Чи можна перебуваючи в декретній відпустці взяти кредит

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Поповнення в родині – це і радість, і велика відповідальність одночасно. Не секрет, що народження малюк тягне за собою додаткові і суттєві фінансові витрати. У вас будуть з’являтися все нові й нові статті в бюджеті, а ваш дохід тепер ділитиметься на трьох. Дитині потрібно багато чого – ліжечко і коляска, одяг, памперси та харчування, іграшки та якісні медичні послуги. Все це вимагає грошей, і не завжди майбутні батьки до такого готові, особливо якщо малюк – перший. Ось чому багатьох майбутніх мам хвилює питання, чи можна перебуваючи в декретній відпустці взяти кредит. У даній статті ми якраз і спробуємо на нього відповісти.
  Відразу потрібно сказати, що жінка, яка збирається піти у декретну відпустку або вже в ньому знаходиться, зауважимо, не в відпустці по догляду за дитиною, нічим таким особливим від звичайного клієнта, позичальника банку не відрізняється. Хоча, звичайно, у банку можуть виникнути питання з приводу її платоспроможності. Роботодавець продовжує ще деякий час платити допомогу, однак, за розміром воно істотно менше заробітної плати. Крім того, в цей час складно будувати прогнози з приводу того, як скластися ситуація з роботою після виходу з декрету, а значить, кредитор ризикує, видаючи значну суму на довгий термін.
  В цьому випадку ідеальним виходом з положення буде оформити позичку на працюючого чоловіка, питань до платоспроможності якого у банку не виникне, або на працюючих батьків. Однак, що ж робити, якщо на допомогу розраховувати не доводиться, як взяти кредит в декретній відпустці? Лякатися відразу не варто, навіть якщо вам не на кого покластися, крім себе, вихід з важкої безгрошової ситуації є завжди. Рішень для такого випадку існує декілька. Можна, приміром, і зовсім оформити експрес позичку відразу в магазині або в невеликі банки. Рішення приймається практично моментально, всього за кілька хвилин, і перевірити ваш поточний статус можуть просто не встигнути або ж кредитор і зовсім не зверне на цей момент увагу. Пам’ятайте, що як би вам не хотілося дати дитині все краще і дороге, і вам, і майбутньому малюкові буде невесело, якщо все посібник буде йти на оплату боргів. Тому вибирайте вдумливо, а точніше продумайте заздалегідь, зваживши всі за і проти і по максимуму відкладайте гроші на майбутнє зі своєї зарплати поки не пішли в декрет.

  Чи можна перебуваючи в декретній відпустці взяти кредит?

  Чи можна перебуваючи в декретній відпустці взяти кредит? Як вже було сказано трохи вище, варіантів у вас для вирішення своїх фінансових труднощів може бути декілька.
  По-перше, можна все продумати заздалегідь і оформити позику заздалегідь, до виходу в декрет, або, принаймні, отримати схвалення кредитора, яке можна буде використовувати в потрібний момент. Часто банки розсилають свої клієнтам пропозиції під час якихось акцій і рекламних компанія, даючи можливість оформити вигідний позику. Ви можете скористатися подібною програмою, але краще не затягуйте до того моменту, як вже не зможете розраховувати на свою заробітну плату в повному обсязі.
  По-друге, можна підписати кредитний договір і в декреті, якщо допомога у вас достатнього розміру або якщо банк видає гроші під заставу будь-якого майна. Тут вам дуже важливо розрахувати і свої сили, і свої доходи. Адже якщо ви не зможете виконувати зобов’язання, то ризикуєте втратити заставу, а дитина на руках не дозволить вам всі сили приділяти додатковому заробітку. Якщо ж ви в собі впевнені, звертайтеся в той банк, в якому у вас оформлена зарплатна карта, тоді схема отримання позички спроститься, а витрачений час скоротиться.
  По-третє, і, можливо, такий варіант самий простий і доступний, ви легко зумієте оформити просту кредитну карту. Це набагато простіше, ніж намагатися отримати роздрібну позичку, банки часто не питають у клієнта ніяких інших документів крім паспорта і закривають очі на той факт, що жінка, приміром, планує взяти кредит в декретній відпустці. Космічних сум, звичайно, очікувати не варто, але і ліміту в 50 000 – 150 000 для вирішення багатьох питань цілком достатньо. Знову ж, звертатися краще в той банк, логотип якого стоїть у вас на зарплатній картці, в якому у вас відкритий вклад, чиїм клієнтом ви давно є, так ви підвищите свої шанси.
  По – четверте можна оформити все-таки роздрібний позику, але з поручительством. Таким поручителем може виступити чоловік або батьки, або знайомий з гарною кредитною історією у вибраному банку. Тоді отримання кредиту вам забезпечено, адже в разі чого банк зможе стягнути борг з поручитися за вас людини.
  Прорахуйте все майбутні витрати, розгляньте всі варіанти, і тільки потім приймайте рішення про те, брати чи не брати в декреті споживчий позику. Можливо, вам вдасться обійтися своїми силами, якщо мова йде не про дорогої медичної допомоги.
  Також у вас може виникнути питання, чи можна взяти кредит якщо знаходишся в декретній відпустці, але гроші потрібні на машину або житло? Як ви вже зрозуміли, різні банки можуть по-різному реагувати на такий статус потенційного позичальника. Але з іншого боку, наприклад, при видачі іпотеки кредитор все одно враховує загальносімейний дохід при розрахунку максимальної суми, вимагає надати початковий внесок. Крім цього, потрібно бути готовою до того, що доведеться не тільки оформити купується житло в заставу на весь термін, але і знайти додаткову заставу, одного або двох поручителів.
  Однак існують і спеціальні програми для молодих сімей, коли наявність дитини не тільки не стане перешкодою для отримання позички, а й прискорить весь процес, дозволить отримати гроші на пільгових умовах і відстрочити початок виплати боргу на строк до виконання 3 років дитині. З автокредитом становище приблизно таке ж, тільки розраховувати на спеціальні програми для молодих сімей з дітьми не доводиться.
  Звичайно, ситуація, коли жінка намагається оформити позику в декреті, досить хитка і нестійка. Можна спробувати приховати своє становище від кредитора, але тоді або це спливе при перевірці на роботі, або ще якимось чином, і ви ризикуєте потрапити в “чорний” список неблагонадійних клієнтів. Крім цього, можна чесно все розповісти, а на питання, як, власне, ви плануєте повернути борги, представити документи про те, яке у вас посібник, яке майно, з яких ще джерел ви можете отримувати дохід – здача в оренду, дивіденди, відсотки по вкладу та інше.
  І пам’ятайте, що у вашому положенні ви повинні дуже чітко уявляти собі і розмір свого доходу, і плановані витрати. Потрапити в боргову яму буде легко, вибратися з неї набагато складніше. Якщо ситуація дозволяє вам оформити позику не на себе, скористайтеся цим, тоді питання, як взяти в декретній відпустці кредит, не відволікатиме вас і турбувати в таке важливе і відповідальне для вас час.