5 тисяч (5000) гривень в кредит за 5 хвилин. Де можна отримати?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Де позичити 5000 гривень за 5 хвилин? З одного боку, 5000 не така вже й велика сума і її цілком можна попросити в борг у родичів або знайомих. Однак у багатьох спрацьовує психологічний фактор і для таких людей простіше взяти кредит або позику, ніж позичати у близьких. Давайте дізнаємося, де можна взяти в борг 5000 гривень, на яких умовах і на який термін.

  Спосіб 1 – банк
  Взяти кредит в 5 тис. гривень у банку достатньо не просто. Справа тут навіть не у вимогах організації до потенційного позичальника, а в самій сумі кредиту. Більшість банків кредитують фізичних осіб на суми мінімум від 10-20 тисяч гривень. Але, як і скрізь тут є винятки. Наприклад, Альфа-Банк, ІдеаБанк і ПриватБанк надають мікрокредити на суму від 1000 до 15 000 гривень строком від 1 до 6 місяців. Взяти таку позику простіше простого:

  Заповнюємо заяву-анкету на 5000 гривень в кредит, при собі потрібно мати паспорт та будь-який документ на вибір: ІПН
  Чекаємо рішення (5-7 хвилин)
  Підписуємо договір, отримуємо графік платежів
  Отримуємо гроші готівкою

  Такий вид мікрокредитів має відносно невисокі відсотки. У тому ж Кредит 365 – це 150% річних.

  Розрахунок платежів здійснюється на ануїтетною основі. Це означає, що повертати борг позичальник буде щомісяця, рівними платежами.

  Крім мікрокредиту в банку можна оформити кредитну карту з невеликим лімітом, відповідним заявленої сумі.

  Проте оформлення карти в більшості випадків займає більше часу і отримати її проблематичніше, особливо це стосується великих банків. З іншого боку, у власника пластику з’явиться можливість користуватися грошима без нарахування відсотків за наявності пільгового періоду. Також він отримає постійний і 100% доступ до ліміту карти в будь-який момент, навіть після погашення знятої раніше суми.

  Однак суттєвими мінусами обох способів можна назвати мінімальний вік позичальника. Як правило, банки не кредитують осіб віком до 22-25 років. До того ж, оформлення може зайняти тривалий час і не в кожному місті є відділення банків, що займаються видачею мікрокредитів.

  Спосіб 2 – отримати кредит в 5000 грн. в МФО

  Найбільш популярні МФО зараз

  Спосіб 3 – приватні інвестори

  Знову ж таки, тут можливо кілька варіантів:

  Самостійні приватні інвестори, які працюють безпосередньо. Їх можна знайти на дошках кредитних оголошень на Інтернет-ресурсах або в газетах міста. Отримати 5000 гривень у приватного інвестора – не проблема, сума невелика, а от відсоток може бути вищим, ніж у МФО та банку. Така плата за ризик і відсутність додаткових перевірок. Однак знайти чесного інвестора серед 90% шахраїв – завдання не з легких. На пошуки може піти дуже багато часу, тому цей варіант можна відмести в термінових випадках.
  Сервіси взаємного кредитування (p2p). Хороший варіант, якщо часом не підганяє. На оформлення заявки, заповнення анкети та надання іншої додаткової інформації піде не 1 час. Плюс час на очікування згоди інвестора про надання грошей. До того ж, більшість великих платформ працюють з великими сумами і термінами.

  Спосіб 4 – сірі схеми

  5 тис в кредит Цей варіант ми не пропонуємо для використання, але не розповісти про нього не можемо. Практично в кожному місті працює така схема: вам пропонують купити яку-небудь техніку в кредит, потім її викуповують за 50-70% від вартості. У результаті, ви маєте непогашений кредит і 50-70% готівкою від вартості придбаного товару. Як правило, люди, що займаються подібними махінаціями, рекламують себе через газети.

  Підсумуємо …

  Розглянувши основні способи отримання 5000 гривень у кредит можна прийти до висновку, що найпростішим і відносно дешевим є дистанційний займ в МФО. Судіть самі:

  Автоматична перевірка позичальника по скорингу (1-2 хвилини)
  На роботу не дзвонять, не перевіряють
  Додаткові документи, скани, довідки з місця роботи не потрібні
  Кредитна історія вирішального значення не має
  Дистанційне оформлення, з дому виходити не треба, гроші переведуть будь-яким зручним способом.

  Однак, якщо кредит на 5000 потрібен на тривалий термін, то такий варіант можна відразу відмести. У МФО видають зами з одноразовим погашенням в кінці терміну, а вони варіюються від 5 до 30 днів.

  Якщо гроші потрібні на більш тривалий час, краще розглянути отримання мікрокредиту в банку. Тут відсоток нижче, щомісячне погашення, тривалі терміни.
  Корисне по темі: Миттєвий займ на банківську карту онлайн. Онлайн заявка і умови позик
  Займ на карту миттєво цілодобово і без відмови