Альтернатива кредиту

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Останнім часом лізингові послуги все більше користуються популярністю як у дрібних і середніх, так і великих компаній. Лізинг становиться альтернативою кредиту. Завдяки лізингу компанія отримує можливість користуватися автомобільним транспортом, а також різноманітною технікою і обладнанням для успішного ведення свого бізнесу.

  На перший погляд у лізингових і кредитних умовах придбання «бажаного об’єкта» існує цілий ряд загальних характеристик, однак вони мають і безліч відмінностей. Лізинговий контракт відразу ж приваблює своєю гнучкістю, що в свою чергу дозволяє знайти найбільш вигідні умови здійснення виплат для обох сторін (сторона 1 – покупець; сторона 2 – продавець). Також Вам буде цікаво ознайомитись с лізингом нерухомості.

  У більшості випадків лізинг передбачає більш лояльний термін оренди, чим і виграє перед привабливими і вигідними кредитами пропонованими банками. Зауважимо, що в кінці терміну лізингу купувати «предмет лізингу» не обов’язково, тому багатьом компаніям і стають цікавими послуги лізингу. Наприклад, «предмет лізингу» можуть замінити на більш сучасний і продовжити термін щомісячних виплат, або повернути власникові. Але лізинг ніколи не зможет стати повноцінним кредитом для студентів.

  Автотранспортний ринок лізингу з кожним роком все більше набирає обертів і стрімко розвивається і вдосконалюється, тому доцільно буде саме його розглянути.

  Існує два основних способи для проведення лізингових операцій. Перша схема лізингу по термінах оплати, обсягами початкових внесків і процентними ставками практично не відрізняється від умов, які пропонують банки, надаючи кредити. За такою схемою лізингу автомобіль орендується на термін від півтора до п’яти років.

  А ось друга схема насичена низкою додаткових послуг, завдяки яким стає зручно та вигідно користуватися лізинговими автомобілями. Скориставшись даною схемою автотранспортного лізингу, Ви отримуєте цілий пакет додаткових послуг, а саме, планове проходження технічного обслуговування, організація ремонту після ДТП, страхування авто, медичний огляд, послуга водія, заміна транспортного засобу на відповідну модель на період ремонту. Ми навели приклади лише декілька послуг, тому що їх може бути багато, адже список пропонованих додаткових послуг конкретизується і описується індивідуально в кожному договорі, враховуються побажання клієнта і можливості лізингової компанії. Але слід пам’ятати, що за різні додаткові привілеї доведеться заплатити додаткову певну суму.

  Експерти прогнозують успішне майбутнє автотранспортного лізингу і запевняють, що він і надалі буде стрімко розвиватися.

  Для залучення великої кількості клієнтів одні компанії зроблять акцент на зниження вартості своїх послуг, а інші, щоб зацікавити клієнта будуть активно розвиватися за рахунок вдосконалення і підвищення кількості та якості головне додаткових послуг. Також знайдуться компанії, які здатні будуть і залучити клієнта своїми привабливими цінами і якісним обслуговуванням.