Цар кредитки: як управляти боргом

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Про те, як користуватися кредитними грошима банку і не залишитися без штанів».
  Також Вм буде цікаво узнати де срочно взяти гроші та де замовити кредитну картку?

  Пільговий період – ваше все

  Головний плюс кредиток – пільговий період, протягом якого банк не стягує відсотки за користування грошима. Як правило, такий період складають 50-55 днів. Але бувають і більш тривалі варіанти – до 100 днів.

  Якщо навчитися правильно керувати боргів і не виходити за межі пільгового періоду, користуватися грошима банку можна буде безкоштовно. Для цього потрібно просто повертати гроші в зазначений термін, щоб уникнути нарахування відсотків.

  Попереджений – значить озброєний

  Щоб бути в курсі будь-якого руху коштів по рахунку, а також вчасно отримувати інформацію про закінчення пільгового періоду, підключіть смс-повідомлення або послугу мобільного та інтернет-банкінгу. Якщо не виходить зробити це самому, зателефонуйте до кол-центр (зазвичай номер зазначається на зворотному боці кредитки) і попросіть допомогти вам.

  Обов’язковий мінімум

  Часто протягом пільгового періоду банк все-таки вимагає повертати мінімальну суму платежу. Якщо така умова передбачена, про це ви дізнаєтесь при оформленні картки. Цей мінімум доведеться платити точно в термін, інакше вам не уникнути штрафних санкцій, які часто перевищують розміри відсотків за кредитом.

  Першим ділом – обов’язок

  Ось ми і дісталися до головного мінуса кредиток. Наявність «пластику» в кишені розслабляє. Людина вважає, що у нього є достатньо часу, щоб закрити пільговий період. У результаті починає багато і спонтанно витрачати, стикаючись з тим, що до встановленого терміну не має коштів для погашення основного боргу по кредитці.

  Звідси висновок: про борг краще не забувати і зробити його повернення своїм головним пріоритетом. Всі вільні гроші краще відразу направляти в рахунок погашення. Пам’ятайте: чим швидше повернете, тим менше заплатите.

  Без комісій

  Постарайтеся знайти кредитку з вигідними і зручними умовами користування. Ні в якому разі не погоджуйтеся на оформлення кредитки з великими комісіями за зняття готівки з кредитки.

  Зовсім без комісій обійтися не вийде, адже подібні карти розраховані в основному на безготівкові розрахунки. Пам’ятайте: комісій не буде, якщо платити по карті. А в деяких випадках, розплачуючись в магазинах «пластику», ви ще й бонуси за покупки на неї отримуєте.

  Не змінюйте свого банку

  Платежі на карту краще вносити у відділеннях і банкоматах того банку, який його видав. Таким чином, ви вбережете себе від сплати комісій або знизити до мінімуму. Якщо вносите сторонні кошти через банкомати, враховуйте, що кошти можуть надійти не відразу. А значить, є ризик не вкластися в пільговий період.