5 причин взяти мікрозайм в Гроші всім

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Запорукою гарного мікрозайма є правильно підібрана мікрофінансова організація. В інтернеті десятки і сотні компаній, які готові запропонувати швидкий позику на різних умовах. У кожної з них є свої плюси і мінуси, сильні і слабкі сторони. Одні компанії кредитують цілодобово, інші пропонують великі суми, треті добре ставляться до боржників і не пресингують їх, четверті готують спеціальні програми кредитування для позичальників із зіпсованою КИ, п’яті пропонують найнижчі ставки і т. д. Ідеальним вибором стане мікрофінансова організація, яка буде відповідати всім заданим вимогам або індивідуальним особливостям позичальника.
  Як вибрати відповідну компанію для кредитування? Навіщо люди позичають гроші і на що вони їх витрачають? 5 причин оформити мікрозайм в Гроші всім і отримати гроші в борг у надійного і лояльного кредитора

  На які цілі люди беруть міні-позики до зарплати?

  Мікрозайми до зарплати — прерогатива соціально-незахищених верств населення (пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки і т. д.) і простих громадян, які мають низький або тимчасовий дохід. До таких можна віднести понад 50% працездатного населення країни.

  Отриманням мікрокредитів до зарплати важливі в ситуаціях, коли гроші потрібні в невеликій сумі на короткий термін. Позичальникам важливо розуміти, що позики до зарплати — це тимчасова разова фінансова підтримка людини, що опинилася в складній ситуації. За постійної матеріальної підтримкою клієнту краще звернутися в банк і отримати кредитну картку або великий позику на тривалий термін.
  Найчастіше причинами для оформлення міні-позик є:

   • Необхідність терміново повернути борг знайомому, погасити мікрозайм в інший кредитної організації, внести платіж по іпотеці або банківського кредиту і т. д. Перекредитування — одна з найчастіших причин для оформлення мікропозик до зарплати.
   • Дорога покупка, найчастіше не сезонних речей з великою знижкою. Розпродажі приваблюють величезну кількість позичальників, яким раптом стають потрібні речі, про яких вчора вони навіть не замислювалися. На те й був розрахунок маркетологів — змусити купити не особливо потрібну людині річ, адже на дійсно важливі дорогі речі люди зазвичай відкладають гроші, збирають, або планують витратитися з певною зарплати.
   • Банальна нестача власного доходу на основні споживчі потреби (продукти, оплата всіх рахунків, проїзд тощо) Часто зарплата закінчується раніше, ніж наступає дата наступного отримання. Людині в такій ситуації просто не на що жити і він бере гроші в борг до зарплати.

  Причина №1 взяти мікрозайм в Гроші всім: мінімальні вимоги до позичальників

  Умови отримання мікропозик в сервісі однакові для жителів столиці і тих, хто проживає в самих віддалених регіонах країни. Стати клієнтом компанії Гроші всім можуть фізичні особи у віці від 18 років, що мають українське громадянство і прописку на території країни.

  Максимальний поріг за віком потенційних клієнтів не встановлено, що свідчить про можливості отримання мікропозик пенсіонерами в будь-якому віці, навіть в 90 років.

  Позикові кошти надаються всім по одному паспорту. Додаткові довідки про платоспроможність, працевлаштуванні і т. д. не потрібні. Застава або поручительство теж не вимагається.

  Друга причина — програма привілеїв для постійних позичальників

  Бути постійним позичальником мікрофінансової організації «Чесне слово» досить вигідно. Таким клієнтам доступні більш великі суми, низькі ставки, спрощена процедура отримання грошей у борг.

  Максимальна сума, яку можна отримати становить 30 тис. грн., в той час, як новим клієнтам доступний кредитний ліміт не більше 10 000 гривень. Власники самого привілейованого статусу можуть оформити кілька мікрокредитів одночасно. Для них діє знижена ставка — 1% на добу.

  Третя причина — можливість відстрочити платіж

  Щоб не стати боржником, позичальник, який не має можливості вчасно погасити заборгованість у встановлені строки, може продовжити термін кредиту. Зробити це можна протягом 15 днів з моменту планового погашення. Якщо не підключити послугу протягом цього строку, позичальник буде вважатися злісним неплатником і до нього будуть застосовані відповідні штрафні санкції за прострочення платежу.

  Підключити пролонгацію можна в особистому кабінеті, сплативши проценти за термін, на який було обрано продовження. Тобто, якщо позичальник вирішив продовжити мікрокредит на 10 днів, то йому потрібно заплатити відсотки, нараховані за 10 днів. У цьому випадку дата платежу буде відкладена рівно на 10 днів.

  Завдяки такій послузі позичальник не зіпсує свою кредитну історію з-за тимчасових фінансових труднощів й збереже її позитивною, щоб надалі користуватися послугами різних кредитних організацій, у тому числі банків.

  Четверта причина — можна оформити позику з поганою кредитною історією

  Отримати мікрозайм в Гроші всім можуть позичальники не тільки з ідеальною кредитною історією, але і середнім рейтингом. Тобто, ті, у кого є/були незначні прострочення за кредитами і позиками до 30 днів, висока кредитна навантаження і т. д.

  У багатьох мікрофінансових організаціях почали суворо ставиться до позичальників з середньою кредитною історією з тих пір, як МФО допустили до баз БКІ. Багато компаній почали кредитувати лише постійних клієнтів і позичальників з дуже хорошим кредитним рейтингом.

  У компанії «Гроші всім» на отримання вигідного мікрокредиту може розраховувати кожен клієнт з незначними «огріхами» в кредитній історії.

  П’ята причина — лояльне ставлення до боржників

  Якщо говорити про дії самої мікрофінансової організації по стягненню простроченої заборгованості, то вони не викликають у позичальників ніяких нарікань. Навпаки, клієнти відзначають, що співробітники компанії спілкуються з ними у привітній формі, без докорів, брутальності, хамства, агресії і загроз. Намагаються врегулювати ситуацію мирним шляхом, пропонують варіанти з пролонгацією і т. д.

  Якщо позичальник-боржник не йде на контакт, ігнорує всі пропозиції, його борг швидко продають/передають колекторам. А подальше стягнення вже не стосується компанію «Гроші всім».