Чи можна взяти кредит без стажу роботи?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Більшість фінансових організацій для розширення клієнтської бази прагнуть швидко та своєчасно надавати послуги кредитування. Тому все частіше стає можливим взяти кредит без стажу роботи та довідок про доходи. При цьому свої високі ризики, банки забезпечують зниженням суми кредиту з підвищенням процентної ставки і оплатою надання додаткових послуг.

  Але якщо позичальник має бездоганну кредитну історію, то банк може зняти обмеження по сумі.

  При необхідності терміново отримати гроші, можна скористатися експрес-кредит, де процентні ставки ще вище. Але при цьому для його отримання достатньо надати паспорт і додатковий документ, що засвідчує особу, а також телефони знайомих для підтвердження вашої платоспроможності.

  Способи отримати кредит без стажу роботи

  Останнім часом набирає популярність оформлення позики в режимі онлайн. При цьому потенційному позичальнику необхідно заповнити анкету та надіслати електронною поштою в обраний банк. Якщо заявку підтвердять, то заявнику залишається лише доїхати до банку, щоб підписати кредитний договір та одержати гроші.

  У віртуальному режимі можна отримати кредит без стажу роботи. Але перш ніж взяти такий кредит, слід ще раз обдумати всі «за» і «проти», так як обійдеться він вам досить дорого.

  Ще один варіант взяти кредит без стажу роботи – заставна позика. У такому разі банківський ризик мінімальний, тому і процентні ставки не настільки високі. Але найчастіше кредит обмежений по сумі, так як предмет застави – майно, що має певну цінність.

  Що може допомогти в отриманні кредиту без стажу роботи?

  Існують банки, які надають кредит без стажу роботи. Але він буде супроводжуватися безліччю запитань про соціальне і фінансове становище позичальника. Щоб прискорити цей процес можна вдатися до документального підтвердження своєї платоспроможності. Це можуть бути: минулі договору сплачених кредитів, документи на право власності, техпаспорт на транспортний засіб і т. д.

  На співбесіді з представником банку слід справити враження клієнта, якому важливо, що написано в договорі і які пропонуються умови погашення. Чесно відповідайте на запитання, адже вся інформація перевіряється службою безпеки. Не слід завищувати суму і вказувати легковажну мета кредиту. А також не оголошуйте готовність «достроково погасити кредит», банку адже це не вигідно.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг