіться ще трохи терпінням і обов’язково прочитайте всі, без винятку, пункти договору. Особливо важливо звернути увагу на різні виноски, помічені зірочками або цифрами, а також на текст, написаний дрібним почерком.

  Якщо вам складно розібратися у всіх тонкощах умов договору -не бійтеся запитувати й уточнювати їх у працівника банку. Якщо і його відповідей вам здасться недостатньо, можна скористатися послугами незалежного юриста, який доступно і дохідливо вам все роз’яснить.

  Договір підписано і тепер ви – щасливий володар новенького авто! Але не забувайте, що повноцінно вашим даний автомобіль стане тільки після того, як ви виплатите за нього кредит.

  Оформити кредити Мікропозик онлайн на карту Замовити кредитну карту

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг