5 причин взяти мікрокредит у Простозайм

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Вибір правильної позики у хорошого кредитора — запорука успіху в мікрокредитуванні. Від вибору буде залежати не тільки переплата, але і ставлення до позичальника, поведінка співробітників у випадку прострочення платежу, процедура стягнення заборгованості і т. д. Тому до вибору мікрофінансової компанії потрібно підходити дуже серйозно.
  На які цілі зазвичай українці витрачають позикові кошти? Хто частіше інших приходить за позикою в мікрофінансовий сектор? Чому потрібно вибрати Простозайм для отримання найвигіднішого мікропозик? П’ять причин звернутися саме сюди.

  Хто найчастіше звертається за швидкими кредитами?

  Найчастішими клієнтами кредитних організацій є не тільки соціально незахищені громадяни (пенсіонери, студентські кредити, інваліди тощо), але й середній клас. Звичайні роботяги, яким платять невелику зарплату, а вдома чекають дружина і діти, яких треба годувати, одягати, збирати до школи і т. д. На все про все грошей у таких людей не вистачає, тому вони звертаються за тимчасовою фінансовою допомогою в мікрофінансовий сектор.
  Буде цікаво: Що краще мікрокредит чи кредит готівкою?
  Якщо говорити про невеликих короткострокових позиках до зарплати, то найбільш частими причинами їх отримання є:

  1.Термінова необхідність «перекредитуватися». Зазвичай клієнти беруть новий мікрозайм на велику суму, щоб погасити попередній кредит в іншій компанії, або оплачують позиковими засобами платіж за банківським кредитом, бо затримали зарплату.
  2.Елементарна нестача власних коштів, звичка жити від зарплати до зарплати. Це призводить до того, що грошей на останні 5-10 днів до чергової виплату вже не залишається. А треба на щось жити, їсти, оплачувати харчування дитини у школі, проїзд у громадському транспорті і т. д. В цьому випадку людина змушена позичати кошти. І такий кругообіг триває з місяця в місяць.
  3.Дорога покупка, яку можна оформити в кредит. Наприклад, сезонний одяг, фірмова взуття, спортінвентар, велосипед для дитини, новий телефон і т. д.

  Якщо говорити про цілях отримання довгострокової позики на більш велику суму, то тут основними причинами є:

  1.Бажання зробити невеликий косметичний ремонт, облаштувати квартиру, купити нові меблі чи техніку і т. д.
  2.Вимушене лікування. Це може бути лікування зору, стоматологічна операція, санаторно-курортне лікування, проходження дорогих процедур, курс лікувального масажу, МРТ і т. д.
  3.Відпустку. Багатьом просто не під силу самостійно накопичити кошти на путівку в Туреччину, Єгипет або Карпати. Тому позичальники часто звертаються до кредитним організаціям за такого роду фінансовою допомогою. Або просто взяти гроші до зарплати.

  Як можна подати онлайн-заявку на мікрокредит в Простозайм?

  Для подачі заявки на мікрозайм рекомендуємо скористатися пропозицією нижче
  Простозайм

  Компанія пропонує своїм клієнтам 1 спосіб віддаленої подачі заявки на надання мікрокредиту:
  Заповнити онлайн-анкету через інтернет. Для цього потрібно створити особистий кабінет, заповнити детальну анкету із зазначенням паспортних даних, адреси проживання, робочих координати і т. д. Далі потрібно вибрати спосіб отримання позикових коштів та надіслати анкету на розгляд.

  Перша причина взяти мікрокредит в Простозайм — тривалі терміни кредитування

  Простозайм пропонує своїм позичальникам відразу кілька програм кредитування. За першою можна отримати кошти на фіксований строк — 30 днів та повернути всі одним платежем наприкінці користування позиковими засобами. По другому мікрокредити можна отримати позику на термін до 3-х місяців з погашенням рівними щомісячними платежами.Обидва варіанти вигідні в різних ситуаціях, але більшість клієнтів воліє довгостроковий мікрозайм з поступовим погашенням рівними платежами. Завдяки цьому позичальники в більшості випадків вчасно розплачуються за кредитом без прострочень.

  Друга причина — можливість отримати велику суму

  При першому зверненні максимальний кредитний ліміт позичальників не перевищує 5000 гривень. При погашенні першої позики позичальника прирівнюють до постійним клієнтам і планомірно збільшують кредитний ліміт.

  У підсумку позичальник отримує можливість оформити в борг до 10 000 гривень дистанційним способом. У більшості інших організацій, які є прямими конкурентами Простозайм максимальна сума кредиту рідко перевищує 2-3 тисячи гривень.

  Третя причина — можливість відстрочити дату платежу

  У кожного позичальника Простозайм, який не може вчасно розплатитися за кредитом, є можливість отримати пролонгацію та продовжити строк позики, відтермінувавши тим самим дату платежу.

  Для цього потрібно внести суму, яка буде відповідати комісії за користування позикою протягом певного терміну. Наприклад, якщо хочете відстрочити платіж на 6 днів, то потрібно внести суму в розмірі комісії за 6 днів позики і тоді мікрокредит автоматично буде продовжений на зазначений термін.

  Четверта причина — можна отримати гроші без працевлаштування

  Якщо вірити офіційним документам мікрофінансової організації Простозайм, тут до потенційного позичальника висувають лише 2 вимоги: українське громадянство і вік від 18 років. У вимогах немає максимального вікового порогу, який би обмежував надання позики за віком. Тому, теоретично отримати мікрозайм в Простозайм можуть пенсіонери у віці 100 років.

  Немає у вимогах ні слова про постійне або тимчасове доході, джерелі роботи. Зате у клієнта не повинно бути поточних (відкритих) прострочень по кредитах і позиках в інших банках і мікрофінансових організаціях. Це спричинить 100% відмову.

  П’ята причина взяти гроші саме в Простозайм — низькі процентні савки

  Компанія пропонує одні з найдешевших мікропозик в сегменті «До зарплати».
  За позиками на тривалий термін переплата фіксована і складає всього 0.8% в день.
  Простозайм — одна з універсальних мікрофінансових компаній, в якої можна отримати невеликий і вигідний мікрокредит до зарплати або великий мікрозайм на пару місяців з поступовим погашенням. Однак при першому зверненні ліміт рідко перевищує 5 тис.

  Процентна ставка тут на порядок нижче, ніж у конкурентів. Позичальникові пропонують велику кількість способів отримання і погашення позики, просте оформлення через інтернет.