Чи дають кредит вагітним

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Період вагітності для кожної жінки – це особливе час, що проходить в ейфорії і очікуванні маленького чуда. Все сприймається в цей період в райдужних фарбах, адже це таке щастя стати мамою. Але, існують і певні життєві реалії, а пов’язані вони з майбутніми істотними затратам, у зв’язку з появою дитини. Крім того, можуть скластися й інші обставини, які зажадають знаходження значної суми коштів.

  Що робити в такій ситуації, якщо особливих заощаджень немає, а родичі і знайомі не квапляться надати фінансову підтримку? Перша миль, що приходить на розум – це звернення за кредитом в банк. Якщо вона виникне на ранньому терміні вагітності, коли ваше «цікаве» положення ще не настільки очевидно, то жодних труднощів з повчанням кредиту виникнути не повинно. А ось, коли вагітність очевидна для оточуючих, в тому числі і для співробітників кредитного відділу, тут можуть вас спіткати і складності, адже кредит вагітним в банках видають неохоче.

  Справедливості заради варто відзначити, що ніякої особистої підоснови в такому відношенні банківських співробітників до позичальників – вагітним жінкам, немає. Тут діє принцип раціональності і прагматичності, адже для них це бізнес, а значить, до схвалення заявок по кредитах застосовується лише раціональний підхід без емоційного забарвлення.

  Справа в тому, що видаючи кредит такому позичальнику, банк кратно перевищує ризики його не повернення, адже скоро ви підете в декретну відпустку, і ваші доходи суттєво скоротяться, а от витрати навпаки, кратно зростуть. А це означає, що дохід банку під питанням, та ще маячить перспектива отримання збитків.

  Куди Звертатися, и чі є СПЕЦІАЛЬНІ програми для вагітних?

  Кредит вагітним жінкам не має ніяких відмінностей від звичайних видів кредитування, і банки не створюють якихось спеціальних програм для даної категорії позичальників. Єдине, деякі банківські установи в умовах своїх програм обумовлюють, що видають або не видають кредити жінкам, вік дітей яких не досяг певного віку.

  У зв’язку з чим, за кредитуванням ви можете звертатися в будь-яку банківську установу за своїм вибором. Але, з урахуванням вище описаних обставин і скептичного ставлення до вас, як потенційному позичальникові, рекомендуємо робити вибір із пропозицій банків, що відрізняються лояльністю. Але, хотілося б попередити, що послаблення будуть відображені в більш невигідних фінансових умовах, наприклад, підвищеної процентної ставки.


  Кредит і вагітність: як отримати кошти

  Отже, якщо необхідність в коштах у період вагітності у вас гостра, то треба продумати свою стратегію поведінки, щоб переконати банківських співробітників надати вам кошти.

  Суть такої стратегії – це пошук позитивних аспектів, що характеризують вас як позичальника, на прикладі яких банк може переконатися у вашій надійності і стабільної перспективі повернення коштів.

  Якщо ви вже брали до цього кредит і справно виконували по ньому всі зобов’язання, то є сенс звернутися знову саме в цей банк, оскільки там вас вже знають, а відповідно, поставляться більш лояльно.

  Можна запропонувати банку забезпечення по кредиту, у вигляді надійних поручителів з ​​високим рівнем доходу, а також, запропонувавши в заставу майно, що перебуває у вашій власності. Якщо вибір припав на заставу, то пропонувати треба ліквідне майно, яке банку буде цікаво взяти в вигляді застави. Ліквідне, значить, має високий продажний потенціал, тобто яке в разі непогашення заборгованості банк швидко і без особливих втрат зможе реалізувати і не отримати збитки. Найчастіше як об’єктів застави виступає нерухомість або ж транспортні засоби. А ось до заставного зобов’язанню у вигляді земельної ділянки, банки зазвичай ставляться насторожено.

  Ще в тому випадку, якщо ви не збираєтеся відбувати в декретну відпустку, а в короткостроковій перспективі після народження дитини будете виходити на роботу, то варто розповісти про це в банку. Але, тут проблема в тому, що просто слова можуть не переконати співробітників кредитного відділу і така заява може бути розцінено, як якась хитрість. Підготуйтеся до такого повороту подій і продумайте стратегію дій і аргументів заздалегідь. Наприклад, ви можете привести доводи, що замість вас в декретну відпустку відправитися бабуся дитини або у неї немає в цьому необхідності, адже вона вже на пенсії і збирається присвятити свій час онукові або внучці. Можете прийти на співбесіду разом. Якщо ж ви збираєтеся вдатися до няні, то можна надати попередній договір з нею або ж агентством кадровим.

  Загалом, суть зрозуміла: вам треба знайти переконливі аргументи для банку, щоб переконати його в своїй благонадійності і запевнити в поверненні отриманої в кредит сумі. Все в ваших руках, головне бажання, а при його наявності вихід і рішення завжди знайдеться.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг