3 причини взяти мікропозику в МаніБум (MoneyBoom)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Дистанційні позики на картку або будь-яким іншим способом — самий підходящий варіант для позичальників, яким терміново потрібна невелика сума на кілька днів або тижнів. На відміну від оформлення позики в офісі дистанційне отримання відрізняється швидкістю, високим відсотком схвалення, більш вигідними процентними ставками.
  В інтернеті так багато мікрофінансових організацій, що новачкові досить важко зробити правильний вибір на користь тієї або іншої компанії. Щоб визначитися з вибором, потрібно уважно вивчити сильні сторони компанії і віддати перевагу тій, яка буде персональним вимогам.

  Хто найчастіше звертається за грошима? Чому люди мають потребу в позиках?

  Клієнтами мікрофінансових організацій зазвичай стають люди, які потребують разової фінансової допомоги до наступної виплати зарплати/допомоги/пенсії і т. д. Тим, кому потрібна постійна фінансова підтримка краще звертатися в банк за кредитною карткою або кредитом.

  Клієнтами таких організацій частіше за інших стають громадяни з низьким доходом і рівнем життя: багатодітні сім’ї, пенсіонери, матері-одиначки, прості трудящі з невеликою зарплатою, яка ледве дотягує до мінімального прожиткового мінімуму.

  У потенційного клієнта микрокредитной компанії може бути декілька причин отримати невелику суму до зарплати:

  1.Термінова необхідність погасити борг перед іншим кредитором. Це може бути щомісячний внесок за банківським кредитом, погашення іншої позики в мікрофінансової організації, повернення боргу одному і т. д. Погашаючи старі кредити новими, люди буквально риють собі кредитну яму, з якої буде досить складно вибратися.
  2.Вимушена трата грошей у форс-мажорних обставинах (екстрене лікування, наприклад, хворого зуба, придбання ліків і т. д.)
  3.Нестача власних коштів на найнеобхідніше. З-за низької зарплати у позичальників часто не виходить купити все найнеобхідніше на 1 виплату. Гроші закінчуються значно раніше дати наступної зарплати. У таких ситуаціях можуть виручити лише короткочасні мікрозайми до зарплати. Зазвичай їх витрачають на повсякденні потреби (купівля продуктів, оплата проїзду і т. д.)
  4.Незаплановані дорогі покупки. Зазвичай це речі з великих розпродажів або куплені з великою знижкою. Без них позичальник цілком міг би обійтися, але тут зіграв психологічний чинник, а річ стала здаватися потрібною і важливою за рахунок великої знижки. Це може бути новий телефон, зимова куртка в липні, велосипед в грудні і т. д.

  Як правильно подати онлайн-заявку на мікрозайм в МаніБум?

  Для початку потрібно скористатися сервісом підбору мікропозик на нашому сайті і зрозуміти, наскільки умови в компанії МаніБум краще порівняно з іншими.

  Слідом на мобільний прийде код для підтвердження номера телефону, його потрібно вписати в нове поле реєстрації. А щоб зайти в особистий кабінет, позичальникові потрібно пройти по посиланню, зазначеної в електронному листі, який прийде на пошту позичальника. Активувати посилання потрібно протягом 24-х годин, інакше вона буде анульована.

  4 причини взяти гроші в борг у МаніБум

  Переваги і недоставки мікрофінансової організації одночасно є її сильними і слабкими сторонами. Вибираючи відповідну компанію для отримання мікрокредиту, позичальники спираються на переваги тієї чи іншої організації, оцінюють її плюсів і роблять остаточний вибір. Серед сильних сторін компанії МаніБум можна виділити відразу декілька важливих аспектів. Розглянемо їх більш докладно.
  Перша причина взяти мікрозайм в МаніБум — не потрібно надавати заставу і документи

  Щоб отримати гроші в борг у МаніБум, клієнт повинен мати під рукою паспорт або його реквізити, мобільний телефон, банківську картку або її реквізити. Цього набору буде цілком достатньо, щоб подати заявку та заповнити анкету на отримання грошей.
  Це апріорі виключає необхідність збирати додатковий пакет документів, що підтверджує платоспроможність та працевлаштування позичальника. Компанії такі довідки з роботи не потрібні, адже позики вона пропонує за одним документом — паспортом. Також не потрібно і застава, порука.
  Друга причина — оформлення кредиту відбувається на дому

  Дистанційний мікрозайм через інтернет апріорі передбачає віддалене оформлення. Щоб подати заявку і отримати гроші, клієнтові не доведеться відвідувати офіс мікрофінансової організації і навіть вставати з дивана, адже все оформлення відбувається не виходячи з будинку або офісу.

  Подати заявку на мікрозайм в МаніБум можна в будь-якому місці, де є інтернет: на роботі, в поїздці з мобільного телефону, вдома, в гостях, в ресторані, в кінотеатрі і т. д.
  Подати заявку можуть громадяни, прописані та перебувають у будь-якому куточку країни, будь це навіть сама «глуха» село на Сході. Головне, щоб там був інтернет.

  См.також: Як вирішити, чи давати гроші в борг?
  Третя причина — можливість пролонгації строку

  Позичальник компанії МаніБум, який опинився в складній фінансовій ситуації і не має можливості погасити заборгованість своєчасно, може продовжити термін кредиту, відтермінувавши його на період від 15 до 30 днів з кроком в 1 день.

  Відстрочити платіж можна лише в особистому кабінеті, натиснувши кнопку «Пролонгація» і обравши нову дату платежу. Тут же відразу буде видно комісія за надання такої послуги, яка відповідає процентам за користування позиковими коштами з розрахунку строку, на який було продовжено мікрозайм в МаніБум.

  Щоб скористатися пролонгацією, позичальникові потрібно попередньо сплатити цю суму за ту кількість днів, на яке була відстрочена дата платежу по позиці.
  Четверта причина — зручний графік роботи

  Подати заявку на отримання мікропозик в МаніБум потенційні клієнти можуть цілодобово, а ось безпосереднім розглядом анкети співробітники компанії займаються щоденно в період з 7.00 до 20.00 за київським часом. Обіди або перерви в роботі не передбачені