Антиколлектор – кращий друг боржника

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Доступність кредитів часто призводить до того, що позичальники не вважають за потрібне заздалегідь прорахувати свої можливості щодо повернення боргу. До того ж вони не враховують можливі форс-мажорні обставини, які можуть серйозно підірвати їхній фінансовий стан. Втрата роботи, тривала хвороба, сімейні проблеми та інші фактори можуть стати причиною прострочення платежів. Банк, в свою чергу, продовжує наполягати на виконанні взятих вами зобов’язань по поверненню боргу, використовуючи всі можливі методи. Серед них: використання ресурсів власної служби безпеки, звернення до суду, залучення колекторських агентств.

  Ситуація ускладнюється тим, що позичальник повинен сплатити не тільки ту суму, яку він колись займав, але і інші нарахування: планові відсотки, пеню, штрафні санкції, комісійні, судові витрати та ін. Таким чином, розмір боргу зростає в геометричній прогресії, і боржнику здається, що виходу з ситуації, що склалася просто не існує.

  Юридичний захист від неприємностей
  Хто такий антиколлектор? Це юрист, який спеціалізується на наданні своїх послуг зневіреним боржникам і знає, як захистити свого клієнта від неправомірних вимог кредитора.
  Не потрібно думати, що результатом дій антиколектора стане повне позбавлення від боргу. Ні, повернути кредит все одно доведеться, але для боржника важливо – якою ціною. Антиколлектор зможе домогтися врегулювання розміру боргу і його подальшого повернення на умовах, прийнятних як для кредитора, так і для позичальника.
  Ось лише короткий список тих питань, які зможе вирішити антиколлектор:
  1.зниження розмірів пені, неустойок, штрафних відсотків;
  2.виняток невиправдано завищених вимог кредитора;
  3.реструктуризація заборгованості; 4.оскарження неправомірних дій банку або колекторських агентств.

  Останній пункт не менш важливий, ніж попередні. Не секрет, що співробітники колекторських компаній схильні перевищувати свої повноваження і порушувати права невдалого клієнта банку. На боржника, його родичів і знайомих обрушується цілий град листів, телефонних дзвінків, СМС-повідомлень, що містять не тільки законні вимоги банку, але і нічим не виправдані погрози та образи. У хід йдуть і інші дії, які можна кваліфікувати як хуліганство.
  У цій ситуації допомогу антиколектора вкрай важлива. Він допоможе знизити загострення пристрастей, переведе спілкування боржника і кредитора в конструктивне русло, знайде консенсус між вимогами банку і можливостями позичальника. Антиколлектор може домогтися списання частини боргу, розробить графік погашення з урахуванням фінансових можливостей клієнта, дасть рекомендації по реструктуризації або рефінансування кредиту. Крім того, саме антиколлектор зможе відстоювати ваші права в ході судового засідання, а значить, допоможе уникнути найбільш негативних наслідків, наприклад, арешту майна.
  Але для того, щоб фахівець зміг допомогти боржнику вибратися з боргової ями, до нього потрібно своєчасно звернутися. Не варто чекати, поки ситуація зайде надто далеко. Краще при появі перших ознак фінансової нестабільності заручитися підтримкою антиколектора. Безумовно, ідеальним варіантом стане бездоганне дотримання всіх пунктів кредитного договору, особливо термінів чергових виплат, але якщо допущено прострочення, і боржник не може самостійно відновити свій фінансовий баланс, тільки антиколлектор стане тією людиною, яка знайде обнадійливий вихід з непростої ситуації.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг