3 причини взяти кредит на картку у Манівео(moneyveo.ua)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  На ринку кредитування малого величезна кількість компаній різного рівня, які пропонують дистанційні позики або мікрокредити готівкою, довгострокові або короткострокові микрозаймы, з забезпеченням і без. Разюче виділяється на їх фоні МФО Манівео. Це найбільша в Україні мікрофінансова організація, що надає позики готівкою через інтернет. Тобто, можна отримати мікропозику онлайн в Манівео на картку.

  Хто може отримати позику і на які цілі? Як відбувається процес оформлення позики в цій компанії з урахуванням декількох способів надання? Які у Манівео переваги в порівнянні з іншими МФО з видачі короткострокових позик?

  Найпоширеніші причини отримання кредиту на картку

  найчастішими клієнтами мікрофінансових організацій є звичайні люди у віці від 22 до 45 років, які мають роботу і додому.

  Необхідність у терміновому отриманні готівки може застати зненацька практично кожного з нас. В житті часто виникають ситуації, що вимагають негайного фінансування. Серед найпоширеніших причин можна виділити:

  • Нестачу власних коштів на найнеобхідніше. В умовах постійної інфляції люди витрачають все більше грошей на колишні товари і послуги, отримуючи таку ж зарплату, як 2-3 роки тому. Природно з урахуванням інфляції грошей буде не вистачати. Щоб дотягнути до наступної зарплати, позичальникові доводиться звертатися за фінансуванням МФО міста.
  • Дорогі покупки та послуги. Це може бути сезонна одяг (комбінезон, куртка, пальто, дублянку і т. д.), техніка або телефон, спортінвентар (ковзани, велосипед тощо), абонемент в тренажерний зал, різні навчальні курси і т. д.
  • Проведення свята, ювілею чи іншого святкового заходу, купівля подарунків, замовлення торта, спеціалізованих співробітників для підготовки і т. д.
  • Витрати на дитину (підготовка до школи, придбання спортивного інвентарю для школи або тренувань, сезонна одяг і т. д.)
  • Досить поширеною причиною є банальне перекредитування. Позичальники часто беруть дрібні кредити на картку, щоб своєчасно внести платіж за кредитом і не допустити прострочення. У такому разі їх кредитна історія залишиться позитивною, але з’явиться непогашений мікрозайм в Манівео або інший МФО.
  • Часто беруть гроші в борг на лікування. Найчастіше це стоматологічні операції чи послуги косметолога. Іноді, грошей може не вистачати на дорогі ліки.

  МФО Манівео висуває цілком лояльні вимоги до потенційних позичальників: громадянство України, постійна реєстрація на території країни та постійне джерело доходу.

  А ось вікові рамки залежать від способу отримання грошей. Якщо мова йде про онлайн-позику на іменну банківську карту позичальника, то вік варіюється від 21 до 65 років.

  Позичальникам, які хочуть отримати гроші на карту готові надати їх з 18 до 70 років.

  Читайте також: Чи варто брати мікрокредит(кредит на картку)?

  Онлайн заявка на кредит на картку в Манівео — процес отримання

  Процедура отримання грошей у цій мікрофінансової організації безпосередньо залежить від вибраного способу видачі.
  Щоб отримати мікрозайм в Быстроденьги на карту, потрібно спочатку залишити заявку на сайті. Для цього вибираємо суму та строк на калькуляторі, реєструємося в системі. Щоб зареєструватися, потрібно вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, а потім підтвердити їх, вписавши одноразові паролі з смс і листи відповідно.

  Відео: Як подати заявку в MoneyVeo

  Після цього заповнюємо анкету на надання позики, вказуємо паспортні і особисті дані, відомості про роботу, аж до адреси, стажу, телефону і т. д. В анкеті необхідно вказати 2 контакту для екстреного зв’язку і надати їх особисті номери телефонів.

  Після цього вибираємо спосіб отримання грошей — переказом на банківську карту, вводимо реквізити пластику, прив’язуємо його до особистого кабінету і відправляємо заявку на розгляд.

  Розгляд анкети триває приблизно 40-60 хвилин. Протягом цього часу служба безпеки МФО перевіряє надані позичальником дані, дзвонить контактним особам і задає навідні питання по позичальнику (про роботу, зарплату, особистих якостях і т. д.)

  Коли перевірка завершується, на мобільний телефон приходить смс-повідомлення з вердиктом. Якщо позика схвалений, то в смс буде міститися спеціальний код АЦП, який потрібно вписати у відповідне поле на сайті, щоб підтвердити оферту. Після цього договір буде вважатися підписаним, а гроші відправлять на прив’язану банківську карту негайно. А от термін зарахування їх на пластик буде залежати вже від платіжної системи і банку-емітента.

  3 причини отримати позику в Манівео

  У кожній мікрофінансової організації є свої плюси і мінуси, які залучають клієнтів в цю компанію, або відштовхують. Такі позитивні сторони є і у МФО Манівео.

  Перша причина — отримати гроші можна через інтернет

  Для микрфинансовой організації, в якій ще пару років тому можна було отримати гроші лише готівкою в офісі, таке перетворення стало хорошим приводом для залучення нових клієнтів. У компанії з’явилося ще 2 зручних способу видачі позик (на банківський пластик клієнта).

  Друга причина — лояльне ставлення колекторів до боржників

  Якщо протягом 90 днів з моменту настання простроченої заборгованості позичальник не погашає мікрокредит вчасно, займ віддають або продають колекторам, що на руку більшості позичальників. Зазвичай борги продаються колекторському агентству, яке є дочірньою організацією МКК.

  МФО Манівео практично не ходить до суду і не дістає своїх позичальників нескінченними дзвінками з ранку до ночі, листами з вимогою повернути борг, погрозами і т. д. Вони спокійно розмовляють з позичальником, без крику й погроз вивести в ліс і закопати.

  Третя причина — є пролонгація позики на 16 днів

  Своїм позичальникам, які опинилися в складній фінансовій ситуації, компанія пропонує пролонгацію на термін до 16 днів. Щоб скористатися продовженням терміну позики, потрібно сплатити вже нараховані раніше відсотки на суму основного боргу. Ця послуга дозволяє не допустити прострочення платежу і погіршення кредитної історії позичальника.

  Мікрокредит на картку в Манівео підійде тим позичальникам, яким терміново потрібна невелика сума коштів на короткий строк до зарплати. Також зараз діє акція “Кредит в Манівео під 0%” Розраховувати на великі суми тут можна тільки при повторних зверненнях.