5 причин взяти мікрокредит в Швидко Гроші (sgroshi)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Де отримати вигідний мікрокредит, який влаштує клієнта за всіма параметрами (переплата, безліч способів погашення, зручний графік роботи, можливість погасити борг достроково або відстрочити платіж)? Цим питанням задаються багато громадян, які потребують фінансової допомоги і думають, яку організацію для цього обрати.
  На які цілі пропонує позики компанія Швидко Гроші? Які вимоги ставить до клієнтів? На що витрачають гроші позичальники? 5 причин вибрати організацію Швидко Гроші серед сотень інших і отримати надійного фінансового помічника в будь-якій непередбаченій ситуації.

  Хто може взяти мікрозайм в Швидко Гроші? На які цілі компанія видає гроші?

  Зважаючи різних фінансових утруднень взяти гроші в борг тут можуть резиденти України у віковому діапазоні від 18 до 80 років. Позичальник повинен бути дієздатним, мати постійну роботу, прописку в регіоні присутності офісів компанії.

  Для дистанційного оформлення потрібно мати іменну банківську картку VISA або Mastercard будь-якого російського банку, паспорт та особистий номер телефону.

  Якщо говорити про цілі кредитування, то компанія не обмежує позичальників і не ставить в якісь рамки, надаючи гроші на будь-які споживчі потреби. Це означає, що витратити позикові кошти клієнт може на будь-які цілі на власний розсуд.

  См.також: Кредити-онлайн без банків

  На що беруть гроші позичальники?

  Клієнти компанії Швидко Гроші беруть микрозаймы на різні цілі. Найчастіше невеликі мікрокредити до зарплати беруть на повсякденні потреби:

  Оплата комунальних рахунків, погашення мікропозик в інших кредиторів, оплата внесків за кредитами, погашення автомобільних штрафів, державного мита тощо
  Купівля продуктів, оплата щоденних потреб (харчування, проїзд в автотранспорті, стільниковий зв’язок, інтернет, секції дитини і т. д.)
  Непередбачені витрати (ремонт автомобіля, лікування хворого зуба і т. д.)
  Дорогі покупки. Позичальнику може знадобитися все, що завгодно. Це може бути сезонна одяг та взуття, спортивний інвентар, новий телефон, меблі, техніка або текстиль для дому і т. д.

  Як можна залишити заявку на мікрокредит в Швидко Гроші?

  Організація надає позики абсолютно різними способами: дистанційно, в офісі, тому різняться і варіанти подачі заявки.
  Ви можете порівняти умови в компанії Швидко Гроші і подати заявку на позику на нашому сервісі пошуку мікрокредитів.

  Перша причина взяти мікрокредит в Швидко Гроші — безліч способів отримання і погашення

  У компанії 3 кредитних продукту з абсолютно різним процесом оформлення. В організації можна отримати мікрокредит готівкою в офісі, дистанційний позику через інтернет і гроші на картку.

  Не можуть не радувати клієнтів способи погашення заборгованості. Позичальники можуть повернути гроші готівкою в офісі, в салонах зв’язку, в терміналах або через особистий кабінет на сайті, міжбанківськими переказом, через систему переказів.

  См.також: Мікрокредит на картку до 5000. Який вибрати?

  Друга причина — видача позик пенсіонерам до 80 років

  Компанія виставляє мінімальні вимоги до позичальників і пропонує отримати гроші пенсіонерам у віці до 80 років. Це один з максимальних вікових порогів серед мікрофінансових організацій, які кредитують позичальників різними способами.

  При зверненні за позикою пенсіонери можуть розраховувати на пільгові умови кредитування при наданні пенсійного посвідчення та паспорта.

  Третя причина — хороша робота служби підтримки

  У компанії немає онлайн-консультанта на сайті, що є великим мінусом, зате добре виконують свою роботу співробітники call-центру. На думку багатьох клієнтів оператори гарячої лінії дуже привітні і доброзичливі, зацікавлені у вирішенні проблем позичальника, завжди готові і раді допомогти.

  Аналогічної думки позичальники дотримуються відносно співробітників організації, які працюють на місцях в офісах і пунктах обслуговування Швидко Гроші. Клієнти відзначають, що співробітники привітні і завжди готові відповісти на ваші питання, з роботою справляються добре і т. д.

  Четверта причина — наявність послуги «Часткове погашення»

  Завдяки спеціальній послуги клієнти компанії можуть управляти сумою позики в особистому кабінеті. Наприклад, якщо позичальник вже отримав мікрокредит і користується позиковими засобами, але йому терміново знадобилася ще невелика сума, він може збільшити розмір кредиту в рамках діючого договору. Послугою збільшення мікрокредиту можуть користуватися постійні клієнти компанії, своєчасно погасили не менше 1 позики. Дооформити мікрозайм можна в будь-який день користування з 1-го до передостаннього.

  Також послуга дозволяє зменшити суму заборгованості, оплативши частину боргу в будь-який момент впродовж терміну кредитування.
  Для цього потрібно обов’язково погасити нараховані відсотки за день, коли планується платіж, а також частина від основної суми позики.

  П’ята причина — додаткова послуга «24 години»

  Компанія пропонує своїм новим і постійним позичальникам отримати пробний позику без відсотків на 24 години. За умовами програми кредитування позичальник може повернути гроші протягом 24-х годин після їх отримання без нарахування відсотків, або продовжити користуватися позиковими коштами протягом будь-якого строку в межах встановленого максимуму.

  Завдяки новій послузі позичальники можуть користуватися грошима компанії безкоштовно. Підключати послугу можна не частіше, ніж 1 раз в 7 днів.