4 причини взяти онлайн кредит на картку через Капусту у кишені

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Куди звернутися за найвигіднішими позиками – онлайн кредитами? Де отримати гроші цілодобово? Хто дасть мікрокредит з поганою кредитною історією? Яка компанія схвалить кредит в 18 років? Аналогічними питаннями щодня задаються сотні й тисячі потенційних клієнтів мікрофінансових організацій, які потребують термінової фінансової допомоги.
  4 причини отримати онлайн-кредит у Капуста у кишені, вимоги до позичальників та мети надання коштів. На що зазвичай витрачають гроші клієнти цієї компанії?

  Хто може отримати онлайн-кредит у Капуста у кишені? На які цілі кредитує організація?

  Оформити гроші в борг тут можуть резиденти України у віці від 18 років, які мають паспорт і мобільний телефон. Позичальники у віці від 18 до 23 років обов’язково повинні надати при заповненні анкети номер одного з батьків. На цей телефон зателефонують із служби безпеки організації і повідомлять про те, що їх дитина хоче оформити мікрокредит.

  У нормативних документах немає жодних відомостей про обов’язкову наявність роботи або постійного джерела доходу. Це дозволяє зробити висновок, що отримати гроші можна і без офіційного працевлаштування.

  Компанія Капуста у кишені надає кредити без цільового призначення. Позикові кошти можна витратити на будь-які потреби позичальника.

  См.також: 5 причин взяти мікрозайм в CreditUP

  Частіше інших клієнтами компанії стають позичальники пенсійного віку, студенти, соціально-незахищені категорії. Часто за мікрокредитом звертаються громадяни середнього класу, тимчасово опинилися у фінансово-скрутному становищі і потребують разової допомоги грошима.

  Непередбачені витрати: купівля ОСАГО, ремонт автомобіля або телефону, лікування хвороби, придбання ліків і т. д.
  Дорогі незаплановані покупки та послуги: новий планшет, смартфон, техніка для дому, сезонна взуття і одяг, спортивний інвентар для дорослого або дитину і т. д.
  Повсякденні витрати, на які не вистачає всієї зарплати: оплата комунальних рахунків, штрафів, кредитів, купівля продуктів, проїзного, внески за дитячий садок, навчання, секції і т. д.

  Як подати онлайн-заявку на мікрокредит у Капуста у кишені?

  Якщо ви вирішили оформити позику саме в цій організації, у вас є 2 варіанти, як можна подати заявку на надання грошей:

  Через інтернет. Для цього клієнт повинен вибрати параметри майбутнього мікропозик на калькуляторі, зареєструвати особистий кабінет, заповнити детальну анкету на отримання грошей і відправити її на попередній розгляд. Протягом 5 хвилин буде озвучено результат. Якщо заявку схвалять, клієнт повинен буде прийти в найближчий офіс з паспортом і повторно заповнити анкету, підписати папери, отримати гроші.

  Перед подачею заявки через інтернет рекомендуємо подати заявки в інші організації. Тоді шанс отримання грошей буде набагато вище.

  Перша причина отримати мікрозайм у Капуста у кишені — великі суми і програма лояльності

  Позичальники микрокредитной організації можуть розраховувати на отримання фінансової допомоги в розмірі до 25 тис. грн. При цьому для нових клієнтів встановлені ліміти. У перший раз тут можна отримати не більше 2900 гривень. З другого позики можна користуватися максимальним лімітом.

  Процентна ставка планомірно буде знижуватися на 0,1 процентний пункт після кожного своєчасно погашеної мікропозики Капуста у кишені. Мінімальний поріг становить 1.8% в день.

  Також для іменинників діють спеціальні умови кредитування. За 3 дні до дня народження і протягом 3-х днів після позичальник може отримати гроші в борг за спеціальною ставкою — 1.8% на добу.

  Друга причина — спеціальні умови кредитування для пенсіонерів

  Компанія пропонує отримати позику пенсіонерам в будь-якому віці. Максимальний віковий поріг у Капуста у кишені не встановлено, тому розраховувати на позитивне рішення клієнти можуть у будь-якому пенсійному віці, навіть в 80 чи 90 років.

  Вікові позичальники можуть розраховувати на лояльні умови кредитування зі зниженням процентної ставки до 1.7% на добу. При оформленні мікропозик у Капуста у кишені позичальник повинен надати крім паспорта пенсійне посвідчення.

  См.також: Де взяти гроші?

  Третя причина — видача позики без довідок, застави та поручителів

  Щоб отримати гроші до зарплати у Капуста у кишені, позичальник повинен надати паспорт і номер мобільного телефону для зв’язку. Ніякі додаткові документи не потрібні.

  Значить, робити довідки про зарплату, сканкопію трудової книжки та інші додаткові документи не потрібно. Застава або поручительство фізичних осіб теж не знадобиться.

  Четверта причина — можливість продовжити мікрокредит

  Якщо у позичальника виникли непередбачені фінансові труднощі, які довелося виїхати, лягти в лікарню і т. д., він може продовжити термін кредитування, сплативши нараховані за цей період відсотки. В цьому випадку позичальник не прострочить платіж і не буде вважатися боржником, а його кредитна історія не зіпсується.

  При необхідності позичальник може запросити реструктуризацію заборгованості з заморожуванням боргу і діленням її на кілька платежів. Для цього потрібно написати відповідну заяву в офісі компанії за допомогою співробітника, запропонувавши свій план погашення заборгованості.