Чи можна отримати кредит студенту?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Кредит готівкою для студента дещо схожий з кредитуванням безробітних. Їх об’єднує відсутність постійного доходу. Але якщо студент хоче взяти гроші на навчання, маючи гарні оцінки в навчальному закладі, то він має непоганий шанс на отримання необхідної суми. На відміну від освітнього кредит готівкою не так просто отримати. У цьому випадку студенту доведеться знайти поручителів або віддати щось у заставу, так як практично немає інших способів підтвердження платоспроможності.

  Повноцінний споживчий кредит студенту фактично видається дуже рідко, тому що в банку немає майже ніякої впевненості в здатності такого позичальника повернути взяту суму. У багатьох кредитних організаціях побудована певна система лимитизации у видачі кредитів для «обмеження себе» від студентів. Досить часто у вимогах до позичальника встановлюється мінімальний вік 23 роки.

  Як оформити кредит студенту?

  Щоб отримати кредит студенту необхідно надати в банк договір, який укладений з навчальним закладом, документи, що підтверджують вартість навчання та документ, що засвідчує особу. Ще одним важливим нюансом є перерахування необхідної суми навчального закладу банком самостійно, тобто на руки клієнту гроші не видаються.

  Оплату можна здійснити одноразово або по семестрах, тоді кредитна установа відкриває позичальнику кредитну лінію, яку можна призупинити в будь-який момент. Така система досить зручна для обох сторін, так як якщо клієнт не зможе за будь-якої причини продовжити своє навчання, то повинен буде повернути кошти, перераховані банком на конкретний період часу.

  Особливості освітнього кредиту

  Головна відмінність освітнього кредиту від звичайного споживчого – відстрочення виплати боргу на час навчання. Кредитні установи дають можливість позичальнику спокійно закінчити навчання, знайти роботу, а потім вже розраховуватися за боргами. Деякі банки надають відстрочку оплати основного боргу, але позичальник зобов’язаний виплачувати проценти з першого місяця використання кредиту.

  Ще одна особливість – термін кредитування. Кредит студенту на навчання видається на 1 – 11 років. Узяти його можна тільки після зарахування в навчальний заклад, тому не вдасться витратити на хабар членам приймальної комісії. Але не варто забувати, що якщо студента-позичальника відрахують з навчального закладу, то все одно доведеться повертати гроші банку.