Бланковий кредит

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  blankovyiy-kreditБланковий кредитний займ – це такий вид позики, який не передбачає забезпечення цінними паперами, матеріальними або товарними цінностями, іншими словами, це позика, яка заснована на довірі.

  Але скористатися ним може далеко не кожен, інакше банки давно б розорилися.

  Бланковий кредит може бути виданий лише тим позичальникам, які протягом тривалого часу співпрацювали зі своїм банком і зарекомендували себе як платоспроможні клієнти.

  Що потрібно знати про бланковому кредитному позику?

  Для того щоб оформити такий кредит, у позичальника обов’язково повинен бути відкритий внесок на поточному рахунку в цьому банку. Так як будь-який кредит має на увазі під собою досить великі ризики, то банк підстраховується: по-перше, розглядаються кредити не перевищують десятої частки основного і запасного капіталу банку, і, по-друге, кожен місяць кредитоотримувачу потрібно покривати готівкою банківські платежі або вносити за кредитом забезпечують застави, інакше банк може подати стягнення.

  Найважливішим ризиком бланкового кредиту для банку є не розмір кредиту або його тривалість, а впевненість в тому, що позичальник буде під час його погашати.

  Відсотки за таким кредитом – величина диференційована. Ніж крупніше й більш крутіше позичальник, чим краще у нього платоспроможна репутація, тим ці відсотки нижче, і навпаки.

  Читайте також дуже цікаво: Позика грошей у Львові та іншіх містах України

  Бланкова кредитна позика: ще кілька моментів.

  Бланковий кредитний позику останнім часом все частіше використовують для залучення коштів позики для різних компаній з різною фінансової платформою.

  Адже, незважаючи на свою видиму простоту, він має досить велику кількість різноманітних форм, які спрямовані на саму широку аудиторію, наприклад, коли для кредитування підприємств залучаються крім вітчизняних ще й закордонні банки.

  Особливо часто практикується залучення іноземних банків, коли існує якесь спільне підприємство, яке потребує в кредитуванні.

  Найчастіше бланковий кредит видається компанії тим банком, який давно і успішно веде всі її фінансові справи. Хоча, формально, такий вид кредиту і не передбачає жодного виду позики, компанія або підприємство все ж ризикує своїми цінними ресурсами, так грошовими активами і коштами.

  Чому це відбувається?

  А тому що банк має прямий доступ до звітних балансів підприємства та отримує інформацію про всі активи компанії. Сьогодні особливо популярні швидкі бланкові кредитні позики, які видаються терміном не більше ніж на один рік

   

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг