4 причини взяти мікрокредит у Єврогроші (eurogroshi)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Від вибору микрокредитной компанії, в якій можна отримати гроші в борг, залежить дуже багато. Наприклад, те, яку суму отримає клієнт, яка переплата буде в підсумку, як поставиться організація до виникнення простроченої заборгованості, як буде стягувати її, скільки способів погашення та отримання буде доступно клієнта і т. д.
  За що слід вибрати компанію Єврогроші серед інших організацій? На яких умовах тут видають кредити і на які цілі? Як подати заявку на отримання грошей?

  Вимоги до позичальників Єврогроші та мета надання мікрокредиту

  Стать клієнтом цієї мікрофінансової організації може далеко не кожен потенційний позичальник. Єврогроші висуває досить жорсткі вимоги до клієнтів, зокрема це стосується вік. Видача позик можлива громадянам у віці від 23 до 65 років.

  Вам буде цікаво: Чи варто брати мікрокредит?

  Як мінімальний, так і максимальний віковий поріг є зовсім неконкурентоспроможним для МФО і скоріше підходить до банківського кредитування. Основна маса кредитних організацій пропонує гроші в борг з 18 років, максимум з 20-21 року, але не з 23-х.

  Потенційний позичальник повинен мати громадянство України, постійну прописку в будь-якому суб’єкті і бути повністю дієздатним.
  Хоча серед основних вимог немає пункту про працевлаштування, отримати гроші без постійного джерела доходу не вийде.Взяти мікрозайм в Єврогроші можна на будь-які споживчі потреби без обмежень. Компанія не контролює витрачання позикових коштів.

  На які потреби витрачають гроші клієнти Єврогроші?

  Фінансової допомоги частіше за інших потребують найбідніші верстви населення, а також соціально-незахищені громадяни. Це студенти, літні люди, багатодітні сім’ї і т. д. Не рідко за разовою фінансовою допомогою до послуг микрокредитных компаній вдаються позичальники середнього класу.

  Позикові кошти клієнти витрачають зазвичай на повсякденні потреби:
  1.Оплата рахунків за комунальні послуги, погашення кредитів, штрафів, державного мита, платежів через інтернет, телефонний зв’язок, оплата дитячого садку, секцій і т. д.
  2.Щоденні витрати (продукти, засоби першої необхідності, оплата проїзду в громадському транспорті і т. д.)
  3.Дорога покупка. Це може бути абсолютно будь-яка річ: дитяча іграшка, планшет, комп’ютерний стіл, одяг, взуття, спеціалізовані приналежності і т. д.
  4.Організація урочистості, купівля подарунка на весілля, ювілей, день народження, виписку з пологового будинку і т. д.

  Як подається заявка на мікрокредит в Єврогроші?

  Своїм клієнтам Єврогроші пропонує лише один можливий спосіб подачі заявки: дистанційний через інтернет. Для цього позичальнику потрібно задати параметри мікрокредиту, зареєструватися, увійти в особистому кабінеті і заповнити анкетні дані. Це не складно!

  Анкета-заява на надання мікропозик в Єврогроші складається з декількох блоків, які відповідають за паспортні дані, особисту інформацію, адреси проживання та реєстрації, місце роботи.
  Кожен пункт потрібно уважно заповнити, не допускаючи помилок та скорочень, у суворій відповідності з паспортом. Кома або крапка, поставлена не в тому місці, може призвести до негайного відмови у наданні мікрокредиту.
  Заповнивши анкетні дані, клієнт повинен визначитися зі способом одержання грошей і відправити готову заявку на розгляд. Далі на номер телефону зателефонує співробітник компанії, задасть позичальнику кілька питань, переконається, що саме він заповнив анкету і подав заявку. Ще через 10-30 хвилин на телефон прийде смс-повідомлення з рішенням.
  Якщо воно буде позитивним, позичальникові потрібно буде акцептувати договір з індивідуальними умовами, вписавши код в поле електронного документа. Відразу після акцепту гроші будуть зараховані клієнту.
  Перша причина отримати мікрозайм в Єврогроші — дистанційне оформлення через інтернет

  Онлайн-кредитування якісно відрізняється від надання мікропозик готівкою в офісах обслуговування. Отримати дистанційний мікрозайм в Єврогроші можуть мешканці будь-якого населеного пункту України, де б вони не знаходилися: удома, на роботі, в гостях, в поїздці по Україні, в кафе і т. д.

  Дистанційне оформлення позики через інтернет забирає мінімальну кількість часу в порівнянні з наданням мікрокредиту в офісі, відрізняється швидким розглядом і зручним переказом коштів будь-яким доступним способом.

  Друга причина — надання великих сум у рамках позик «До зарплати»

  Деякі компанії готові кредитувати клієнтів у сегменті короткострокових позик на великі суми. Це прерогатива організацій, які надають мікрокредити на тривалий термін з поступовим погашенням. Проте потенційні клієнти організації можуть отримати тут мікрокредит до 20000 гривень на термін від 5 до 30 днів.
  При першому зверненні кредитний ліміт для нового позичальника обмежений лише 8-ю тис. гривень. Вже при подальшому отриманні позики він збільшується до максимально можливого.

  Третя причина — зручний графік роботи організації

  Подати онлайн-заявку на отримання мікропозик в Єврогроші позичальники можуть у будь-який час доби. Розглядом анкети і переказом коштів організація займається щодня з 6:00 до 20:00 за Київським часом. За аналогічним графіком працює гаряча лінія микрокредитной компанії.

  Завдяки зручному графіку потенційні клієнти можуть отримати гроші рано вранці чи пізно ввечері без очікування в чергах і поспіху, не виходячи з дому.

  Четверта причина — можливість продовжити строк кредитування

  У кожного в житті можуть виникнути фінансові труднощі з поверненням боргів. Якщо така проблема наздожене позичальників компанії Єврогроші, вони зможуть відстрочити дату платежу на будь-який термін від 5 до 30 днів.
  Для цього потрібно за 2 дні до планової дати погашення зайти в аккаунт і вибрати новий термін кредитування. Після цього позичальник побачить суму нарахованих відсотків за пролонгацію, яку потрібно буде сплатити.
  Після оплати позику автоматично продовжиться на встановлену дату. Таким чином, клієнт не стане боржником і зможе повернути гроші трохи пізніше, а його кредитна історія не зіпсується.