5 питань про гроші, які хвилюють всіх

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Що буде з гривнею з доларом, зростуть ставки за вкладами, чи варто купувати іноземну валюту. Відповідаємо по порядку.

  groshi

  Що робити з гривнею?
  Українську валюту по-справжньому лихоманило останні місяці, і тільки до початку весни курс гривні став рости. Правда, дуже повільними темпами – курс гривні прив’язаний до швидкості отримання траншів від МВФ, а це як завжди делаетс в останній момент. Так що питання «що робити з гривнею?» залишається актуальним.

  Варіант 1
  У випадку якщо у вас немає гострої потреби в покупці валюти, залиште гроші на вкладі з прийнятними відсотками або відкрийте мультивалютний вклад. Він передбачає, що ваші гроші будуть зберігатися як в гривнях, так і в євро і доларах. Головне правило: не реагуйте на короткострокові зміни курсів валют на ринку!

  Варіант 2
  Якщо ви людина ризиковий і у вас є бажання «пограти» на спекуляції з рублем, можна спробувати купити валюту. Пам’ятайте, однак, що ризик втратити при цьому дуже високий – з-за того, що курси світових валют зараз дуже нестабільні.
  В який момент купувати валюту?

  Експерти вважають, що непоганий момент для покупки валюти – на «відскоку», тобто коли вона зростала протягом декількох днів або тижнів, дійшла до «психологічних позначок (зазвичай це кругле число або кратне 5) і за короткий проміжок часу впала на гривню.
  Впаде долар до літа?

  У будь-якої валюти (і гривня в тому числі) є особливі сезонні тенденції до зростання або, навпаки, падіння. Долар зазвичай зміцнюється взимку – 20 січня 2016 року «американець» оновив максимум, досягнувши на біржі 25 гривень. До літа ж американська валюта зазвичай трохи слабшає. Гривня ж, на противагу долару, «набирає чинності». Аналітики вважають, що до початку літа долар може послабити свої позиції до 24 гривень .

  А дорожчати долар не буде?
  Все може бути. Експерти бояться давати занадто поспішні прогнози, але в цілому вони сходяться на думці – американська валюта навряд чи подешевшає найближчим часом. Ми взимку писали – Чи буде крах долара?  мабуть ні 🙂