5 причин взяти мікрозайм в CreditUP (creditup.com.ua)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Що таке ідеальний мікрозайм? Ідеальний мікрозайм — це позика грошей у компанії, яка буде повністю відповідати вимогам і потребам позичальника. Тут клієнт отримає гроші за найнижчою ставкою, з зручним погашенням, великою кількістю способів оплати, лояльним ставленням навіть у випадку прострочень, додатковими можливостями, які зроблять користування позикою більш приємним і вигідним. Вибір мікрофінансової організації якісно виділяє мікрозайм серед інших.
  5 причин взяти мікрозайм в Кредитап, вимоги до клієнтів і цілі кредитування. Як подати заявку і правильно заповнити анкету на отримання грошей?

  Кому і на що готова видати позики компанія Кредитап?

  У організації мінімум вимог до потенційного одержувача позикових коштів:

  1. Громадянство України
  2. Вік від 18 до 75 років
  3. Реєстрація на території країни
  4. Чинний мобільний телефон та електронна пошта
  5. Джерело доходу, що дозволяє своєчасно погашати мікрокредит
  6. У клієнта не повинно бути відкритих прострочень за кредитними зобов’язаннями в інших мікрофінансових організаціях або банках

  Тобто, отримати гроші можуть позичальники з гарною або нормальної кредитною історією, але не з поганою. Звертатися сюди з низьким кредитним рейтингом немає сенсу, такому клієнту швидше за все, відмовлять.

  Мікрокредитная компанія надає готівку на будь-які споживчі потреби позичальника: ремонт, купівля дорогих речей, заміна меблів або техніки в будинку, навчання водінню, оплата медичних послуг і т. д. Винятком є перекредитування. Тобто, погашення позиковими коштами іншого кредиту в банку або МФО.

  Навіщо беруть позики в Кредитап?

  Найчастіше за мікрокредитами в цю організацію позичальники звертаються середнього класу з нормальним доходом, але злегка зіпсованою кредитною історією. Тут можна отримати мікрозайм, аналогічний за сумами та строками банківського споживчого кредиту тільки з мінімальними вимогами до позичальників. Це і приваблює клієнтів.

  Метою отримання позикових коштів можуть бути абсолютно різні потреби:
  1. Необхідність зробити ремонт в квартирі, на дачі, замовити натяжні стелі, обставити меблями квартиру, придбати побутову техніку, встановити пластикові вікна, зробити перепланування і т. д. Сюди можна віднести благоустрій садової ділянки: будівництво лазні, прибудови до будинку, літньої альтанки, установка теплиці, ландшафтні роботи і т. д.
  2. Дорога покупка, наприклад, вживаного автомобіля, мотоцикла та іншої техніки, оформлення КАСКО або ОСАГО, ремонт машини і т. д.
  3. Оплата різного роду медичних послуг, санаторно-курортне лікування в здравницях, курс лікувального масажу, косметологічні процедури і т. п.

  Як подається онлайн-заявка на мікрозайм в Кредитап?

  Якщо ви хочете подати заявку на отримання грошей в цій організації, у вас є один варіант, як це можна зробити через інтернет.
  З повним списком мікропозик через інтернет ви можете ознайомитися на нашому сайті на сторінці підбору.
  Для цього потрібно вказати у реєстраційній формі ПІБ, стать, дату народження, електронну пошту, мобільний телефон і поставити галочку навпроти згоди з обробкою персональної інформації.

  Далі потрібно заповнити анкетні дані, вказавши інформацію про паспорті, місце роботи, адресу проживання і т. д. Слідом потрібно заповнити реквізити банку та розрахункового рахунку, на який згодом перерахують позику. Після цього анкету можна відправити на розгляд.

  Якщо воно буде позитивним, позичальникові потрібно зайти в особистий кабінет, ознайомитися з індивідуальними умовами кредитування, роздрукувати договір з особистого кабінету, підписати його і зробити сканкопіі паспорта. Після цього потрібно буде зателефонувати персонального менеджера і запросити його в призначений час за місцем проживання.

  Персональний менеджер забере копії договору, скани паспорта і відправить їх на остаточний розгляд у головний офіс. Якщо заявку схвалять, гроші відправлять на банківський рахунок клієнта негайно.

  Перша причина, щоб взяти мікрозайм в Кредитап — порядні суми

  Мікрофінансова організація Кредитап — одна з небагатьох, хто видає в борг до 1500 гривень за одним паспортом. Зазвичай організації, що надають довгострокові позики, обмежуються 500-800 грн., схвалюючи такі суми лише постійним позичальникам.

  У цій компанії розраховувати на надання максимального кредитного ліміту можуть навіть нові клієнти, які відповідають мінімальним вимогам і мають достатній доход для забезпечення своєчасного погашення.

  Друга причина — Тривалі терміни в мікрофінансовому секторі

  Крім самих великих сум кредитна організація Кредитап пропонує найбільш тривалі терміни кредитування, які досягають 30 днів.

  См.також: Де взяти мікрокредит на 10 000 швидко і дешево?

  Третя причина — можливість обрати зручний тип погашення мікропозик

  Компанія пропонує позичальнику кілька продуктів з різним типом нарахування відсотків і періодичністю платежів. Наприклад, позика «Стандарт» передбачає поступове погашення мікрокредиту рівними внесками. Платежі в цьому випадку будуть ануїтетними, коли тіло кредиту множиться на процентну ставку і ділиться на термін позики. Цей спосіб розрахунку платежів вважається найдорожчим.

  Клієнт може вибрати диференційований платіж по позиці «Далі-менше». У цьому випадку платежі будуть планомірно зменшуватися за рахунок того, що процентна ставка множиться не на все тіло кредиту відразу, а залишок тіла кредиту після кожного платежу. Це найдешевший варіант погашення довгострокового мікрокредиту.

  Четверта причина — дистанційне оформлення на дому

  Оформлення мікропозик для жителів Москви і області можливо в офісі компанії. Для позичальників з інших регіонів передбачено оформлення через мережу персональних менеджерів. Вони приходять за місцем проживання клієнта з усіма документами і оформляють мікрозайм на місці.

  Клієнт повинен буде заповнити анкету, відповісти на питання менеджера, поставити підписи, надати документи та банківські реквізити свого рахунку для зарахування мікропозик.

  Якщо рішення буде позитивним, гроші відправлять на банківський рахунок негайно, а подальше зарахування може варіюватися від 1 до 2-3 днів в залежності від банку.

  Оформлення позики через персонального менеджера на дому дозволяє заощадити час і отримати гроші, не відволікаючись від повсякденних турбот.

  П’ята причина — взяти гроші можуть студенти з 18 років і пенсіонери до 75 років

  В організації немає спеціальних пільгових умов кредитування для соціально-незахищених верств населення, але той факт, що тут готові надати позику студентам і пенсіонерам вже похвальний.

  Позичальники у віці до 75 років, відповідають основним вимогам компанії Кредитап можуть подати заявку на отримання мікрокредиту в будь-якому місті, де є персональні менеджери.

  А ось студенти у віці від 18 років до 21 року повинні будуть надати номер телефону одного з батьків, щоб отримати гроші в компанії. Це буде додатковою гарантією платоспроможності