Антиколектори встали грудьми на захист боржників

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Відносини колекторів і боржників часом нагадують зведення з поля бою. Так, сьогодні в Пермі слідчі вивчають справу боржника, якого, за деякими даними, побили колектори. Багато боржників регулярно отримують на свою адресу погрози. Хто підтримає потрапив у важку ситуацію людини? Може, антиколектори ?!

  Як заявив в інтерв’ю представники антиколекторів України, організація найбіднішим верствам населення надає допомогу безкоштовно. Решті громадянам послуги виявляються на комерційній основі, проте ціни вельми скромні. Щоб найняти кредитного юриста, боржнику доведеться заплатити від 1 тис. Гривень.

  Як ви думаєте, скільки доведеться віддати за послуги антиколекторів боржникові, який заборгував за споживчими 31 банку понад 5 млн гривень і ні разу не платив за даними позиками? Всього 15 тис. Гривень. Це, до речі, максимальні розцінки в Антиколекторська бізнесі.

  Юристи, як і лікарі, повинні надавати допомогу всім, навіть шахраям. «А наша головна мета, щоб людина був доведений до суду, а не до самогубства», – пояснює фахівець.

  Антиколектори допомагають уникнути втрати квартири, машини та іншого майна; захищають від діяльності колекторів, служб безпеки банків, кредиторів і третіх осіб; представляють боржника в суді, працюють з приставами після суду.
  Антиколектори представляють інтереси боржника за дорученням, тому людині не доведеться нікуди ходити.

  Сам борг, звичайно, нікуди не зникає, однак, по-перше, суму можна зменшити, по-друге, гроші після суду клієнт буде переводити на рахунок федеральних відомств, він перестане бути клієнтом банку і буде позбавлений від спілкування з кредиторами та їх представниками. «Необхідно досягти судової реструктуризації боргу, так як позасудовий повернення боргів – це неправове поле», – заявляє Андрій Влассі.

  А ось колектори до діяльності своїх супротивників ставляться вельми скептично. За словами колектора, який побажав залишитися невідомим, антиколектори для боржника в кращому випадку марні, в гіршому – введуть свого клієнта в зайві витрати, а то і зовсім підведуть під статтю КК, де говориться про шахрайство або злісної несплаті кредитних коштів.

  З тим, що антиколектори – це погано, не готовий погоджуватися віце-президент Асоціації регіональних банків Ян Арт. «Колектори, діючі напівзаконними методами, шкідливі навіть більше. З хорошими антиколекторами і колектору зручно досягати згоди. І конфлікти закінчуються колективною угодою », – уклав фахівець.